Zimní stadion
Bruslení veřejnosti na zimním stadionu a na Hanáckém náměstí
Aktuality

Zdravá líheň hokejové Kroměříže má kapitána elitní reprezentace juniorů

20. 7. 2017

Sem není třeba vkládat vykřičníky – kdo se o hokej zajímá "jen z poloviny", otevře oči dokořán. A kdo je nějak spjat s Hokejovým klubem Kroměříž, vypne svou hruď vlnou osvobozující, sladké pýchy!

Kroměříž dala dobré základy, objevila hráče a podpořila jejich růst. Ten zůstává nezkalen i v reprezentačních barvách hokejové "dvacítky". A to nechci podtrhovat, že Jakub Sirota a hlavně Filip Chytil "dvacet sezon" nemají. Jsou to zatím "teens" – teenageři. Ale jací! Takoví! Jsou naši a lepší a lepší.

Ten, kdo v minulých dvou dnech facebook (a třeba stránku Juniorský hokej) pouze proletěl, mohl si jedné velké věci nevšimnout... Nádherným vstupem do "nejvyššího juniorského nároďáku" se blýskl už útočník Filip Chytil. Národní tým U20 má za sebou dvě vítězství nad Švýcarskem, jimiž otevřel novou sezonu. A Filip jednou a jednou asistencí pečetil oba výsledky. Výhry 4:1 a 3:1 povzbudily nově se rodící českou partu.

Tou druhou skvělou zprávou je, že za kapitána celku České republiky byl zvolen výborný a spolehlivý zadák Jakub Sirota. Je to velká pocta Jakubovi, je to i poplácání ramen lidem z hokejových klubů, jimiž prošel. Než se vydal na svou "cestu do Ameriky", hrával za HC PSG Zlín, HC Zubr Přerov a krásné vzpomínky ho vážou k "hokejové kolébce", HK Kroměříž.

19. 2. 2020 Hanácké náměstí a hokejový klub nabízí dětem výuku základů bruslení 14. 2. 2020 Na krajský kemp s Netopilem, Mackem, se Strakou 3. 2. 2020 Bruslení veřejnosti na zimním stadionu a na Hanáckém náměstí 31. 1. 2020 Talentem je Marek Šišák! V hledáčku repre U16, zatím náhradníkem 29. 1. 2020 Zlínský kraj podpoří v Uničově kroměřížský brankář Kobliha! 28. 1. 2020 Hanácké náměstí a hokejový klub nabízí dětem výuku základů bruslení 25. 1. 2020 HK Kroměříž pozval děti a rodiče na Týden hokeje 22. 1. 2020 Přijďte v sobotu 25. 1. v 8:30 na zimní stadion v Kroměříži na akci Týden hokeje 16. 1. 2020 Malkič je v desítce evropského draftu! O Vánocích trénoval brankářské hvězdičky Kroměříže... 14. 1. 2020 Je to černé na bílém! Ale zítřek Šišáka a Holinky se vyjasnil, je olympijský
archiv aktualit

© 2013–2020 SZMK, p. o.

design: Karel Mazoch
realizace: Studio propagačních řešení
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací OK, rozumím