Plavecký bazén
Rozpis

Bazén

Přepnout sportoviště
PO
pondělí
21. 1.
7.30 – 8.15
Oskol - sport. třída
8.45 – 9.30
ZŠ Slovan 50
9.30 – 10.14
ZŠ Slovan 50
16.00 – 18.30
Plavecký oddíl
ÚT
úterý
22. 1.
6.00 – 13.00
V E Ř E J N O S T
7.30 – 8.15
Oskol - sport. třída
8.00 – 8.45
ZŠ Komenského 75
12.00 – 12.45
ZŠ U Sýpek 44
13.30 – 14.30
Plavání důchodci
15.00 – 17.00
Plavecký oddíl
17.00 – 21.00
V E Ř E J N O S T
ST
středa
23. 1.
7.30 – 8.15
Oskol - sport. třída
8.00 – 8.45
ZŠ Zachar 56
9.00 – 13.00
V E Ř E J N O S T
12.00 – 12.45
ZŠ U Sýpek 50
15.15 – 17.00
Plavecký oddíl
17.00 – 21.00
V E Ř E J N O S T
ČT
čtvrtek
24. 1.
6.00 – 13.00
V E Ř E J N O S T
8.00 – 8.45
ZŠ Zámoraví 52
10.15 – 11.00
ZŠ a MŠ Rataje / 1+2+3+4+5 - 12+11+8+5+9
11.00 – 11.45
ZŠ a MŠ Rataje / 1+2+3+4+5 - 12+11+8+5+9
12.00 – 13.00
KONZERVATOŘ
13.30 – 14.30
Plavání důchodci
14.30 – 15.30
SPgŠ
15.30 – 17.00
Plavecký oddíl
17.00 – 21.00
V E Ř E J N O S T
pátek
25. 1.
7.30 – 8.15
Oskol - sport. třída
9.00 – 13.00
V E Ř E J N O S T
10.15 – 11.00
ZŠ a MŠ Kostelany, Pravčice / 30
11.00 – 11.45
ZŠ a MŠ Kostelany, Pravčice / 30
12.00 – 13.00
SpgŠ - dvě dráhy
14.30 – 17.00
Plavecký oddíl
17.00 – 21.00
V E Ř E J N O S T
SO
sobota
26. 1.
8.00 – 10.30
Plavecký oddíl
11.00 – 20.00
V E Ř E J N O S T
NE
neděle
27. 1.
10.00 – 11.30
Plavecký oddíl
12.00 – 18.00
V E Ř E J N O S T
PO
pondělí
28. 1.
7.30 – 8.15
Oskol - sport. třída
8.45 – 9.30
ZŠ Slovan 50
9.30 – 10.14
ZŠ Slovan 50
16.00 – 18.30
Plavecký oddíl
ÚT
úterý
29. 1.
6.00 – 13.00
V E Ř E J N O S T
7.30 – 8.15
Oskol - sport. třída
8.00 – 8.45
ZŠ Komenského 75
12.00 – 12.45
ZŠ U Sýpek 44
13.30 – 14.30
Plavání důchodci
15.00 – 17.00
Plavecký oddíl
17.00 – 21.00
V E Ř E J N O S T
ST
středa
30. 1.
7.30 – 8.15
Oskol - sport. třída
8.00 – 8.45
ZŠ Zachar 56
9.00 – 13.00
V E Ř E J N O S T
12.00 – 12.45
ZŠ U Sýpek 50
15.15 – 17.00
Plavecký oddíl
17.00 – 21.00
V E Ř E J N O S T
ČT
čtvrtek
31. 1.
6.00 – 13.00
V E Ř E J N O S T
8.00 – 8.45
ZŠ Zámoraví 52
10.15 – 11.00
ZŠ a MŠ Rataje / 1+2+3+4+5 - 12+11+8+5+9
11.00 – 11.45
ZŠ a MŠ Rataje / 1+2+3+4+5 - 12+11+8+5+9
12.00 – 13.00
KONZERVATOŘ
13.30 – 14.30
Plavání důchodci
14.30 – 15.30
SPgŠ
15.30 – 17.00
Plavecký oddíl
17.00 – 21.00
V E Ř E J N O S T
pátek
1. 2.
9.00 – 21.00
Veřejnost
12.00 – 13.00
SpgŠ - dvě dráhy
SO
sobota
2. 2.
8.00 – 10.30
Plavecký oddíl
11.00 – 20.00
V E Ř E J N O S T
NE
neděle
3. 2.
10.00 – 11.30
Plavecký oddíl
12.00 – 18.00
V E Ř E J N O S T
6.00 – 7.00
7.00 – 8.00
8.00 – 9.00
9.00 – 10.00
10.00 – 11.00
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00
18.00 – 19.00
19.00 – 20.00
20.00 – 21.00
PO
pondělí
21. 1.
7.30 – 8.15
Oskol - sport. třída
8.45 – 9.30
