Tělocvična Slavia
Aktuality

O jeden bod! Kroměřížský basketbal (nováček ligy) ukázal srdce proti lídrovi

6. 12. 2018

Ve víkendových duelech druhé ligy basketbalistů si regionální kluby připsaly pouze jednu výhru. Po 11. kole je v tabulce Valašské Meziříčí na druhé příčce, Kroměříži patří osmé místo.

V 10. kole prohrála Kroměříž s týmem Renocar Podolí 61:75. "První polovinu utkání jsme se bez podkošové opory Kalouska nedokázali prosazovat v útoku. Nedařila se nám střelba. Ve třetí čtvrtině jsme ale náskok soupeře stáhli na pět bodů. Ve čtvrté části už bylo Podolí zase lepší," uznal kouč Hanáků Vojtěch Šibor.

V 11. kole soutěže utrpělo mužské "áčko" Slavie těsnou porážku od SA Brno 64:65. "Do souboje s vedoucím týmem tabulky jsme nastoupili s velkým respektem. Na začátku střetnutí jsme moc nevyužívali rychlý protiútok. S přibývajícími minutami jsme se ale díky agresivní obraně rozehráli a v poslední minutě jsme snížili náskok Brňanů na jednobodový rozdíl. Na obrat ve skóre už to ovšem nestačilo," mrzela smolná ztráta Vojtěcha Šibora.

Zdroj: Kroměřížský deník / Zápisník Lubomíra Hotaře ZDE

29. 11. 2018 Gymnázium v tělocvičně Slavia! Kroměříž hostí krajské kolo ve školní košíkové! 27. 11. 2018 V hale tady máme stále velké boje v basketbale... Slávie, do toho! 20. 11. 2018 Mikuláši, andílku, přijďte s hodným čertem, na Slavii nadílku, úsměv dejte dětem 5. 11. 2018 Basketbalisté o víkendu ve 2. lize odehráli dvě rozdílná utkání 1. 11. 2018 Kroměřížský basketbal končí v poháru, ale po dobrém výkonu s favoritem 30. 10. 2018 Už zítra! Basketbalový tahák! Slavia Kroměříž doma ve 4. kole Českého poháru 24. 10. 2018 Pro děti a pro rodiče – o prázdninách necvičíme! 22. 10. 2018 Historická výhra a poté porážka basketbalové Slavie v Brně 18. 10. 2018 Košíková Kroměříže šplhá Českým pohárem 15. 10. 2018 Český pohár v košíkové – teď už 3. kolo – nemůže být bez Slavie!