Plavecký bazén
plavání veřejnosti v červenci
Rozpis

Bazén

Přepnout sportoviště
PO
pondělí
24. 6.
7.30 – 8.15
Oskol - sport. třída
8.00 – 8.45
ZŠ Oskol /40
8.45 – 9.30
ZŠ Slovan/50
9.30 – 10.15
ZŠ Slovan/50
16.00 – 18.30
Plavecký oddíl
ÚT
úterý
25. 6.
6.00 – 13.00
V E Ř E J N O S T
7.30 – 8.15
Oskol - sport. třída
8.00 – 8.45
ZŠ Oskol / 40
8.45 – 9.30
ZŠ Chropyně / 57
9.30 – 10.15
ZŠ Chropyně / 57
10.15 – 11.00
ZŠ Chropyně / 52
11.00 – 11.45
ZŠ Chropyně / 52
13.30 – 14.30
Plavání důchodci
15.00 – 17.00
Plavecký oddíl
17.00 – 21.00
V E Ř E J N O S T
ST
středa
26. 6.
7.30 – 8.15
Oskol - sport. třída
8.00 – 8.45
ZŠ Zachar / 66
8.45 – 9.30
ZŠ a MŠ Litenčice / 11+8
9.00 – 13.00
V E Ř E J N O S T
9.30 – 10.15
ZŠ a MŠ Litenčice / 11+8
10.15 – 11.00
ZŠ Kojetín Sv.Čecha / 20+15+11
11.00 – 11.45
ZŠ Kojetín Sv.Čecha / 20+15+11
12.00 – 13.00
ZŠ Speciální - 2 dráhy
15.15 – 17.00
Plavecký oddíl
17.00 – 21.00
V E Ř E J N O S T
ČT
čtvrtek
27. 6.
6.00 – 13.00
V E Ř E J N O S T
8.45 – 10.15
ZŠ Roštín
12.00 – 13.00
KONZERVATOŘ
13.30 – 14.30
Plavání důchodci
14.30 – 15.30
SPgŠ
15.30 – 17.00
Plavecký oddíl
17.00 – 21.00
V E Ř E J N O S T
pátek
28. 6.
7.30 – 8.15
Oskol - sport. třída
9.00 – 13.00
V E Ř E J N O S T
12.00 – 13.00
SpgŠ - dvě dráhy
14.30 – 17.00
Plavecký oddíl
17.00 – 21.00
V E Ř E J N O S T
SO
sobota
29. 6.
8.00 – 10.30
Plavecký oddíl
11.00 – 20.00
V E Ř E J N O S T
NE
neděle
30. 6.
10.00 – 11.30
Plavecký oddíl
12.00 – 18.00
V E Ř E J N O S T
6.00 – 7.00
7.00 – 8.00
8.00 – 9.00
9.00 – 10.00
10.00 – 11.00
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00
18.00 – 19.00
19.00 – 20.00
20.00 – 21.00
PO
pondělí
24. 6.
7.30 – 8.15
Oskol - sport. třída
8.00 – 8.45
ZŠ Oskol /40
8.45 – 9.30
ZŠ Slovan/50
9.30 – 10.15
ZŠ Slovan/50
16.00 – 18.30
Plavecký oddíl
ÚT
úterý
25. 6.
6.00 – 13.00
V E Ř E J N O S T
7.30 – 8.15
Oskol - sport. třída
8.00 – 8.45
ZŠ Oskol / 40
8.45 – 9.30
ZŠ Chropyně / 57
9.30 – 10.15
ZŠ Chropyně / 57
10.15 – 11.00
ZŠ Chropyně / 52
11.00 – 11.45
ZŠ Chropyně / 52
13.30 – 14.30
Plavání důchodci
15.00 – 17.00
Plavecký oddíl
17.00 – 21.00
V E Ř E J N O S T
ST
středa
26. 6.
7.30 – 8.15
Oskol - sport. třída
8.00 – 8.45
ZŠ Zachar / 66
8.45 – 9.30
ZŠ a MŠ Litenčice / 11+8
9.00 – 13.00
V E Ř E J N O S T
9.30 – 10.15
ZŠ a MŠ Litenčice / 11+8
10.15 – 11.00
ZŠ Kojetín Sv.Čecha / 20+15+11
11.00 – 11.45
ZŠ Kojetín Sv.Čecha / 20+15+11
12.00 – 13.00
ZŠ Speciální - 2 dráhy
15.15 – 17.00
Plavecký oddíl
17.00 – 21.00
V E Ř E J N O S T
ČT
čtvrtek
27. 6.
6.00 – 13.00
V E Ř E J N O S T
8.45 – 10.15
ZŠ Roštín
12.00 – 13.00
KONZERVATOŘ
13.30 – 14.30
Plavání důchodci
14.30 – 15.30
SPgŠ
15.30 – 17.00
Plavecký oddíl
17.00 – 21.00
V E Ř E J N O S T
pátek
28. 6.
7.30 – 8.15
Oskol - sport. třída
9.00 – 13.00
V E Ř E J N O S T
12.00 – 13.00
SpgŠ - dvě dráhy
14.30 – 17.00
Plavecký oddíl
17.00 – 21.00
V E Ř E J N O S T
SO
sobota
29. 6.
8.00 – 10.30
Plavecký oddíl
11.00 – 20.00
V E Ř E J N O S T
NE
neděle
30. 6.
10.00 – 11.30
Plavecký oddíl
12.00 – 18.00
V E Ř E J N O S T
Malý bazén Sauna

© 2013–2019 SZMK, p. o.

design: Karel Mazoch
realizace: Studio propagačních řešení