Restaurace Aréna

O restauraci Aréna

Po rozsáhlých úpravách byla v září 2014 na zimním stadionu otevřena restaurace Arena. Restaurace poskytuje žádoucí zázemí technické (televize, Wifi) a hezký, stylově řešený interiér. Místní hokejový klub, jehož je zimní stadion domovinou, hájí barvy zlato-(žluto)-černo-bílé a právě ve světlém odstínu žluté je restaurace Aréna vkusně vymalována a prosvětlena. Stěny dvou místností jsou vyzdobeny černobílými fotografiemi z bohaté (více než stoleté) historie kroměřížského hokeje. Příjemný dojem vzbudí bílé stoly, židle a křesílka. Na těch se skví logo předních klubů českého hokeje.

Citlivým vnímáním současných trendů je přítomnost dětského koutku v restauraci. Zaujme a poutá děti, nejenom ty nejmenší, a tím láká do Arény celé rodiny. Dospělí si přejí obsluhu i pro malá dítka, berou je na stadion s sebou a vědí, že je mají stále na dosah, že se navíc děti zabaví.

Dne 1. května 2015 otevřela Sportovní zařízení města Kroměříže k restauraci Arena i příjemné venkovní posezení, zahrádku.

Restaurace Arena na zimním stadionu rozvíjí služby klientům a věří ve spokojenost svých hostů.

Sportovní zařízení města Kroměříže (SZMK) chápou toto příjemné zázemí pro Kroměřížany i pro turisty, pro fanoušky i z ciziny, pro rodiny s dětmi, pro všechny, právě na zimním stadionu jako zcela nepostradatelné!

To vyžaduje neustálé posilování kvality služeb, novinky a nápady. Důležitým krokem vpřed je nová kuchyně, kterou restaurace nabízí od středy 3. června 2015!
Restaurace chce uspokojit chutě sportovců, potěšit jedlíky i fajnšmekry.

Restaurace Arena má aktuálně tuto otevírací dobu:

Pondělí10:30 - 22:00
Úterý10:30 - 22:00
Středa10:30 - 22:00
Čtvrtek10:30 - 22:00
Pátek10:30 - 23:00
Sobota14:00 - 23:00
Neděle14:00 - 22:00

Vynikající je přítomnost dětského koutku. Vybavení televizí je dnes povinností. K tomu zajistila Sportovní zařízení města Kroměříže na Areně zdarma Wi-Fi.

Kde nás najdete?

Jídelní lístek Aktuality Otevírací doba Virtuální prohlídka Fotogalerie

© 2013–2019 SZMK, p. o.

design: Karel Mazoch
realizace: Studio propagačních řešení