ZŠ Slovan 50
9.30 – 10.14
ZŠ Slovan 50
16.00 – 18.30
Plavecký oddíl
ÚT
úterý
22. 1.
6.00 – 13.00
V E Ř E J N O S T
7.30 – 8.15
Oskol - sport. třída
8.00 – 8.45
ZŠ Komenského 75
12.00 – 12.45
ZŠ U Sýpek 44
13.30 – 14.30
Plavání důchodci
15.00 – 17.00
Plavecký oddíl
17.00 – 21.00
V E Ř E J N O S T
ST
středa
23. 1.
7.30 – 8.15
Oskol - sport. třída
8.00 – 8.45
ZŠ Zachar 56
9.00 – 13.00
V E Ř E J N O S T
12.00 – 12.45
ZŠ U Sýpek 50
15.15 – 17.00
Plavecký oddíl
17.00 – 21.00
V E Ř E J N O S T
ČT
čtvrtek
24. 1.
6.00 – 13.00
V E Ř E J N O S T
8.00 – 8.45
ZŠ Zámoraví 52
10.15 – 11.00
ZŠ a MŠ Rataje / 1+2+3+4+5 - 12+11+8+5+9
11.00 – 11.45
ZŠ a MŠ Rataje / 1+2+3+4+5 - 12+11+8+5+9
12.00 – 13.00
KONZERVATOŘ
13.30 – 14.30
Plavání důchodci
14.30 – 15.30
SPgŠ
15.30 – 17.00
Plavecký oddíl
17.00 – 21.00
V E Ř E J N O S T
pátek
25. 1.
7.30 – 8.15
Oskol - sport. třída
9.00 – 13.00
V E Ř E J N O S T
10.15 – 11.00
ZŠ a MŠ Kostelany, Pravčice / 30
11.00 – 11.45
ZŠ a MŠ Kostelany, Pravčice / 30
12.00 – 13.00
SpgŠ - dvě dráhy
14.30 – 17.00
Plavecký oddíl
17.00 – 21.00
V E Ř E J N O S T
SO
sobota
26. 1.
8.00 – 10.30
Plavecký oddíl
11.00 – 20.00
V E Ř E J N O S T
NE
neděle
27. 1.
10.00 – 11.30
Plavecký oddíl
12.00 – 18.00
V E Ř E J N O S T
6.00 – 7.00
7.00 – 8.00
8.00 – 9.00
9.00 – 10.00
10.00 – 11.00
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
13.00 – 14.00
14.00 – 15.00
15.00 – 16.00
16.00 – 17.00
17.00 – 18.00
18.00 – 19.00
19.00 – 20.00
20.00 – 21.00
PO
pondělí
28. 1.
7.30 – 8.15
Oskol - sport. třída
8.45 – 9.30
ZŠ Slovan 50
9.30 – 10.14
ZŠ Slovan 50
16.00 – 18.30
Plavecký oddíl
ÚT
úterý
29. 1.
6.00 – 13.00
V E Ř E J N O S T
7.30 – 8.15
Oskol - sport. třída
8.00 – 8.45
ZŠ Komenského 75
12.00 – 12.45
ZŠ U Sýpek 44
13.30 – 14.30
Plavání důchodci
15.00 – 17.00
Plavecký oddíl
17.00 – 21.00
V E Ř E J N O S T
ST
středa
30. 1.
7.30 – 8.15
Oskol - sport. třída
8.00 – 8.45
ZŠ Zachar 56
9.00 – 13.00
V E Ř E J N O S T
12.00 – 12.45
ZŠ U Sýpek 50
15.15 – 17.00
Plavecký oddíl
17.00 – 21.00
V E Ř E J N O S T
ČT
čtvrtek
31. 1.
6.00 – 13.00
V E Ř E J N O S T
8.00 – 8.45
ZŠ Zámoraví 52
10.15 – 11.00
ZŠ a MŠ Rataje / 1+2+3+4+5 - 12+11+8+5+9
11.00 – 11.45
ZŠ a MŠ Rataje / 1+2+3+4+5 - 12+11+8+5+9
12.00 – 13.00
KONZERVATOŘ
13.30 – 14.30
Plavání důchodci
14.30 – 15.30
SPgŠ
15.30 – 17.00
Plavecký oddíl
17.00 – 21.00
V E Ř E J N O S T
pátek
1. 2.
9.00 – 21.00
Veřejnost
12.00 – 13.00
SpgŠ - dvě dráhy
SO
sobota
2. 2.
8.00 – 10.30
Plavecký oddíl
11.00 – 20.00
V E Ř E J N O S T
NE
neděle
3. 2.
10.00 – 11.30
Plavecký oddíl
12.00 – 18.00
V E Ř E J N O S T
Malý bazén Sauna

© 2013–2019 SZMK, p. o.

design: Karel Mazoch
realizace: Studio propagačních řešení