Akce Týden hokeje / nábor, propagace
Aktuality

Zapustíme kořeny na 1. místě? Hokejisté potřebují vyloupit Velkou Bíteš!

24. 11. 2016

Muži Kroměříže dokonalým vítězstvím (5:3 doma) nad Velkým Meziříčím pronikli do čela krajského přeboru a přes těsnou porážku z Boskovic těší své příznivce už po dvě kola pozicí lídra soutěže. Je pravda, že z posledních dvou bitev venku máme pouhý bod, ale právě to může být impuls ukázat domácím (v sobotu 26. 11. Velké Bíteši), kdopak se jim "vlomil" do arény... "Dnes je u vás hokejový svátek, večer hraje Kroměříž... Ta se nezdá, ta se nevzdá, parta HK Kroměříž!" V sobotu v 17:00!

HC Spartak Velká Bíteš nemá mančaft z žádných "nazdárků" a já odmítám zdůraznit jeho postavení v tabulce (je v její druhé polovině), protože taková hra s čísly je "bezkrevná, ne-li matoucí"! Spartaku nevyšlo letos pár hokejových večerů, ale hokej hrát nezapomněl! Loni Krajskou ligu mužů opanoval a Hanáky po dvakráte přetlačil! Na Vysočině Kroměříž před 30. minutou 2:0 vedla a rozjížděla trestné střílení. Kotouč v bráně nekončí a 2. třetinu jen taktak uhájíme s vedením 3:2. Během 41. minuty dostáváme dvojnásobnou gólovou lekci a dílo zkázy (prohra 3:5) dokončí naše dlouhá power-play. Hanákům pak nevyjde domácí odveta a opět podlehnou, nyní 2:4.

Hanáky nečeká v sobotu 26. 11. na Vysočině "otevřená hokejová náruč" a budou se muset o tři body doslova porvat. Svou útočnou silou, důslednou a dobrou obranou. Bojovností, zaníceným a cílevědomým výkonem. Pokorou i sebevědomím! Doma jsme letos opět neporazitelní, ovšem výhry vozíme i zvenčí. V Blansku, v Hradišti a po útočném orkánu (obou mužstev) v Uničově, tam všude jsme dosáhli na tři body...

A HC Spartak Velká Bíteš na domácím stadionu?? Poráží Blansko a Hradiště. Po prodloužení se vypořádal i s Uničovem a v posledním zápase udolal 4:2 zlepšený Hodonín. V tabulce má započítáno o utkání méně a hlouběji ho posunuly domácí ztráty 3:4 s Velkým Meziříčím a 3:5 s Uherským Brodem.

"Hanáci, pojďte na to, věrným fandům se opravdu líbí tabulka Krajské ligy mužů, která má v polovině soutěže na 1. místě právě vás! Chceme, aby si ji zapamatovala většina sportovní Kroměříže, aby chodili i ti, kteří poslední dobou zapomněli cestu na Obvodovou ulici, tu jednosměrku za parádním hokejem... Proto, chlapi, pokračujte v super sezoně, držte nejužší čelo krajského přeboru a vozte body i od soupeřů! Co třeba už z Bíteše? Já věřím, věřím, a ač máme dneska čtvrtek, hodně se zas těším na hokej!"

16. 1. 2019 Utáhněte brusle! Máte šanci právě dnes... 14. 1. 2019 6 hokejových talentů Kroměříže pozváno na krajské kempy 9. 1. 2019 Mimořádná bruslení veřejnosti! 8. 1. 2019 Kroměřížský stadion hostí brankáře juniorské reprezentace 3. 1. 2019 Přijďte ve středu 23. 1. před 16:00 na zimní stadion v Kroměříži na akci Týden hokeje 1. 1. 2019 Školka bruslení spadla na tisícovku! Sleva 50% 20. 12. 2018 Vánoční turnaj Kroměříž Cup 2018! Zase je tu – poprvé s pěti národy! 17. 12. 2018 Bruslení veřejnosti o vánočních prázdninách 14. 12. 2018 Vánoční turnaj Kroměříž Cup 2018! Zase je tu – poprvé s pěti národy! 30. 11. 2018 Sportovní zařízení města (SZMK) přidala bruslení veřejnosti