Zimní stadion
Aktuality

Velký den Malkiče Málka! Kryje záda nároďáku U18 před největším turnajem

31. 7. 2019

Kroměřížský odchovanec Jakub Málek je stále vážněji vnímán vedením české reprezentace do 18 let. Měl už dvě nominace (na kempy) od konce června, ale ještě jako jeden ze čtyř brankářů své kategorie. Ve Vsetíně (kam z Kroměříže odešel v létě 2017) se dále vypracoval a nesporný talent otužil velkým srdcem a houževnatostí. Dvakrát dokonce hájil branku v 1. lize mužů. To mu bylo 16!!! Nyní ho bedlivě sleduje nároďák a po zranění gólmana je Kuba jedním ze tří, kteří mohou myslet na srpnový Hlinka Gretzky Cup.

Zatím se koná v Břeclavi soustředění. Zmíněný turnaj je největším podnikem kategorie U18, mimo dubnové mistrovství světa. "Hlinkův memoriál" byl pojmenován po legendárním kouči, ale tradice prestižního turnaje osmnáctiletých vede ještě dál do minulosti. Loni se Česká republika podělila o "práva" s Kanadou a břeclavský (v sudých letech zámořský) pohár dostal jméno Hlinka Gretzky Cup. Mezi jeho vítěze patřil roku 2016 kroměřížský odchovanec Filip Chytil a rok poté těšilo stříbro naše jména Jana Dluhoše a Adama Gajarského.

Nyní dám slovo velkým serverům www.hokej.cz a facebook/ Mládežnický hokej, jak píšou o "tom našem" Málkovi - Malkičovi... O klukovi, se kterým jsme vyrůstali, který je bezvadný.

"Místo Malíka se do sestavy posunul z řad náhradníků Jakub Málek ze Vsetína. Až do letošního roku se přitom nezúčastnil žádného reprezentačního kempu, novou sezonu však začal s osmnáctkou a vyrazil také na velké soustředění gólmanů do Rokycan.

Zasloužil se o to výbornými výkony ve vsetínské juniorce, kterou společně s o tři roky starším Davidem Sachrem překvapivě dotáhli až do čtvrtfinále extraligy. Zároveň si připsal i první dva starty za A-tým v Chance lize."

18. 3. 2020 Mobilní kluziště na Hanáckém náměstí přilákalo tisíce bruslařů 11. 3. 2020 Z důvodu mimořádného nařízení je do odvolání zrušena školka bruslení 11. 3. 2020 Hokejová utkání mládeže i hobby-ligy zrušeny! 9. 3. 2020 11 týdnů s mobilním kluzištěm je minulostí. Děkujeme 8. 3. 2020 Mobilní kluziště na Hanáckém náměstí – do neděle 8. 3. 3. 3. 2020 Kroměřížská jména patřila k nejlepším v Extralize juniorů 2. 3. 2020 Bruslení veřejnosti na zimním stadionu a na Hanáckém náměstí 26. 2. 2020 Naše malá stvoření, zkuste si dnes bruslení! 19. 2. 2020 Hanácké náměstí a hokejový klub nabízí dětem výuku základů bruslení 14. 2. 2020 Na krajský kemp s Netopilem, Mackem, se Strakou
archiv aktualit

© 2013–2020 SZMK, p. o.

design: Karel Mazoch
realizace: Studio propagačních řešení
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací OK, rozumím