Tělocvična Slavia

Rozpis

Přepnout sportoviště
PO
pondělí
10. 12.
15.30 – 17.00
REK. SPORT DĚTI 5 - 7
17.00 – 18.00
REK. SPORT DĚTI 2 - 4
18.00 – 19.30
BASKETBAL U15 Ebergenyi
19.30 – 21.00
BASKETBAL Rodiče a trenéři
ÚT
úterý
11. 12.
9.00 – 11.00
SPECIÁLNÍ ŠKOLA
15.30 – 17.00
BASKETBAL U19 Král Sigmund Zubíček
17.30 – 19.30
BASKETBAL ZÁPAS U 14
ST
středa
12. 12.
12.00 – 13.15
ZÁKLADNÍ ŠKOLA KOMENSKÉHO
15.00 – 16.30
Moderní gymnastika Zavadilová
16.30 – 17.30
REK. SPORT DĚTI 2 - 4
17.30 – 19.00
BASKETBAL U17 Kadeti R. Daniel
19.00 – 20.30
BASKETBAL U 19 Junioři Daniel
ČT
čtvrtek
13. 12.
15.30 – 17.00
BASKETBAL U 9 Král Sigmund Zubíček
17.00 – 18.30
BASKETBAL U 12 Zavadil Koukalová
18.30 – 20.00
BASKETBAL U 17 Zavadil
20.00 – 21.30
Moderní gymnastika Zavadilová
pátek
14. 12.
15.00 – 16.30
BASKETBAL U 9 F. Ebergényi Šikula
16.30 – 18.00
REK. SPORT DĚTI 4 - 5
18.00 – 19.30
BASKETBAL muži A Šibor
19.30 – 21.00
BASKETBAL Muži B M. Procházka
SO
sobota
15. 12.
9.00 – 15.00
BASKETBAL TURNAJ U 10
NE
neděle
16. 12.
10.00 – 12.00
BASKETBAL ZÁPAS MUŽI A
18.00 – 19.30
FOTBAL
PO
pondělí
17. 12.
18.00 – 19.30
BASKETBAL U15 Ebergenyi
19.30 – 21.00
BASKETBAL Rodiče a trenéři
ÚT
úterý
18. 12.
15.30 – 17.00
BASKETBAL U19 Král Sigmund Zubíček
17.00 – 18.30
BASKETBAL U12 + U13 F. Ebergényi
18.30 – 20.00
BASKETBAL U 15 F. Ebergényi
ST
středa
19. 12.
12.00 – 13.15
ZÁKLADNÍ ŠKOLA KOMENSKÉHO
15.00 – 16.30
Moderní gymnastika Zavadilová
17.30 – 19.00
BASKETBAL U17 Kadeti R. Daniel
19.00 – 20.30
BASKETBAL U 19 Junioři Daniel
ČT
čtvrtek
20. 12.
15.30 – 17.00
BASKETBAL U 9 Král Sigmund Zubíček
17.00 – 18.30
BASKETBAL U 12 Zavadil Koukalová
18.30 – 20.00
BASKETBAL U 17 Zavadil
20.00 – 21.30
Moderní gymnastika Zavadilová
pátek
21. 12.
15.00 – 16.30
BASKETBAL U 9 F. Ebergényi Šikula
18.00 – 19.30
BASKETBAL muži A Šibor
19.30 – 21.00
BASKETBAL Muži B M. Procházka
9.00 – 10.00
10.00 – 11.00
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00
18.00 – 19.00
19.00 – 20.00
20.00 – 21.00
21.00 – 22.00
PO
pondělí
10. 12.
15.30 – 17.00
REK. SPORT DĚTI 5 - 7
17.00 – 18.00
REK. SPORT DĚTI 2 - 4
18.00 – 19.30
BASKETBAL U15 Ebergenyi
19.30 – 21.00
BASKETBAL Rodiče a trenéři
ÚT
úterý
11. 12.
9.00 – 11.00
SPECIÁLNÍ ŠKOLA
15.30 – 17.00
BASKETBAL U19 Král Sigmund Zubíček
17.30 – 19.30
BASKETBAL ZÁPAS U 14
ST
středa
12. 12.
12.00 – 13.15
ZÁKLADNÍ ŠKOLA KOMENSKÉHO
15.00 – 16.30
Moderní gymnastika Zavadilová
16.30 – 17.30
REK. SPORT DĚTI 2 - 4
17.30 – 19.00
BASKETBAL U17 Kadeti R. Daniel
19.00 – 20.30
BASKETBAL U 19 Junioři Daniel
ČT
čtvrtek
13. 12.
15.30 – 17.00
BASKETBAL U 9 Král Sigmund Zubíček
17.00 – 18.30
BASKETBAL U 12 Zavadil Koukalová
18.30 – 20.00
BASKETBAL U 17 Zavadil
20.00 – 21.30
Moderní gymnastika Zavadilová
pátek
14. 12.
15.00 – 16.30
BASKETBAL U 9 F. Ebergényi Šikula
16.30 – 18.00
REK. SPORT DĚTI 4 - 5
18.00 – 19.30
BASKETBAL muži A Šibor
19.30 – 21.00
BASKETBAL Muži B M. Procházka
SO
sobota
15. 12.
9.00 – 15.00
BASKETBAL TURNAJ U 10
NE
neděle
16. 12.
10.00 – 12.00
BASKETBAL ZÁPAS MUŽI A
18.00 – 19.30
FOTBAL
12.00 – 13.00
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00
18.00 – 19.00
19.00 – 20.00
20.00 – 21.00
21.00 – 22.00
PO
pondělí
17. 12.
18.00 – 19.30
BASKETBAL U15 Ebergenyi
19.30 – 21.00
BASKETBAL Rodiče a trenéři
ÚT
úterý
18. 12.
15.30 – 17.00
BASKETBAL U19 Král Sigmund Zubíček
17.00 – 18.30
BASKETBAL U12 + U13 F. Ebergényi
18.30 – 20.00
BASKETBAL U 15 F. Ebergényi
ST
středa
19. 12.
12.00 – 13.15
ZÁKLADNÍ ŠKOLA KOMENSKÉHO
15.00 – 16.30
Moderní gymnastika Zavadilová
17.30 – 19.00
BASKETBAL U17 Kadeti R. Daniel
19.00 – 20.30
BASKETBAL U 19 Junioři Daniel
ČT
čtvrtek
20. 12.
15.30 – 17.00
BASKETBAL U 9 Král Sigmund Zubíček
17.00 – 18.30
BASKETBAL U 12 Zavadil Koukalová
18.30 – 20.00
BASKETBAL U 17 Zavadil
20.00 – 21.30
Moderní gymnastika Zavadilová
pátek
21. 12.
15.00 – 16.30
BASKETBAL U 9 F. Ebergényi Šikula
18.00 – 19.30
BASKETBAL muži A Šibor
19.30 – 21.00
BASKETBAL Muži B M. Procházka
SO
sobota
22. 12.
NE
neděle
23. 12.
Aktuality O sportovní hale Slavia Virtuální prohlídka Fotogalerie Oddíly TJ Slavia Občerstvení

© 2013–2018 SZMK, p. o.

design: Karel Mazoch
realizace: Studio propagačních řešení