Fotbalový stadion
Aktuality

Fotbalová Kroměříž zakončila zimní přípravu. Přehrála a porazila Kozlovice

11. 3. 2019

Fotbalisté Kroměříže zakončili dlouhou zimní přípravu jasnou výhrou nad divizními Kozlovicemi. 3:0. Hanácká Slavia sobotní generálku rozhodla třemi brankami v první půli. Dvakrát skóroval Tomáš Masař, jednou se trefil Dominik Krhut.

"Hra měla celkem úroveň. Soupeř byl sice oslabený, ale to my neřešíme. Kluci to zvládli," pochvaloval si domácí trenér Bronislav Červenka.

Kroměříž vstřelila všechny branky po pohledných akcích, které končily střelami uvnitř šestnáctky. Skóre otevřel Krhut, pak se dvakrát prosadil Masař.

"Na hře soupeře bylo vidět, že mu scházeli čtyři hráči ze základní sestavy. Byl malinko oslabený, takže nás neprověřil tak důkladně, jak jsem čekal. V naší hře ale byly dobré věci. Byl jsem spokojený s výkonem i s přístupem. Kluci hráli hodně zodpovědně," prohlásil Červenka.

V generálce postrádal pouze Zavadila, který přišel do Kroměříže z Táborska, když na podzim hostoval ve Vyškově.

Špílmachr Okleštěk odehrál závěrečných dvacet minut. V pátečním mistrovském utkání proti Frýdku-Místku bude ale připravený.

SK Hanácká Slavia Kroměříž – FK Kozlovice 3:0 (3:0)

Branky: Tomáš Masař 2x, Dominik Krhut 1x

Příští zápas Hanáků –
16. kolo Moravskoslezské fotbalové ligy – v tabulce druhá Kroměříž hostí osmý Frýdek-Místek. V pátek 15. 3., od 18:00.

Přijďte a fanděte! Oslavte jaro dobrým fotbalem!

18. 3. 2019 Fotbalový kemp Hanácké Slavie – léto 2019 18. 3. 2019 Fotbalisté proti Frýdku neuspěli. Vinou vlastní, zkratem rozhodčího 12. 3. 2019 Fotbalisté v pátek zahájí jarní boje MSFL, opět doma pod světly 7. 3. 2019 Zimní příprava vrcholí! Slavia po remíze v Ostravě prohrála na Slovensku 25. 2. 2019 Fotbalisté Hanácké Slavie vybojovali remízu na půdě druholigových Vítkovic 18. 2. 2019 Vyškov v Kroměříži zachránil fotbalovou přípravu se Slavií 11. 2. 2019 Fotbalisté Kroměříže už v zimní přípravě bodovali 4. 2. 2019 Hanácká Slavia pokračuje v přípravě na ligu. Na fotbalisty Brna ale nestačila 28. 1. 2019 Hanácká Slavia Kroměříž zahájila přípravné zápasy 4. 12. 2018 Hanácká Slavia v ráji fotbalu... Ve Villarrealu!