Fotbalový stadion
Aktuality

Fotbalisté Kroměříže už v zimní přípravě bodovali

11. 2. 2019

Hanácká Slavia přidala do galerie zimní přípravy další dva zápasy. Doma podlehla juniorce Sigmy, aby si vzápětí spravila chuť v Brně. S SK Líšeň tam remizovala. Neprohrála na umělé trávě vedoucího klubu MSFL.

Věříme, že forma bude stoupat a do prvního jarního kola vyběhnou Hanáci dobře připraveni. Začínají třetí ligu doma. V pátek 15. března (v 18:00) s Frýdkem-Místkem.

SK Hanácká Slavia Kroměříž – SK Sigma Olomouc U21 0:2 (0:2)

ve středu 6. února

SK HS Kroměříž:
Jícha (60. Toman) – Šmerda (60. Mlčoch), Matoušek, Bršlica, Jeleček – Vyhlíd (46. Cupák), Masař – Krhut (46. Chytil), Ferko, Marchuk (46. Okleštěk) – Kovář (46. Silný)
Trenér Bronislav Červenka

Juniorka Olomouce se na umělé trávě v Kroměříži představila jako tradičně kvalitní celek. Výborný pohyb, kvalitní a přesná práce s míčem, nápadité kombinace, to vše činilo domácím velké problémy. A Sigma šla také ve 37. minutě do vedení nádhernou střelou pod břevno. Hosté pojistili své vedení o dvě minuty později po zaváhání domácího brankáře se stoperem. Ve druhé půli už se mnoho podstatného neodehrálo a domácí tak čekají na první výhru v letošní zimní přípravě.

SK Líšeň – SK Hanácká Slavia Kroměříž 1:1 (1:0)

v sobotu 9. února

Branka: 62. Silný

1.poločas – Toman – Šmerda, Motal, Bršlica, Masař – Vyhlíd, Cupák – Moravec, Okleštěk, Krhut – Silný
2. poločas – Jícha – Hradil, Motal, Bršlica (55. Silný), Krhut – Okleštěk, Cupák – Moravec (61. Ferko), Masař, Marchuk – Kovář (74. Moravec)

Na umělé trávě vedoucího celku MSFL předvedli Hanáci slušný výkon a po sérii proher si odvážejí povzbudivou remízu.

4. 2. 2019 Hanácká Slavia pokračuje v přípravě na ligu. Na fotbalisty Brna ale nestačila 28. 1. 2019 Hanácká Slavia Kroměříž zahájila přípravné zápasy 4. 12. 2018 Hanácká Slavia v ráji fotbalu... Ve Villarrealu! 19. 11. 2018 Češi postupují! V Kroměříži zítra finiš kvalifikace – řež Makedonců s Lucemburky! 14. 11. 2018 Březnové počasí v Kroměříži vyžehlí pažit i Balkánu. Fandili jsme Chorvatům a Makedoncům 13. 11. 2018 Fotbalová Kroměříž hostí zápasy reprezentací do 19 let 6. 11. 2018 Přijďte se rozloučit s podzimní sezonou! Udrží fotbalisté 2. příčku? 31. 10. 2018 Fotbalisty Kroměříže přivítá Vysočina (SFK Vrchovina) 26. 10. 2018 Fotbalisté zvou na další ligový pátek. Hanáci hostí Velké Meziříčí 18. 10. 2018 Klesli v Dolním Benešově – vstanou s Uničovem, s Vel-Mezem! Dvakrát doma