SK Hanácká Slavia Kroměříž – TJ Skaštice 4:0 (1:0)

Hráno v pátek 21.2. 17:30 hod. na umělé trávě 3G v Kroměříži

Branky:
5. Steven, 68. Kovář, 81. Červenka, 90. Votava z pen.

V pátečním chladném a větrném večeru si Hanáci poradii s divizními Skašticemi. Skóre utkání načal testovaný kanadský útočník Steven, více branek do poločasu Hanáci i přes převahu nepřidali. Ve druhé půli byly Skaštice místy lepším celkem, zejména co se týká pohybu a kvality na míči, nicméně žádnou ze svých příležitostí nedotáhly ke gólovému zakončení. Hanáci své předposlední zimní přípravné utkání rozhodli v poslední dvacetiminutovce a skóre postupně navýšili až na čtyřgólový rozdíl, který si sympaticky hrající soupeř až tak nezasloužil.

Komentář trenéra B. Červenky:
"První poločas se mi líbil, škoda že skončil jenom 1:0. Herně jsme totiž byli lepší, aktivnější. Měli jsme celkem dobré zakládání útoků i přechod. Brzy jsme dali gól a měli i další příležitosti, přičemž soupeře jsme v úvodní části prakticky do žádné šance nepustili, což bylo pozitivní. Naopak ve druhé půli jsme byli ospalejší, lenivější. Přišlo mi, jako kdyby kluci nebyli nachystaní, některým se nechtělo moc běhat."

26. 5. 2020 Vychováme kluky, holky nejen pro svou Slavii! Mohou kopat, nabrat formu – hlavně přijít do náboru! 20. 5. 2020 Fotbalisté Hanácké Slavie hrají na půdě prvoligového Slovácka 18. 5. 2020 Zahrál si proti Realu, trénoval s Limberským. Nyní nastupuje za Kroměříž 18. 5. 2020 Proběhlo charitativní virtuální utkání / SK HS Kroměříž (fotbal) - HK Kroměříž (hokej) 14. 5. 2020 Fotbalisté Kroměříže nastoupí v přípravném utkání na půdě prvoligového Zlína 13. 5. 2020 Fotbalové áčko Hanácké Slavie opět trénuje 12. 5. 2020 Obnovení tréninkového procesu v SK Hanácká Slavia Kroměříž 8. 5. 2020 Obnovení tréninkového procesu SK Hanácká Slavia Kroměříž 20. 4. 2020 SK Hanácká Slavia Kroměříž představuje realizační týmy (II. díl) 30. 3. 2020 Fotbalová Hanácká Slavia představuje realizační týmy