Zimní stadion

Rozpis

Přepnout sportoviště
PO
pondělí
18. 2.
6.15 – 7.15
Trénuj hokej
7.30 – 8.30
Sportovní třída
8.45 – 9.45
Dohnal
10.45 – 11.45
Slovan - 70 dětí!!
11.45 – 13.30
Možnost pro školy - volejte 777 411 918
13.30 – 14.30
ŠD Oskol
15.00 – 16.00
16.15 – 17.15
17.30 – 18.30
Připravka a 2.tř.
18.45 – 19.45
Muži
20.00 – 21.40
KAMHL play-out 2.kolo LOB-SEN
21.40 – 23.25
KAMHL play-off 2.kolo ZOP-BUL
ÚT
úterý
19. 2.
6.00 – 7.00
4. tř
7.30 – 8.30
Sportovní třída dor
9.00 – 10.45
Možnost pro školy - volejte 777 411 918
10.45 – 11.45
Dohnal
11.45 – 12.45
Arc. gymn.
12.45 – 14.00
Slovan
14.30 – 15.30
3. tř
16.00 – 18.00
MŽ "C" - Kometa
18.00 – 20.00
SŽ "A" - Kometa
20.15 – 21.15
Junioři
21.30 – 23.20
KAMHL play-off 2.kolo JIS-TOV
ST
středa
20. 2.
6.00 – 7.00
7.30 – 8.30
Sportovní třída
9.00 – 10.15
Zš 1.máje KM
10.15 – 11.30
ZŠ Oskol
11.30 – 13.00
Školy
13.00 – 14.45
Arc. gymn. a Slovan
15.00 – 16.00
3. + 4. třída
16.15 – 17.15
Přípravka a 2.tř.
17.30 – 18.30
Dorost
18.45 – 19.45
Muži
20.00 – 21.00
Junioři
21.15 – 23.00
KAMHL play-out 2.kolo KVA-RCH/RYM
ČT
čtvrtek
21. 2.
6.00 – 7.00
3.tř
7.00 – 8.00
Trénuj hokej
8.15 – 9.15
Slovan - hokej
9.15 – 10.30
Školy
10.30 – 11.45
Zš Komenského - 2 třídy
12.15 – 13.15
Slovan - hokej
13.30 – 14.30
Zš Chropyně
15.00 – 16.00
4.tř.
16.15 – 17.15
Připravka a 2. tř.
18.00 – 20.00
Dorost - Znojmo
20.15 – 21.15
Junioři
21.30 – 23.20
KAMHL play-out 2.kolo LOB-SEN
pátek
22. 2.
7.30 – 8.30
Sportovní třída dor
9.00 – 11.00
Zš Břest - 120 dětí !!!
11.00 – 12.45
Možnost pro školy - volejte 777 411 918
12.45 – 13.45
Kalabus
14.00 – 15.00
3.+4.tř.
15.15 – 16.15
Veřejnost
16.30 – 17.30
Dorost
18.00 – 19.00
Muži
19.15 – 20.15
Hanák, Reds
20.30 – 21.30
Račko, Pejcha
SO
sobota
23. 2.
6.45 – 7.45
Kvasice
8.00 – 9.00
Školka bruslení
9.30 – 13.30
Turnaj přípravka 2012/2013
14.00 – 15.30
Veřejnost
17.00 – 19.15
Muži - Uničov
19.30 – 21.15
KAMHL play-off 2.kolo JIS-TOV
21.15 – 23.00
KAMHL play-off 2.kolo ZOP-BUL
NE
neděle
24. 2.
6.15 – 7.52
Řihák
8.00 – 9.00
Školka bruslení
9.30 – 11.30
Junioři - Hodonín
12.00 – 14.00
KLP KM "A" - Berani Zlín
14.30 – 16.00
Veřejnost
16.30 – 17.45
Smékal
18.00 – 19.40
KHL
19.40 – 21.15
KHL
21.30 – 23.15
KHL
PO
pondělí
25. 2.
11.30 – 12.30
Budín - HS
13.00 – 14.30
Veřejnost
15.00 – 16.00
