Tělocvična Slavia

Rozpis

Přepnout sportoviště
PO
pondělí
2. 12.
14.00 – 15.00
ŠD ZACHAR LEZENÍ A HRY
15.30 – 17.00
REK. SPORT děti 5-7
17.00 – 18.00
REK. SPORT děti 2-4
18.00 – 19.30
BASKETBAL U17
ÚT
úterý
3. 12.
12.00 – 13.15
ZÁKLADNÍ ŠKOLA KOMENSKÉHO
14.00 – 15.00
ŠD ZACHAR LEZENÍ A HRY
15.30 – 17.00
BASKETBAL U9 Král ŠIKULA Zubíček
17.00 – 18.30
BASKETBAL U10 Sigmund, Ebergényi
18.30 – 20.00
BASKETBAL U 17 F. Ebergényi
ST
středa
4. 12.
12.00 – 13.15
ZÁKLADNÍ ŠKOLA KOMENSKÉHO
14.00 – 15.00
ŠD ZACHAR LEZENÍ A HRY
15.00 – 16.30
Moderní gymnastika Zavadilová
16.30 – 17.30
REK. SPORT děti 2-4
17.30 – 19.00
BASKETBAL U 14, U15 Daniel R.
19.00 – 20.30
BASKETBAL U 19, Daniel R.
ČT
čtvrtek
5. 12.
8.00 – 9.15
GYMNÁZIUM KM
12.00 – 13.15
ZÁKLADNÍ ŠKOLA KOMENSKÉHO
14.00 – 15.00
ŠD ZACHAR LEZENÍ A HRY
15.30 – 17.00
BASKETBAL U 9 Král Šikula Zubíček
17.00 – 18.30
BASKETBAL U 12 Hůlka, Stoklas
18.30 – 20.00
BASKETBAL U 13 Zavadil, Koukalová
20.00 – 21.30
Moderní gymnastika Zavadilová
pátek
6. 12.
14.00 – 15.00
ŠD ZACHAR LEZENÍ A HRY
15.00 – 16.30
BASKETBAL U 9 Šikula
16.30 – 18.00
REK. SPORT děti 4-5
18.00 – 19.30
BASKETBAL muži A Šibor
19.30 – 21.00
BASKETBAL muži B
PO
pondělí
9. 12.
14.00 – 15.00
ŠD ZACHAR LEZENÍ A HRY
15.30 – 17.00
REK. SPORT děti 5-7
17.00 – 18.00
REK. SPORT děti 2-4
18.00 – 19.30
BASKETBAL U17
ÚT
úterý
10. 12.
9.00 – 11.00
SPECIÁLNÍ ŠKOLA
12.00 – 13.15
ZÁKLADNÍ ŠKOLA KOMENSKÉHO
14.00 – 15.00
ŠD OSKOL LEZENÍ A HRY
15.30 – 17.00
BASKETBAL U9 Král ŠIKULA Zubíček
17.00 – 18.30
BASKETBAL U10 Sigmund, Ebergényi
18.30 – 20.00
BASKETBAL U 17 F. Ebergényi
ST
středa
11. 12.
12.00 – 13.15
ZÁKLADNÍ ŠKOLA KOMENSKÉHO
14.00 – 15.00
ŠD OSKOL LEZENÍ A HRY
15.00 – 16.30
Moderní gymnastika Zavadilová
16.30 – 17.30
REK. SPORT děti 2-4
17.30 – 19.00
BASKETBAL U 14, U15 Daniel R.
19.00 – 20.30
BASKETBAL U 19, Daniel R.
ČT
čtvrtek
12. 12.
8.00 – 9.15
GYMNÁZIUM KM
12.00 – 13.15
ZÁKLADNÍ ŠKOLA KOMENSKÉHO
14.00 – 15.00
ŠD SLOVAN LEZENÍ A HRY
15.30 – 17.00
BASKETBAL U 9 Král Šikula Zubíček
17.00 – 18.30
BASKETBAL U 12 Hůlka, Stoklas
18.30 – 20.00
BASKETBAL U 13 Zavadil, Koukalová
20.00 – 21.30
Moderní gymnastika Zavadilová
pátek
13. 12.
14.00 – 15.00
ŠD SLOVAN LEZENÍ A HRY
15.00 – 16.30
BASKETBAL U 9 Šikula
16.30 – 18.00
REK. SPORT děti 4-5
18.00 – 19.30
BASKETBAL muži A Šibor
19.30 – 21.00
BASKETBAL muži B
8.00 – 9.00
9.00 – 10.00
10.00 – 11.00
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00
18.00 – 19.00
19.00 – 20.00
20.00 – 21.00
21.00 – 22.00
PO
pondělí
2. 12.
14.00 – 15.00
ŠD ZACHAR LEZENÍ A HRY
15.30 – 17.00
REK. SPORT děti 5-7
17.00 – 18.00
REK. SPORT děti 2-4
18.00 – 19.30
