Zimní stadion
Aktuality

Reprezentace počítá s Honzou Dluhošem. Zve ho do Finska

22. 1. 2019

Česká reprezentace se už záhy chystá na prestižní turnaj pěti zemí ve Finsku. Do jedné z bašt severského hokeje, malebného Turku, zamíří národní týmy do 19 let. Začíná se tak právě teď a tady profilovat kádr pro vyvrcholení mládežnických, juniorských sezon. Tři týdny minuly od ostře sledovaného mistrovství světa "dvacítek" a nyní se už klube "juniorské áčko" budoucí. Ve Finsku se ukáže, jak čile se má "dosavadní devatenáctka" k světu...

Obránce Jan Dluhoš věří, že si už odbyl zdravotní neduhy (loni mu zhatily dva turnaje), že se rázně chopí šancí právě na sklonku juniorského věku... Obléká národní dres od šestnácti a v létě by měl plynule přejít do nejvyšší kategorie. Největším úspěchem reprezentanta Dluhoše zůstává stříbro na Memoriálu Ivana Hlinky v létě 2017. Patřil k největším oporám.

Jsme tady v Kroměříži rádi, jak náš odchovanec zápolí s kluzkým průsečíkem hokeje mládeže a seniorů. Nabíraje "ostruh muže" v prvoligových Litoměřicích, nakoukl v rouše extraligových Beranů i do české elitní soutěže mužů. Zejména v tak raném (osmnáctiletém) věku nedostanete ani ždibec zadarmo, musíte makat a věřit, stále na sobě pracovat. Platí totiž ve většině sportů, že je předěl mezi juniory a muži masivem tam, kdy jste snad mysleli, že už jsou kopce za vámi.

Honza má zdravou náturu a jeho spřízněná Kroměříž se těší, jak si povede teď v Turku, ba poté ten necelý rok do mistrovství světa. Turnaj pěti zemí ve Finsku se koná od 6. do 10. února.

10. 4. 2019 Chytil je 9. Čechem v NHL, doufá ve dvojku... Ve svůj druhý šampionát! 2. 4. 2019 Kapitán národního týmu z Kroměříže... Honza Dluhoš nominován – pojede? 29. 3. 2019 Hobby soutěž KHL dospěla k medailím, k poháru... Ve velkou rozlučku s ledem a hokejem, se sezonou! 27. 3. 2019 Hokejový klub Kroměříž s poděkováním oznamuje, že... 22. 3. 2019 Půjdete v sobotu na hokej, na třeťáky? Za odměnu za sezonu hostí turnaj – prvotřídní soupeře! 18. 3. 2019 Poslední bruslení veřejnosti v sezoně! 13. 3. 2019 Přímý souboj o 5. místo! Loučení juniorů – lovení Bobrů! 7. 3. 2019 Nové bruslení veřejnosti! Půl soboty na bruslích! 18. 2. 2019 Bruslení veřejnosti (nejen) o jarních prázdninách 18. 2. 2019 4 a 2 Hanáci vybráni Zlínským krajem na turnaje!
archiv aktualit

© 2013–2019 SZMK, p. o.

design: Karel Mazoch
realizace: Studio propagačních řešení