4.třída
17.30 – 18.30
Připravka a 2.tř.
18.45 – 19.45
Muži
ÚT
úterý
26. 2.
9.00 – 10.30
Veřejnost
11.00 – 12.00
Dohnal
15.30 – 17.30
Veřejnost
18.15 – 19.15
Dorost
19.30 – 21.15
KAMHL play-out 2.kolo KVA-
ST
středa
27. 2.
9.30 – 11.30
Veřejnost
15.00 – 16.00
3.třída
17.30 – 18.30
Dorost
18.45 – 19.45
Muži
ČT
čtvrtek
28. 2.
6.00 – 7.00
3.třída
8.00 – 9.15
9.30 – 10.45
11.00 – 12.00
Dohnal
12.30 – 14.00
Veřejnost
14.30 – 15.30
4.třída
16.15 – 17.15
Připravka a 2. tř.
17.30 – 18.30
Dorost
18.45 – 19.45
Muži
pátek
1. 3.
8.00 – 9.00
9.15 – 10.15
10.30 – 12.00
Veřejnost
14.00 – 15.00
4.třída
15.15 – 16.15
3.třída
16.30 – 17.30
Dorost
17.45 – 18.45
Junioři
SO
sobota
2. 3.
6.45 – 7.45
Kvasice
8.00 – 9.00
Školka bruslení
13.00 – 14.30
Veřejnost
15.00 – 17.00
Rosa???
NE
neděle
3. 3.
6.15 – 7.53
Řihák
8.00 – 9.00
Školka bruslení
15.00 – 16.30
Veřejnost
6.00 – 7.00
7.00 – 8.00
8.00 – 9.00
9.00 – 10.00
10.00 – 11.00
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00
18.00 – 19.00
19.00 – 20.00
20.00 – 21.00
21.00 – 22.00
22.00 – 23.00
23.00 – 0.00
PO
pondělí
18. 2.
6.15 – 7.15
Trénuj hokej
7.30 – 8.30
Sportovní třída
8.45 – 9.45
Dohnal
10.45 – 11.45
Slovan - 70 dětí!!
11.45 – 13.30
Možnost pro školy - volejte 777 411 918
13.30 – 14.30
ŠD Oskol
15.00 – 16.00
16.15 – 17.15
17.30 – 18.30
Připravka a 2.tř.
18.45 – 19.45
Muži
20.00 – 21.40
KAMHL play-out 2.kolo LOB-SEN
21.40 – 23.25
KAMHL play-off 2.kolo ZOP-BUL
ÚT
úterý
19. 2.
6.00 – 7.00
4. tř
7.30 – 8.30
Sportovní třída dor
9.00 – 10.45
Možnost pro školy - volejte 777 411 918
10.45 – 11.45
Dohnal
11.45 – 12.45
Arc. gymn.
12.45 – 14.00
Slovan
14.30 – 15.30
3. tř
16.00 – 18.00
MŽ "C" - Kometa
18.00 – 20.00
SŽ "A" - Kometa
20.15 – 21.15
Junioři
21.30 – 23.20
KAMHL play-off 2.kolo JIS-TOV
ST
středa
20. 2.
6.00 – 7.00
7.30 – 8.30
Sportovní třída
9.00 – 10.15
Zš 1.máje KM
10.15 – 11.30
ZŠ Oskol
11.30 – 13.00
Školy
13.00 – 14.45
Arc. gymn. a Slovan
15.00 – 16.00
3. + 4. třída
16.15 – 17.15
Přípravka a 2.tř.
17.30 – 18.30
Dorost
18.45 – 19.45
Muži
20.00 – 21.00
Junioři
21.15 – 23.00
KAMHL play-out 2.kolo KVA-RCH/RYM
ČT
čtvrtek
21. 2.
6.00 – 7.00
3.tř
7.00 – 8.00
Trénuj hokej
8.15 – 9.15
Slovan - hokej
9.15 – 10.30
Školy
10.30 – 11.45
Zš Komenského - 2 třídy
12.15 – 13.15
Slovan - hokej
13.30 – 14.30
