Fotbalový stadion
Aktuality

Vyškov v Kroměříži zachránil fotbalovou přípravu se Slavií

18. 2. 2019

Hanácké Slavii se utěšeně množí zápasy zimní přípravy. Na své formě pracuje už od ledna. Je pravda, že si dosud nepřipsala výhru, ani v sedmém utkání. Je zřejmé, že hraje s mančafty dobré úrovně. Nyní tady hostující Vyškov zápas zremizoval, když podal ve druhé půli výkon prostě parádní.

Většině týmů ale svědčí, když má z přípravy stále co zlepšovat. Nikdy se neuspokojit. K tomu přípravné období (v zimě, v létě) slouží. Na přelomu května a června 1990 podlehla reprezentace Egyptu a v dalších týdnech si to namířila do čtvrtfinále mistrovství světa! Připravovala se – byla připravena.

Hanácké Slavii Kroměříž začnou jarní boje MSFL (Moravskoslezské fotbalové ligy) na domácím pažitu s Frýdkem-Místkem. V pátek 15. března v 18:00.

SK Hanácká Slavia Kroměříž – MFK Vyškov 2:2 (2:1)

hráno v sobotu 16. února

Branky: Cupák, Silný z penalty

SK HS Kroměříž:
Jícha (60. Toman) – Šmerda, Dvořák, Tkáč, Jeleček – Cupák, Motal (46. Mlčoch) – Krhut (80. Matoušek), Okleštěk (22. Kovář), Masař – Silný (46. Zapletal – Ferko)
Trenér Bronislav Červenka

K dalšímu přípravnému zápasu přijel Vyškov. Po Líšni další celek ze stejné mistrovské soutěže, jakou hrají Hanáci. Hosté přijeli posíleni o zajímavá jména a zejména v první půli se hrál oboustranně kvalitní fotbal. Do vedení šli hosté, za Hanáky vyrovnal krásnou střelou Cupák. Domácí pak skóre obrátili zásluhou Silného. Ve druhé půli Vyškov přidal a Hanáky hodně zatlačil. Po několika neproměněných šancích se nakonec dočkal zaslouženého vyrovnání.

23. 5. 2019 Fotbalové občerstvení – víkendová pohoda na Hanácké Slavii 21. 5. 2019 Kroměříž myslí i na titul ve III. fotbalové lize! Doma ale nesmí ztratit 19. 5. 2019 Na špici III. ligy je čtyřnásobná motanice. Kroměřížský fotbal hraje stále o titul! 15. 5. 2019 Mistráky a občerstvení na Hanácké Slavii. Pršet budou jenom góly! 11. 5. 2019 Atraktivnímu fotbalu kralovali brankáři. Hanácká Slavia doma jen s bodem 9. 5. 2019 Občerstvení na kopané... Na vedlejším place – žáci, na velkém o 1. místo – muži! 7. 5. 2019 Pozvánka na fotbal, na Hanáky. Buďte svědky jedné z historických sezon! 5. 5. 2019 Fotbalová divočina v derby v Otrokovicích... 6 gólů, 3 penalty a naštvaná Kroměříž 3. 5. 2019 Restaurace Arena má 8. 5. zavřeno. Občerstvením nešetří vedlejší fotbalové hřiště 2. 5. 2019 Divoké výsledky ve III. lize... Kroměřížští fotbalisté před dvěma derby – první!