Fotbalový stadion
Aktuality

Vyškov v Kroměříži zachránil fotbalovou přípravu se Slavií

18. 2. 2019

Hanácké Slavii se utěšeně množí zápasy zimní přípravy. Na své formě pracuje už od ledna. Je pravda, že si dosud nepřipsala výhru, ani v sedmém utkání. Je zřejmé, že hraje s mančafty dobré úrovně. Nyní tady hostující Vyškov zápas zremizoval, když podal ve druhé půli výkon prostě parádní.

Většině týmů ale svědčí, když má z přípravy stále co zlepšovat. Nikdy se neuspokojit. K tomu přípravné období (v zimě, v létě) slouží. Na přelomu května a června 1990 podlehla reprezentace Egyptu a v dalších týdnech si to namířila do čtvrtfinále mistrovství světa! Připravovala se – byla připravena.

Hanácké Slavii Kroměříž začnou jarní boje MSFL (Moravskoslezské fotbalové ligy) na domácím pažitu s Frýdkem-Místkem. V pátek 15. března v 18:00.

SK Hanácká Slavia Kroměříž – MFK Vyškov 2:2 (2:1)

hráno v sobotu 16. února

Branky: Cupák, Silný z penalty

SK HS Kroměříž:
Jícha (60. Toman) – Šmerda, Dvořák, Tkáč, Jeleček – Cupák, Motal (46. Mlčoch) – Krhut (80. Matoušek), Okleštěk (22. Kovář), Masař – Silný (46. Zapletal – Ferko)
Trenér Bronislav Červenka

K dalšímu přípravnému zápasu přijel Vyškov. Po Líšni další celek ze stejné mistrovské soutěže, jakou hrají Hanáci. Hosté přijeli posíleni o zajímavá jména a zejména v první půli se hrál oboustranně kvalitní fotbal. Do vedení šli hosté, za Hanáky vyrovnal krásnou střelou Cupák. Domácí pak skóre obrátili zásluhou Silného. Ve druhé půli Vyškov přidal a Hanáky hodně zatlačil. Po několika neproměněných šancích se nakonec dočkal zaslouženého vyrovnání.

18. 3. 2019 Fotbalový kemp Hanácké Slavie – léto 2019 18. 3. 2019 Fotbalisté proti Frýdku neuspěli. Vinou vlastní, zkratem rozhodčího 12. 3. 2019 Fotbalisté v pátek zahájí jarní boje MSFL, opět doma pod světly 11. 3. 2019 Fotbalová Kroměříž zakončila zimní přípravu. Přehrála a porazila Kozlovice 7. 3. 2019 Zimní příprava vrcholí! Slavia po remíze v Ostravě prohrála na Slovensku 25. 2. 2019 Fotbalisté Hanácké Slavie vybojovali remízu na půdě druholigových Vítkovic 11. 2. 2019 Fotbalisté Kroměříže už v zimní přípravě bodovali 4. 2. 2019 Hanácká Slavia pokračuje v přípravě na ligu. Na fotbalisty Brna ale nestačila 28. 1. 2019 Hanácká Slavia Kroměříž zahájila přípravné zápasy 4. 12. 2018 Hanácká Slavia v ráji fotbalu... Ve Villarrealu!