4. finále krajské ligy! Kroměříž hostí Prostějov!
Aktuality

Hockey Talent School pořádá v Kroměříži mezinárodní Kooperativa Cup. V hokeji a kopané

19. 8. 2019

Ve dnech 23. až 25. 8. pořádá v Kroměříži Hockey Talent School mezinárodní turnaj v hokeji a (hokejistů) ve fotbale. Pod názvem "Kooperativa Cup". Pro hokejový ročník 2008. Turnaje se účastní 4 týmy české (domácí HK Kroměříž, HK Ďáblíci Nový Jičín, Gold Bull, HC Frýdek-Místek), dále slovenské Topoĺčany a maďarská Ujpest Budapest.

Turnaj v ledním hokeji - 1. část

a) Hraje se 2x 25 minut hrubého času, každý poločas se počítá zvlášť (výhra v poločase za 2 body, remíza za 1 bod, prohra za 0 bodů).
b) Hraje se systémem každý s každým.

Turnaj v ledním hokeji - 2. část

O konečné umístnění. Zápas o 5. a 6. místo, o 3. a 4. místo a o 1. a 2. místo (finále). Hraje se 2x 25 minut hrubého času (utkání se již počítá jako standardní, již ne po poločasech). V případě remízy následuje 5 minut prodloužení 3 na 3. Po remíze i v prodloužení následují samostatné nájezdy – po 3 z každého týmu.

Turnaj v kopané

Hraje se 2x 15 minut hrubého času, každý poločas se počítá zvlášť (výhra v poločase za 2 body, remíza za 1 bod a prohra za 0 bodů). Po remíze následují penalty, po 3 z každého týmu. Hraje se systémem každý s každým. Hráči hraji v hokejových dresech. Domácí ve světlých, hosté ve tmavých. Při rovnosti bodů (dvou a více týmů) o konečném umístění rozhoduje: 1. vzájemné utkání (při rovnosti více týmů užší tabulka vzájemných zápasů), 2. rozdíl vstřelených a obdržených gólů (skóre), 3. větší počet vstřelených gólů, 4. los.

Tresty

Menší tresty = 1 minuta
Větší tresty = 5 minut
Větší tresty = 5 minut + do konce utkání
Utkání na turnaji se hrají bez time-outu. V případě, že je hráč potrestán před koncem prvního poločasu, tak se mu trest nepřenáší do dalšího poločasu.

Protesty

Eventuální protesty je nutno podat písemně, do 15 minut po skončení utkání, v kanceláři direktoriátu turnaje s vkladem 500 Kč. Ten je vratný jen při uznání oprávněnosti protestu. Při neoprávněném protestu je nevratný.

Ceny

Týmy na 1. až 3. místě obdrží pohár a medaile. Po každém utkání bude vyhodnocen nejlepší hráč utkání z každého týmu (hvězda týmu). Na konci turnaje bude vyhodnocen celkově nejlepší brankář, obránce a útočník turnaje.

orientační konec fotbalového turnaje 18:00

18. 3. 2024 V pátek v 6 tu hrajeme největší zápas za 16 let v krajském přeboru! 15. 3. 2024 Domácí finále play-off, velký pátek kroměřížského hokeje! 14. 3. 2024 Víkendové bruslení veřejnosti 13. 3. 2024 Hokejový týden... Dnes nám začne v Prostějově finále play-off!!! 10. 3. 2024 Finalisty pro play-off jsme my – a k nám Prostějov! 8. 3. 2024 Kluziště pod širým nebem navštívilo přes sedm tisíc bruslařů 7. 3. 2024 Bruslení veřejnosti 2. 3. 2024 Pojďte s námi v neděli doma do finále! Od 17:00 bušíme potřetí do Brodu! 1. 3. 2024 Hanáci bojují v Brodě v odvetě semifinále play-off! 1. 3. 2024 Bruslení veřejnosti na zimním stadionu