Zimní stadion
Aktuality

Kroměřížští odchovanci vybráni na reprezentační kemp hokejové dvacítky

30. 5. 2019

Ne a ne. Pro vrcholového hokejistu se puk dlouho "v koutě neudrží"... Hokejový klub Kroměříž "oblékl" před lety do reprezentačního dresu 4 odchovance. Těmi mladšími jsou Adam Gajarský a Honza Dluhoš. Se začátkem sezony 2019/20 (příprava právě začíná!) postoupili do nejstarší juniorské kategorie, U20.

Obránce Jan Dluhoš (nyní sledovaný hráč prvoligových Litoměřic) a průbojný útočník Adam Gajarský jsou povoláni na úvodní národní kemp "dvacítky", do Jihlavy. Ve dnech 10. až 14. června budou mezi "nejširší" vybranou konkurencí trénovat a vázat pozornost staronového trenéra nároďáku Václava Varadi.

Jména těch dvou jsou součástí národních celků po několikátou sezonu. Za ty roky se lvíčkem na prsou už zmužněli a porostli – nás však těší, že i hokejově! Pilně na sobě pracují – Adam Gajarský dokonce v Americe –, jinak by se mezi nejlepšími, "pod vlajkou a v tónech hymny" neudrželi. Stále se je snažíme sledovat a budeme jim dále fandit. "Máme už ty kluky v sobě", kluky, co se dnes probíjejí hokejem mužským, respektive zámořským.

Pro Adama (nedávného borce Komety Brno) je pozvánka do Jihlavy hokejovým návratem po delším čase, přitom je nabídkou zaslouženou. Tvrdě se probíjel (a hodlá snažit) v nejvyšší soutěži amerických juniorů, v United States Hockey League (USHL). Ve Fargo Force. "Džeňa" Dluhoš je v Litoměřicích či Zlíně na očích více, ale věříme, že také Adam cítí ten "palec nahoře". Sympatii přes dva kontinenty.

12. 7. 2020 Strašně moc přemýšlím o chybách, přiznává Dluhoš. Rozhovor s hokejovým reprezentantem 8. 7. 2020 Naše První slečna Nikča otevře hokejový rok ve výběru osmnáctek! 27. 6. 2020 Kuba Malkič Málek žádá vyšších dávek! Dobře ho tu sledujeme, nově už v nároďáku U19 26. 6. 2020 Město pořídí nové mobilní kluziště 22. 6. 2020 Hokejisté Kroměříže obhájili trofej z 1. ligy inline hokeje! Bez ztráty kytičky 15. 4. 2020 Město začalo opravovat technologii chlazení na zimním stadionu 31. 3. 2020 Město opraví technologii chlazení na zimním stadionu 18. 3. 2020 Mobilní kluziště na Hanáckém náměstí přilákalo tisíce bruslařů 11. 3. 2020 Z důvodu mimořádného nařízení je do odvolání zrušena školka bruslení 11. 3. 2020 Hokejová utkání mládeže i hobby-ligy zrušeny!
archiv aktualit

© 2013–2020 SZMK, p. o.

design: Karel Mazoch
realizace: Studio propagačních řešení
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací OK, rozumím