Zš Chropyně
15.00 – 16.00
4.tř.
16.15 – 17.15
Připravka a 2. tř.
18.00 – 20.00
Dorost - Znojmo
20.15 – 21.15
Junioři
21.30 – 23.20
KAMHL play-out 2.kolo LOB-SEN
pátek
22. 2.
7.30 – 8.30
Sportovní třída dor
9.00 – 11.00
Zš Břest - 120 dětí !!!
11.00 – 12.45
Možnost pro školy - volejte 777 411 918
12.45 – 13.45
Kalabus
14.00 – 15.00
3.+4.tř.
15.15 – 16.15
Veřejnost
16.30 – 17.30
Dorost
18.00 – 19.00
Muži
19.15 – 20.15
Hanák, Reds
20.30 – 21.30
Račko, Pejcha
SO
sobota
23. 2.
6.45 – 7.45
Kvasice
8.00 – 9.00
Školka bruslení
9.30 – 13.30
Turnaj přípravka 2012/2013
14.00 – 15.30
Veřejnost
17.00 – 19.15
Muži - Uničov
19.30 – 21.15
KAMHL play-off 2.kolo JIS-TOV
21.15 – 23.00
KAMHL play-off 2.kolo ZOP-BUL
NE
neděle
24. 2.
6.15 – 7.52
Řihák
8.00 – 9.00
Školka bruslení
9.30 – 11.30
Junioři - Hodonín
12.00 – 14.00
KLP KM "A" - Berani Zlín
14.30 – 16.00
Veřejnost
16.30 – 17.45
Smékal
18.00 – 19.40
KHL
19.40 – 21.15
KHL
21.30 – 23.15
KHL
6.00 – 7.00
7.00 – 8.00
8.00 – 9.00
9.00 – 10.00
10.00 – 11.00
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00
18.00 – 19.00
19.00 – 20.00
20.00 – 21.00
21.00 – 22.00
PO
pondělí
25. 2.
11.30 – 12.30
Budín - HS
13.00 – 14.30
Veřejnost
15.00 – 16.00
4.třída
17.30 – 18.30
Připravka a 2.tř.
18.45 – 19.45
Muži
ÚT
úterý
26. 2.
9.00 – 10.30
Veřejnost
11.00 – 12.00
Dohnal
15.30 – 17.30
Veřejnost
18.15 – 19.15
Dorost
19.30 – 21.15
KAMHL play-out 2.kolo KVA-
ST
středa
27. 2.
9.30 – 11.30
Veřejnost
15.00 – 16.00
3.třída
17.30 – 18.30
Dorost
18.45 – 19.45
Muži
ČT
čtvrtek
28. 2.
6.00 – 7.00
3.třída
8.00 – 9.15
9.30 – 10.45
11.00 – 12.00
Dohnal
12.30 – 14.00
Veřejnost
14.30 – 15.30
4.třída
16.15 – 17.15
Připravka a 2. tř.
17.30 – 18.30
Dorost
18.45 – 19.45
Muži
pátek
1. 3.
8.00 – 9.00
9.15 – 10.15
10.30 – 12.00
Veřejnost
14.00 – 15.00
4.třída
15.15 – 16.15
3.třída
16.30 – 17.30
Dorost
17.45 – 18.45
Junioři
SO
sobota
2. 3.
6.45 – 7.45
Kvasice
8.00 – 9.00
Školka bruslení
13.00 – 14.30
Veřejnost
15.00 – 17.00
Rosa???
NE
neděle
3. 3.
6.15 – 7.53
Řihák
8.00 – 9.00
Školka bruslení
15.00 – 16.30
Veřejnost

Změna rozpisu vyhrazena !!!

Aktuality O zimním stadionu Virtuální prohlídka Fotogalerie Bruslení pro veřejnost Pronájem ledové plochy Občerstvení

© 2013–2019 SZMK, p. o.

design: Karel Mazoch
realizace: Studio propagačních řešení