Tělocvična Slavia
Basket, Slavia B / domácí zápasy / sobota 18:00 Podolí / neděle 12:00 Bystřice nad Pernštejnem
Aktuality

Basketbalová Slavia Kroměříž – muži postupuje pohárem

30. 9. 2019

Naši basketbalisté zvládli vstup do nové sezóny. V utkání 1. kola Českého poháru přivítala Slavia na své palubovce druholigový tým SK Žabovřesky. Tým z Brna dorazil pouze v 6 lidech, a tak od první minuty tlačili domácí agresivní obranou a rychlými protiútoky skóre na svou stranu. Poločasové vedení o 10 bodů navýšila Slavia ve druhém poločase o dalších 10, a tak si v klidu dokráčela pro vítězství. Potěšující byla úspěšnost střelby domácích za tři body, kdy se podařilo Slavii proměnit 15 trojek.

O víkendu 5. až 6. 10. vstoupí Slavie Kroměříž i do druholigové sezóny, kdy na své palubovce přivítá Černá Pole a IMA Brno. V dalším pohárovém utkání přivítají znovu na své palubovce ve středu 30. 10. prvoligový celek BK Snakes Ostrava.

TJ Slavia Kroměříž – SK Žabovřesky 99:79 (23:18, 53:43, 75:55)

Statistiky ZDE.

16. 10. 2019 TJ Slavia Kroměříž zve fanoušky košíkové na 2. kolo Českého poháru mužů 11. 10. 2019 Nejbližší domácí zápasy basketbalistů TJ Slavia Kroměříž 7. 10. 2019 O víkendu zahájili basketbalisté Slavie Kroměříž druholigovou sezónu 7. 10. 2019 Kroměřížské judo veze medaile z Grand Prix Slovakia! 3. 10. 2019 Nábor nových členů do oddílu juda 1. 10. 2019 Začíná II. liga v košíkové! Do Kroměříže přijedou dva kluby z Brna 27. 9. 2019 Exotická Malajsie tleskala kroměřížským karatistům! Podali nádherné výkony na mistrovství světa... 27. 9. 2019 Mladý karatista Raušer znovu bronzový! 25. 9. 2019 Basketbalová TJ Slavia zve fanoušky na 1. kolo Českého poháru! V sobotu na Slavii! 19. 9. 2019 Zítra je tu premiéra domácího basketbalu!