BASKETBAL U17
ÚT
úterý
3. 12.
12.00 – 13.15
ZÁKLADNÍ ŠKOLA KOMENSKÉHO
14.00 – 15.00
ŠD ZACHAR LEZENÍ A HRY
15.30 – 17.00
BASKETBAL U9 Král ŠIKULA Zubíček
17.00 – 18.30
BASKETBAL U10 Sigmund, Ebergényi
18.30 – 20.00
BASKETBAL U 17 F. Ebergényi
ST
středa
4. 12.
12.00 – 13.15
ZÁKLADNÍ ŠKOLA KOMENSKÉHO
14.00 – 15.00
ŠD ZACHAR LEZENÍ A HRY
15.00 – 16.30
Moderní gymnastika Zavadilová
16.30 – 17.30
REK. SPORT děti 2-4
17.30 – 19.00
BASKETBAL U 14, U15 Daniel R.
19.00 – 20.30
BASKETBAL U 19, Daniel R.
ČT
čtvrtek
5. 12.
8.00 – 9.15
GYMNÁZIUM KM
12.00 – 13.15
ZÁKLADNÍ ŠKOLA KOMENSKÉHO
14.00 – 15.00
ŠD ZACHAR LEZENÍ A HRY
15.30 – 17.00
BASKETBAL U 9 Král Šikula Zubíček
17.00 – 18.30
BASKETBAL U 12 Hůlka, Stoklas
18.30 – 20.00
BASKETBAL U 13 Zavadil, Koukalová
20.00 – 21.30
Moderní gymnastika Zavadilová
pátek
6. 12.
14.00 – 15.00
ŠD ZACHAR LEZENÍ A HRY
15.00 – 16.30
BASKETBAL U 9 Šikula
16.30 – 18.00
REK. SPORT děti 4-5
18.00 – 19.30
BASKETBAL muži A Šibor
19.30 – 21.00
BASKETBAL muži B
SO
sobota
7. 12.
NE
neděle
8. 12.
8.00 – 9.00
9.00 – 10.00
10.00 – 11.00
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00
18.00 – 19.00
19.00 – 20.00
20.00 – 21.00
21.00 – 22.00
PO
pondělí
9. 12.
14.00 – 15.00
ŠD ZACHAR LEZENÍ A HRY
15.30 – 17.00
REK. SPORT děti 5-7
17.00 – 18.00
REK. SPORT děti 2-4
18.00 – 19.30
BASKETBAL U17
ÚT
úterý
10. 12.
9.00 – 11.00
SPECIÁLNÍ ŠKOLA
12.00 – 13.15
ZÁKLADNÍ ŠKOLA KOMENSKÉHO
14.00 – 15.00
ŠD OSKOL LEZENÍ A HRY
15.30 – 17.00
BASKETBAL U9 Král ŠIKULA Zubíček
17.00 – 18.30
BASKETBAL U10 Sigmund, Ebergényi
18.30 – 20.00
BASKETBAL U 17 F. Ebergényi
ST
středa
11. 12.
12.00 – 13.15
ZÁKLADNÍ ŠKOLA KOMENSKÉHO
14.00 – 15.00
ŠD OSKOL LEZENÍ A HRY
15.00 – 16.30
Moderní gymnastika Zavadilová
16.30 – 17.30
REK. SPORT děti 2-4
17.30 – 19.00
BASKETBAL U 14, U15 Daniel R.
19.00 – 20.30
BASKETBAL U 19, Daniel R.
ČT
čtvrtek
12. 12.
8.00 – 9.15
GYMNÁZIUM KM
12.00 – 13.15
ZÁKLADNÍ ŠKOLA KOMENSKÉHO
14.00 – 15.00
ŠD SLOVAN LEZENÍ A HRY
15.30 – 17.00
BASKETBAL U 9 Král Šikula Zubíček
17.00 – 18.30
BASKETBAL U 12 Hůlka, Stoklas
18.30 – 20.00
BASKETBAL U 13 Zavadil, Koukalová
20.00 – 21.30
Moderní gymnastika Zavadilová
pátek
13. 12.
14.00 – 15.00
ŠD SLOVAN LEZENÍ A HRY
15.00 – 16.30
BASKETBAL U 9 Šikula
16.30 – 18.00
REK. SPORT děti 4-5
18.00 – 19.30
BASKETBAL muži A Šibor
19.30 – 21.00
BASKETBAL muži B
SO
sobota
14. 12.
NE
neděle
15. 12.
Aktuality O sportovní hale Slavia Virtuální prohlídka Fotogalerie Oddíly TJ Slavia Občerstvení

© 2013–2019 SZMK, p. o.

design: Karel Mazoch
realizace: Studio propagačních řešení
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací OK, rozumím