Fotbalový stadion
sobota 15.8. – 17:00
2. kolo MSFL / Kroměříž hostí Rosice

O fotbalovém stadionu

Fotbalový stadion je novým sportovištěm pod správou Sportovních zařízení města Kroměříže /SZMK/. Stadion je domácím stánkem oblíbeného klubu SK Hanácká Slavia Kroměříž. Fotbalový komplex se nachází na Obvodové ulici, která se nad areálem kříží s ulicí Kotojedskou. V těsném sousedství se nachází plavecký bazén a zimní stadion. Velké množství parkovacích míst zajišťuje parkoviště přilehlého supermarketu Kaufland.

Adresa fotbalového klubu:
SK Hanácká Slavia, o.s.
Obvodová 3607
767 01 Kroměříž

Součástí fotbalového areálu jsou tři travnaté plochy – hlavní a dvě vedlejší hřiště a jedna plocha s umělou trávou třetí generace. Stadion je vybaven umělým osvětlením, jehož svítivost je 1 200 luxů. Kapacita stadionu dosahuje počtu 1 529 diváků (700 krytých míst). Hlavní (západní) tribuna je krytá téměř po celé délce hrací plochy a je osazená pohodlnými plastovými sedačkami s opěradly. Zadní (severní) tribuna je osazena jak opěradly na stání, tak i kovovými a plastovými sedačkami s opěradly. Vybavení stadionu je provedeno v klubových červenobílých barvách.

Fanouškům (vlajkonošům) hostí je vyhrazen nekrytý samostatný sektor na stání vedle hlavní tribuny s kapacitou 100 míst. Vchod do něj je zpřístupněn z Kotojedské ulice.

Kde jej najdete?

Aktuality Fotogalerie Rozpis Pronájem fotbalového hřiště Občerstvení

© 2013–2020 SZMK, p. o.

design: Karel Mazoch
realizace: Studio propagačních řešení
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací OK, rozumím