Fotbalový stadion
Aktuality

Fotbalisté Kroměříže už v zimní přípravě bodovali

11. 2. 2019

Hanácká Slavia přidala do galerie zimní přípravy další dva zápasy. Doma podlehla juniorce Sigmy, aby si vzápětí spravila chuť v Brně. S SK Líšeň tam remizovala. Neprohrála na umělé trávě vedoucího klubu MSFL.

Věříme, že forma bude stoupat a do prvního jarního kola vyběhnou Hanáci dobře připraveni. Začínají třetí ligu doma. V pátek 15. března (v 18:00) s Frýdkem-Místkem.

SK Hanácká Slavia Kroměříž – SK Sigma Olomouc U21 0:2 (0:2)

ve středu 6. února

SK HS Kroměříž:
Jícha (60. Toman) – Šmerda (60. Mlčoch), Matoušek, Bršlica, Jeleček – Vyhlíd (46. Cupák), Masař – Krhut (46. Chytil), Ferko, Marchuk (46. Okleštěk) – Kovář (46. Silný)
Trenér Bronislav Červenka

Juniorka Olomouce se na umělé trávě v Kroměříži představila jako tradičně kvalitní celek. Výborný pohyb, kvalitní a přesná práce s míčem, nápadité kombinace, to vše činilo domácím velké problémy. A Sigma šla také ve 37. minutě do vedení nádhernou střelou pod břevno. Hosté pojistili své vedení o dvě minuty později po zaváhání domácího brankáře se stoperem. Ve druhé půli už se mnoho podstatného neodehrálo a domácí tak čekají na první výhru v letošní zimní přípravě.

SK Líšeň – SK Hanácká Slavia Kroměříž 1:1 (1:0)

v sobotu 9. února

Branka: 62. Silný

1.poločas – Toman – Šmerda, Motal, Bršlica, Masař – Vyhlíd, Cupák – Moravec, Okleštěk, Krhut – Silný
2. poločas – Jícha – Hradil, Motal, Bršlica (55. Silný), Krhut – Okleštěk, Cupák – Moravec (61. Ferko), Masař, Marchuk – Kovář (74. Moravec)

Na umělé trávě vedoucího celku MSFL předvedli Hanáci slušný výkon a po sérii proher si odvážejí povzbudivou remízu.

20. 6. 2019 Zde je závěrečná bilance mládežnických celků SK Hanácká Slavia Kroměříž... 15. 6. 2019 Kroměříž viděla fotbalový unikát. Ale i porážku Hanáků se 4. místem v MSFL 13. 6. 2019 Fotbalová sezona nekončí! Kroměříž zapojí v neděli 3 týmy mládeže... 12. 6. 2019 Přijďte se rozloučit s fotbalovou sezonou! Hanáci chtějí končit výhrou – možná 2. místem 9. 6. 2019 Fotbal už III. ligu vyhraje těžko, ale ve Vel-Mezu vyběhl v dresech hrdinů... Nařídil domácím sklidit 5 banánů 6. 6. 2019 Zkuste o víkendu třeba mládežnický fotbal! Včetně občerstvení 3. 6. 2019 Fotbalisté prohráli v Uničově a Frýdek s Líšní bodově odskakují. Zbývají 2 kola MSFL 30. 5. 2019 Hanácká Slavia stále vládne III. lize – s Frýdkem a Líšní. V neděli zabere v Uničově 25. 5. 2019 Pochvala fotbalistům – potěšili příznivce... Oni hráli jako z partesu! Do 30. kola může hrát Kroměříž o titul 23. 5. 2019 Fotbalové občerstvení – víkendová pohoda na Hanácké Slavii