Áčko basketu hostí v 18:00 Černá Pole Brno, v semifinále play-off!
Aktuality

Basketbalisté přeskákali nabušený Renocar, ale podlehli nováčkovi z Kyjova

21. 10. 2019

Kroměřížská košíková podstoupila ve II. lize dvě utkání venku. V prvním hrála na půdě favorita, silného Renocaru Podolí. S úspěchem. Vzápětí se ale musela smířit s porážkou v Kyjově. TJ Slavia, muži "A" má po čtyřech ligových bitvách 50 procentní bilanci vítězství a proher.

SK Renocar Podolí – Slavia Kroměříž 77:80 (18:20, 39:35, 50:48, 65:65)

V sobotu zavítala kroměřížská Slavia na horkou půdu SK Renocar Podolí. V minulé sezóně Podolí dvakrát jasně zvítězilo, a tak měli slávisté soupeři co oplácet. Od první minuty byl zápas vyrovnaný a skóre se přelévalo na obě strany. K rozuzlení zápasu nedošlo během běžné hrací doby, a tak se zápas rozhodl až v prodloužení. Petr Křůmal trojkou 7 vteřin před koncem zvýšil vedení na 3 body, které již Podolí nedokázalo dohnat. Slavia si tak připsala velmi cenou druhou výhru v sezóně.

TJ Jiskra Kyjov – Slavia Kroměříž 67:53 (16:13, 29:29, 46:45)

V neděli byl soupeřem na venkovní palubovce celek Jiskry Kyjov, který se vrátil do II. ligy po několika letech. Od začátku bylo tempo utkání velmi podobné jako v Podolí a do 3. čtvrtiny byl zápas velmi vyrovnaný. V poslední čtvrtině se Kyjovu začalo dařit ve střelbě z dálky, na kterou nedokázala Slavia odpovědět.

Na domácí palubovce se Slavia představí ve středu 30. 10. od 20:00 ve 2. kole Českého poháru proti prvoligovému týmu Snakes Ostrava.

17. 4. 2024 Basket hraje o finále, o ligové finále! Fandy by zase rád v červeném vršku... 10. 4. 2024 Basketbal po tuhých, náramných bitvách postoupil do semifinále 2. ligy! 10. 4. 2024 Z Olomouce jsme přivezli 17 medailí 10. 4. 2024 Moravská liga v judu, 1. kolo 9. 4. 2024 Jaguáři o víkendu 4x vítězně! 3. 4. 2024 Popřej v play-off hodně zdaru, fando, svému basketbalu! 25. 3. 2024 S basketbalem držme basu, dal nám sebe, dal nám hlasů 21. 3. 2024 Odpadá páteční lezení v hale Slavia 21. 3. 2024 Fandi naší mládeži ve finiši soutěží... 19. 3. 2024 Basketbalová Kroměříž skončila po základní části druhé ligy na 3. místě!