Tělocvična Slavia

Rozpis

Přepnout sportoviště
ÚT
úterý
23. 4.
9.00 – 10.00
MATEŘSKÁ ŠKOLA OSVOBODITELŮ
10.00 – 11.00
MATEŘSKÁ ŠKOLA ŠTĚCHOVICE
15.30 – 17.00
BASKETBAL U19 Král Sigmund Zubíček
17.00 – 18.30
BASKETBAL U12 + U13 F. Ebergényi
18.30 – 20.00
BASKETBAL U 15 F. Ebergényi
ST
středa
24. 4.
9.00 – 10.00
MATEŘSKÁ ŠKOLA ŽIŽKOVA
10.00 – 11.00
MATEŘSKÁ ŠKOLA GORKÉHO
12.00 – 13.15
ZÁKLADNÍ ŠKOLA KOMENSKÉHO
15.00 – 16.30
Moderní gymnastika Zavadilová
16.30 – 17.30
REK. SPORT DĚTI 2 - 4
17.30 – 19.00
BASKETBAL U17 Kadeti R. Daniel
19.00 – 20.30
BASKETBAL U 19 Junioři Daniel
ČT
čtvrtek
25. 4.
9.00 – 10.30
MATEŘSKÉ ŠKOLY ZÁVĚREČNÉ CVIČENÍ
15.30 – 17.00
BASKETBAL U 9 Král Sigmund Zubíček
17.00 – 18.30
BASKETBAL U 12 Zavadil Koukalová
18.30 – 20.00
BASKETBAL U 17 Zavadil
20.00 – 21.30
Moderní gymnastika Zavadilová
pátek
26. 4.
15.00 – 16.30
BASKETBAL U 9 F. Ebergényi Šikula
16.30 – 18.00
REK. SPORT DĚTI 4 - 5
18.00 – 19.30
BASKETBAL muži A Šibor
19.30 – 21.00
BASKETBAL Muži B M. Procházka
PO
pondělí
29. 4.
9.00 – 10.00
MATEŘSKÁ ŠKOLA SPÁČILOVA
10.00 – 11.00
MATEŘSKÁ ŠKOLA PÁLENÍČKOVA
15.25 – 16.55
REK. SPORT DĚTI 5 - 7
16.55 – 17.55
REK. SPORT DĚTI 2 - 4
17.55 – 19.26
BASKETBAL U15 Ebergenyi
19.25 – 20.55
BASKETBAL Rodiče a trenéři
ÚT
úterý
30. 4.
9.00 – 11.00
SPECIÁLNÍ ŠKOLA
15.25 – 16.55
BASKETBAL U19 Král Sigmund Zubíček
16.55 – 18.26
BASKETBAL U12 + U13 F. Ebergényi
18.25 – 19.55
BASKETBAL U 15 F. Ebergényi
ST
středa
1. 5.
8.00 – 9.00
MATEŘSKÁ ŠKOLA MŠ LUBNA, TĚŠANY
9.00 – 10.00
MATEŘSKÁ ŠKOLA GORKÉHO
10.00 – 11.00
MATEŘSKÁ ŠKOLA KOLLÁROVA
12.00 – 13.15
ZÁKLADNÍ ŠKOLA KOMENSKÉHO
14.55 – 16.26
Moderní gymnastika Zavadilová
16.25 – 17.25
REK. SPORT DĚTI 2 - 4
17.25 – 18.55
BASKETBAL U17 Kadeti R. Daniel
18.55 – 20.26
BASKETBAL U 19 Junioři Daniel
ČT
čtvrtek
2. 5.
9.00 – 10.00
MATEŘSKÁ ŠKOLA MÁNESOVA
10.00 – 11.00
MATEŘSKÁ ŠKOLA MÁNESOVA
15.25 – 16.55
BASKETBAL U 9 Král Sigmund Zubíček
16.55 – 18.26
BASKETBAL U 12 Zavadil Koukalová
18.25 – 19.55
BASKETBAL U 17 Zavadil
19.55 – 21.26
Moderní gymnastika Zavadilová
pátek
3. 5.
9.00 – 10.00
MATEŘSKÁ ŠKOLA SPÁČILOVA
10.00 – 11.00
MATEŘSKÁ ŠKOLA SKAŠTICE a KLUBÍČKO
14.55 – 16.26
BASKETBAL U 9 F. Ebergényi Šikula
16.25 – 17.55
REK. SPORT DĚTI 4 - 5
17.55 – 19.26
BASKETBAL muži A Šibor
19.25 – 20.55
BASKETBAL Muži B M. Procházka
9.00 – 10.00
10.00 – 11.00
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00
18.00 – 19.00
19.00 – 20.00
20.00 – 21.00
21.00 – 22.00
PO
pondělí
22. 4.
ÚT
úterý
23. 4.
9.00 – 10.00
MATEŘSKÁ ŠKOLA OSVOBODITELŮ
10.00 – 11.00
MATEŘSKÁ ŠKOLA ŠTĚCHOVICE
