Zimní stadion

Rozpis

Přepnout sportoviště
PO
pondělí
19. 11.
6.15 – 7.15
Trénuj hokej
7.30 – 8.30
Sportovní třída
8.45 – 13.30
Možnost pro školy - volejte 777 411 918
13.30 – 14.30
ŠD Oskol, Slovan
15.00 – 16.00
16.15 – 17.15
17.30 – 18.30
Připravka a 2.tř.
18.45 – 19.45
Muži
20.00 – 21.40
KAMHL ZOP-RYM
21.40 – 23.20
KAMHL RCH-MOR
ÚT
úterý
20. 11.
6.00 – 7.00
4. tř
7.30 – 8.30
Sportovní třída dor
8.30 – 9.30
Hk Akademy
9.30 – 11.30
Školy
11.30 – 12.30
Večerka
12.30 – 14.30
školy
14.30 – 15.30
3. tř
15.45 – 16.45
17.00 – 18.00
18.15 – 19.15
Dorost
19.30 – 20.30
Junioři
20.45 – 22.30
KAMHL BUL-REB
ST
středa
21. 11.
6.00 – 7.00
7.30 – 8.30
Sportovní třída
9.00 – 11.00
ZŠ Polkovice
11.00 – 12.00
Vaněk
12.00 – 13.45
Možnost pro školy - volejte 777 411 918
13.45 – 14.45
Arc. gymnázium, Zš Slovan
15.00 – 16.00
3. + 4. třída
16.15 – 17.15
Přípravka a 2.tř.
17.30 – 18.30
Dorost
18.45 – 19.45
Muži
20.00 – 21.00
Junioři
21.15 – 23.00
KAMHL TOV-DEV
ČT
čtvrtek
22. 11.
6.00 – 7.00
3.tř
7.00 – 8.00
Trénuj hokej
8.15 – 9.15
Slovan - hokej
9.30 – 10.30
školka Skaštice
11.15 – 12.15
Večerka
12.15 – 13.15
Slovan - hokej
13.15 – 14.45
Možnost pro školy
15.00 – 16.00
4.tř.
16.15 – 17.15
Připravka a 2. tř.
17.30 – 18.30
Dorost
18.45 – 19.45
Junioři
20.00 – 21.40
KAMHL HUL-KVA
21.40 – 23.30
KAMHL JIS-RCH
pátek
23. 11.
6.00 – 7.00
7.30 – 8.30
Sportovní třída dor
8.45 – 9.45
Kubiš
10.00 – 11.30
Zš Oskol
11.30 – 12.30
Možnost pro školy - volejte 777 411 918
12.30 – 13.30
Kalabus
14.00 – 15.00
3.+4.tř.
15.15 – 16.15
16.30 – 17.30
Dorost
17.45 – 18.45
Junioři
19.00 – 20.00
Muži
20.15 – 21.15
Hanák, Reds
21.30 – 22.30
Račko, Pejcha
SO
sobota
24. 11.
6.45 – 7.45
Kvasice, Hulín
8.00 – 9.00
Školka bruslení
9.30 – 11.30
Dorost - Poruba
12.00 – 14.00
MŽ "C" - Technika
14.00 – 16.00
SŽ "A" - Technika
16.15 – 19.15
Mini hokej - přípravky - turnaj
19.30 – 21.15
KAMHL MOR-LOB
21.15 – 23.00
KAMHL AHK-SEN
NE
neděle
25. 11.
6.15 – 7.52
Řihák
8.00 – 9.00
Školka bruslení
9.30 – 11.30
Junioři - Č. Těšín
12.00 – 14.00
MŽ "D" - Val.Meziříčí
14.00 – 16.00
SŽ "B" - Val.Meziříčí
17.00 – 18.40
KHL RED-CHO
18.40 – 20.15
KHL HAN-STS
20.30 – 22.15
KHL VIK-GAT
PO
pondělí
26. 11.
6.15 – 7.15
Trénuj hokej
7.30 – 8.30
Sportovní třída
8.45 – 13.30
Možnost pro školy - volejte 777 411 918
13.30 – 14.30
ŠD Oskol, Slovan
15.00 – 16.00
16.15 – 17.15
17.30 – 18.30
Připravka a 2.tř.
18.45 – 19.45
Muži
20.00 – 21.40
KAMHL TRO-ZOP
22.00 – 23.15
Kubíček
ÚT
úterý
27. 11.
6.00 – 7.00
4. tř
7.30 – 8.30
Sportovní třída dor
8.45 – 14.15
Možnost pro školy - volejte 777411918
14.30 – 15.30
3. tř
15.45 – 16.45
17.00 – 18.00
18.15 – 19.15
Dorost
19.30 – 20.30
Junioři
20.45 – 22.30
KAMHL LOB-JIS
ST
středa
28. 11.
6.00 – 7.00
7.30 – 8.30
Sportovní třída
9.00 – 13.45
Možnost pro školy - volejte 777 411 918
13.45 – 14.45
Arc. gymnázium, Zš Slovan
15.00 – 16.00
3. + 4. třída
16.15 – 17.15
Přípravka a 2.tř.
17.30 – 18.30
