Hanácká Slavia přivítá Duklu Praha (II. liga)
Aktuality

Velká forma i na Velký pátek? Hanáci mohou do čela MSFL, případně, už v Hodoníně

17. 4. 2019

V úvodu jara třetiligové sezony 2018/19 načala Hanácká Slavia Kroměříž před třemi víkendy sérii, co se "líbit prostě musí". Za "dobrou půlhodinku" deklasovala 6:0 Valašské Meziříčí (vyrovnala klubový rekord ve III. lize), aby poté v první půli zbavila šancí v derby hulínský Spartak. Se třemi góly v plusu dokráčela k vítězství 1:3.

Do třetice přišel skutečný šlágr. "Sešívaní" hostili vedoucí Líšeň, chtěli ubrat z šestibodové ztráty na čelo soutěže. A vyšlo to "bez chybičky" – Slavia opět přejela soupeře v úvodu, v 8. minutě vedla 2:0. Nadále se rvala o úspěch, o štěstí – a to přálo připravenému! Hanáci nepolevili, nedovolili dlouhodobému lídrovi vpředu zhola nic, vyhráli 3:0! Ztráta na 1. místo se smrskla na 3 body...

Nabízíme video z té napínavé, pěkné bitvy s Líšní. Z webu Hanácké Slavie – http://www.hanackaslavia.cz. Pohleďte alespoň na první minuty – náš fotbal se "nezdržuje", navádí míč mezi tyče ve 4. i 8. minutě!
ZDE

Nemůžeme ale "zdřímnout" u hostiny gólů, výsledků a radosti, spokojenosti fanoušků! Nový mistrák podstoupíme v pátek 19. 4. (od 17:00) v Hodoníně. Nebude to lehké – zabrat umí hodně týmů MSFL (Moravskoslezské fotbalové ligy) a Hodonín ve svém svatostánku nic nevypustí.

Na příští domácí duel se mohou fandové těšit na pátek 26. 4. (od 18:00), kdy se rozpoutá řež se silnými Petřkovicemi. Dovolte mi ukázat "vrchní patro" tabulky. Vypadá hezky.

6. Velké Meziříčí / 41:39 / 31

SK Líšeň hostí na Velký pátek Velké Meziříčí.

18. 4. 2024 Hanácká Slavia hostí v neděli vedoucí tým 2. ligy! 18. 4. 2024 Fotbalisté prohráli i v Olomouci... 16. 4. 2024 Anglický týden kroměřížské kopané... 14. 4. 2024 Fotbal se hraje do 95. minuty, v Praze na Žižkově... 11. 4. 2024 Hanáckou Slavii čeká na Žižkově bitva o 6 bodů 9. 4. 2024 Fotbalový dorost zabral a vyhrával 7. 4. 2024 Fotbalisté remizovali s Líšní 4. 4. 2024 Hanácká Slavia chce doma vytěžit maximum s Líšní 30. 3. 2024 Hanáci vezou bod z Opavy 27. 3. 2024 Tvrdé boje o záchranu pokračují! Hanáci mají v Opavě mnohačetnou motivaci!