15.30 – 17.00
BASKETBAL U19 Král Sigmund Zubíček
17.00 – 18.30
BASKETBAL U12 + U13 F. Ebergényi
18.30 – 20.00
BASKETBAL U 15 F. Ebergényi
ST
středa
24. 4.
9.00 – 10.00
MATEŘSKÁ ŠKOLA ŽIŽKOVA
10.00 – 11.00
MATEŘSKÁ ŠKOLA GORKÉHO
12.00 – 13.15
ZÁKLADNÍ ŠKOLA KOMENSKÉHO
15.00 – 16.30
Moderní gymnastika Zavadilová
16.30 – 17.30
REK. SPORT DĚTI 2 - 4
17.30 – 19.00
BASKETBAL U17 Kadeti R. Daniel
19.00 – 20.30
BASKETBAL U 19 Junioři Daniel
ČT
čtvrtek
25. 4.
9.00 – 10.30
MATEŘSKÉ ŠKOLY ZÁVĚREČNÉ CVIČENÍ
15.30 – 17.00
BASKETBAL U 9 Král Sigmund Zubíček
17.00 – 18.30
BASKETBAL U 12 Zavadil Koukalová
18.30 – 20.00
BASKETBAL U 17 Zavadil
20.00 – 21.30
Moderní gymnastika Zavadilová
pátek
26. 4.
15.00 – 16.30
BASKETBAL U 9 F. Ebergényi Šikula
16.30 – 18.00
REK. SPORT DĚTI 4 - 5
18.00 – 19.30
BASKETBAL muži A Šibor
19.30 – 21.00
BASKETBAL Muži B M. Procházka
SO
sobota
27. 4.
NE
neděle
28. 4.
8.00 – 9.00
9.00 – 10.00
10.00 – 11.00
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00
18.00 – 19.00
19.00 – 20.00
20.00 – 21.00
21.00 – 22.00
PO
pondělí
29. 4.
9.00 – 10.00
MATEŘSKÁ ŠKOLA SPÁČILOVA
10.00 – 11.00
MATEŘSKÁ ŠKOLA PÁLENÍČKOVA
15.25 – 16.55
REK. SPORT DĚTI 5 - 7
16.55 – 17.55
REK. SPORT DĚTI 2 - 4
17.55 – 19.26
BASKETBAL U15 Ebergenyi
19.25 – 20.55
BASKETBAL Rodiče a trenéři
ÚT
úterý
30. 4.
9.00 – 11.00
SPECIÁLNÍ ŠKOLA
15.25 – 16.55
BASKETBAL U19 Král Sigmund Zubíček
16.55 – 18.26
BASKETBAL U12 + U13 F. Ebergényi
18.25 – 19.55
BASKETBAL U 15 F. Ebergényi
ST
středa
1. 5.
8.00 – 9.00
MATEŘSKÁ ŠKOLA MŠ LUBNA, TĚŠANY
9.00 – 10.00
MATEŘSKÁ ŠKOLA GORKÉHO
10.00 – 11.00
MATEŘSKÁ ŠKOLA KOLLÁROVA
12.00 – 13.15
ZÁKLADNÍ ŠKOLA KOMENSKÉHO
14.55 – 16.26
Moderní gymnastika Zavadilová
16.25 – 17.25
REK. SPORT DĚTI 2 - 4
17.25 – 18.55
BASKETBAL U17 Kadeti R. Daniel
18.55 – 20.26
BASKETBAL U 19 Junioři Daniel
ČT
čtvrtek
2. 5.
9.00 – 10.00
MATEŘSKÁ ŠKOLA MÁNESOVA
10.00 – 11.00
MATEŘSKÁ ŠKOLA MÁNESOVA
15.25 – 16.55
BASKETBAL U 9 Král Sigmund Zubíček
16.55 – 18.26
BASKETBAL U 12 Zavadil Koukalová
18.25 – 19.55
BASKETBAL U 17 Zavadil
19.55 – 21.26
Moderní gymnastika Zavadilová
pátek
3. 5.
9.00 – 10.00
MATEŘSKÁ ŠKOLA SPÁČILOVA
10.00 – 11.00
MATEŘSKÁ ŠKOLA SKAŠTICE a KLUBÍČKO
14.55 – 16.26
BASKETBAL U 9 F. Ebergényi Šikula
16.25 – 17.55
REK. SPORT DĚTI 4 - 5
17.55 – 19.26
BASKETBAL muži A Šibor
19.25 – 20.55
BASKETBAL Muži B M. Procházka
SO
sobota
4. 5.
NE
neděle
5. 5.
Aktuality O sportovní hale Slavia Virtuální prohlídka Fotogalerie Oddíly TJ Slavia Občerstvení

© 2013–2019 SZMK, p. o.

design: Karel Mazoch
realizace: Studio propagačních řešení