Dorost
18.45 – 19.45
Muži
20.00 – 21.00
Junioři
21.15 – 23.00
KAMHL REB-TOV
ČT
čtvrtek
29. 11.
6.00 – 7.00
3.tř
7.00 – 8.00
Trénuj hokej
8.15 – 9.15
Slovan - hokej
9.30 – 12.01
Možnost pro školy - volejte 777 411 918
12.00 – 13.00
Slovan - hokej
13.15 – 14.31
Možnost pro školy
15.00 – 16.00
4.tř.
16.15 – 17.15
Připravka a 2. tř.
17.30 – 18.30
Dorost
18.45 – 19.45
Junioři
20.00 – 21.40
KAMHL RYM-BUL
21.40 – 23.15
KAMHL SEN-HUL
pátek
30. 11.
6.00 – 7.00
7.30 – 8.30
Sportovní třída dor
8.45 – 9.45
Kubiš
10.00 – 12.30
Možnost pro školy - volejte 777 411 918
12.30 – 13.30
Kalabus
14.00 – 15.00
3.+4.tř.
15.15 – 16.15
16.30 – 17.30
Dorost
18.00 – 19.00
Muži
19.15 – 20.15
Kvasice
20.30 – 21.30
Hanák, Reds
21.45 – 22.45
Račko, Pejcha
SO
sobota
1. 12.
6.45 – 7.45
Kvasice, Hulín
8.00 – 9.00
Školka bruslení
14.00 – 16.00
Veřejnost
16.30 – 18.00
Smékal
18.30 – 20.15
KAMHL RCH-AHK
20.15 – 22.15
KAMHL DEV-MOR
NE
neděle
2. 12.
6.15 – 7.53
Řihák
8.00 – 9.00
Školka bruslení
9.30 – 11.30
Junioři - Warriors Brno
12.00 – 15.00
Mini hokej - turnaj 3.třídy
15.15 – 16.45
Fremach
17.00 – 18.40
KHL PLA-STS
18.40 – 20.15
KHL HAN-RED
20.30 – 22.15
KHL CHO-VIK
6.00 – 7.00
7.00 – 8.00
8.00 – 9.00
9.00 – 10.00
10.00 – 11.00
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00
18.00 – 19.00
19.00 – 20.00
20.00 – 21.00
21.00 – 22.00
22.00 – 23.00
23.00 – 0.00
PO
pondělí
19. 11.
6.15 – 7.15
Trénuj hokej
7.30 – 8.30
Sportovní třída
8.45 – 13.30
Možnost pro školy - volejte 777 411 918
13.30 – 14.30
ŠD Oskol, Slovan
15.00 – 16.00
16.15 – 17.15
17.30 – 18.30
Připravka a 2.tř.
18.45 – 19.45
Muži
20.00 – 21.40
KAMHL ZOP-RYM
21.40 – 23.20
KAMHL RCH-MOR
ÚT
úterý
20. 11.
6.00 – 7.00
4. tř
7.30 – 8.30
Sportovní třída dor
8.30 – 9.30
Hk Akademy
9.30 – 11.30
Školy
11.30 – 12.30
Večerka
12.30 – 14.30
školy
14.30 – 15.30
3. tř
15.45 – 16.45
17.00 – 18.00
18.15 – 19.15
Dorost
19.30 – 20.30
Junioři
20.45 – 22.30
KAMHL BUL-REB
ST
středa
21. 11.
6.00 – 7.00
7.30 – 8.30
Sportovní třída
9.00 – 11.00
ZŠ Polkovice
11.00 – 12.00
Vaněk
12.00 – 13.45
Možnost pro školy - volejte 777 411 918
13.45 – 14.45
Arc. gymnázium, Zš Slovan
15.00 – 16.00
3. + 4. třída
16.15 – 17.15
Přípravka a 2.tř.
17.30 – 18.30
Dorost
18.45 – 19.45
Muži
20.00 – 21.00
Junioři
21.15 – 23.00
KAMHL TOV-DEV
ČT
čtvrtek
22. 11.
6.00 – 7.00
3.tř
7.00 – 8.00
Trénuj hokej
8.15 – 9.15
Slovan - hokej
9.30 – 10.30
školka Skaštice
11.15 – 12.15
Večerka
12.15 – 13.15
Slovan - hokej
13.15 – 14.45
Možnost pro školy
15.00 – 16.00
4.tř.
16.15 – 17.15
Připravka a 2. tř.
17.30 – 18.30
Dorost
18.45 – 19.45
Junioři
20.00 – 21.40
KAMHL HUL-KVA
21.40 – 23.30
KAMHL JIS-RCH
pátek
23. 11.
6.00 – 7.00
7.30 – 8.30
Sportovní třída dor
8.45 – 9.45
Kubiš
10.00 – 11.30
Zš Oskol
11.30 – 12.30
Možnost pro školy - volejte 777 411 918
12.30 – 13.30
Kalabus
14.00 – 15.00
3.+4.tř.
15.15 – 16.15
16.30 – 17.30
Dorost
17.45 – 18.45
Junioři
19.00 – 20.00
Muži
20.15 – 21.15
Hanák, Reds
21.30 – 22.30
Račko, Pejcha
SO
sobota
24. 11.
6.45 – 7.45
Kvasice, Hulín
8.00 – 9.00
Školka bruslení
9.30 – 11.30
Dorost - Poruba
12.00 – 14.00
MŽ "C" - Technika
14.00 – 16.00
SŽ "A" - Technika
16.15 – 19.15
Mini hokej - přípravky - turnaj
19.30 – 21.15
KAMHL MOR-LOB
21.15 – 23.00
KAMHL AHK-SEN
NE
neděle
25. 11.
6.15 – 7.52
Řihák
8.00 – 9.00
Školka bruslení
9.30 – 11.30
Junioři - Č. Těšín
12.00 – 14.00
MŽ "D" - Val.Meziříčí
14.00 – 16.00
SŽ "B" - Val.Meziříčí
17.00 – 18.40
KHL RED-CHO
18.40 – 20.15
KHL HAN-STS
20.30 – 22.15
KHL VIK-GAT
6.00 – 7.00
7.00 – 8.00
8.00 – 9.00
9.00 – 10.00
10.00 – 11.00
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00
18.00 – 19.00
19.00 – 20.00
20.00 – 21.00
21.00 – 22.00
22.00 – 23.00
23.00 – 0.00
PO
pondělí
26. 11.
6.15 – 7.15
Trénuj hokej
7.30 – 8.30
Sportovní třída
8.45 – 13.30
Možnost pro školy - volejte 777 411 918
13.30 – 14.30
ŠD Oskol, Slovan
15.00 – 16.00
16.15 – 17.15
17.30 – 18.30
Připravka a 2.tř.
18.45 – 19.45
Muži
20.00 – 21.40
KAMHL TRO-ZOP
22.00 – 23.15
Kubíček
ÚT
úterý
27. 11.
6.00 – 7.00
4. tř
7.30 – 8.30
Sportovní třída dor
8.45 – 14.15
Možnost pro školy - volejte 777411918
14.30 – 15.30
3. tř
15.45 – 16.45
17.00 – 18.00
18.15 – 19.15
Dorost
19.30 – 20.30
Junioři
20.45 – 22.30
KAMHL LOB-JIS
ST
středa
28. 11.
6.00 – 7.00
7.30 – 8.30
Sportovní třída
9.00 – 13.45
Možnost pro školy - volejte 777 411 918
13.45 – 14.45
Arc. gymnázium, Zš Slovan
15.00 – 16.00
3. + 4. třída
16.15 – 17.15
Přípravka a 2.tř.
17.30 – 18.30
Dorost
18.45 – 19.45
Muži
20.00 – 21.00
Junioři
21.15 – 23.00
KAMHL REB-TOV
ČT
čtvrtek
29. 11.
6.00 – 7.00
3.tř
7.00 – 8.00
Trénuj hokej
8.15 – 9.15
Slovan - hokej
9.30 – 12.01
Možnost pro školy - volejte 777 411 918
12.00 – 13.00
Slovan - hokej
13.15 – 14.31
Možnost pro školy
15.00 – 16.00
4.tř.
16.15 – 17.15
Připravka a 2. tř.
17.30 – 18.30
Dorost
18.45 – 19.45
Junioři
20.00 – 21.40
KAMHL RYM-BUL
21.40 – 23.15
KAMHL SEN-HUL
pátek
30. 11.
6.00 – 7.00
7.30 – 8.30
Sportovní třída dor
8.45 – 9.45
Kubiš
10.00 – 12.30
Možnost pro školy - volejte 777 411 918
12.30 – 13.30
Kalabus
14.00 – 15.00
3.+4.tř.
15.15 – 16.15
16.30 – 17.30
Dorost
18.00 – 19.00
Muži
19.15 – 20.15
Kvasice
20.30 – 21.30
Hanák, Reds
21.45 – 22.45
Račko, Pejcha
SO
sobota
1. 12.
6.45 – 7.45
Kvasice, Hulín
8.00 – 9.00
Školka bruslení
14.00 – 16.00
Veřejnost
16.30 – 18.00
Smékal
18.30 – 20.15
KAMHL RCH-AHK
20.15 – 22.15
KAMHL DEV-MOR
NE
neděle
2. 12.
6.15 – 7.53
Řihák
8.00 – 9.00
Školka bruslení
9.30 – 11.30
Junioři - Warriors Brno
12.00 – 15.00
Mini hokej - turnaj 3.třídy
15.15 – 16.45
Fremach
17.00 – 18.40
KHL PLA-STS
18.40 – 20.15
KHL HAN-RED
20.30 – 22.15
KHL CHO-VIK

Změna rozpisu vyhrazena !!!

Aktuality O zimním stadionu Virtuální prohlídka Fotogalerie Bruslení pro veřejnost Pronájem ledové plochy Občerstvení

© 2013–2018 SZMK, p. o.

design: Karel Mazoch
realizace: Studio propagačních řešení