Zimní stadion
Bruslení veřejnosti na zimním stadionu a na Hanáckém náměstí
Aktuality

Začal Advent na radnici! Přijede i hokejový mistr světa Petr Čajánek

16. 12. 2017

Na dvoře radnice začal dnes dopoledne adventní program. Lidé mohou zajít na punč i na dobré jídlo, koupit si drobné dárky a také se pobavit. Děti si už užívají radovánky na sněhu i na bruslařské ploše. „Zveme všechny obyvatele i návštěvníky města, aby na radniční dvůr přišli s rodinou a přáteli prožít příjemné předvánoční chvíle,“ uvedl starosta Jaroslav Němec.

Před zahájením akce se na radničním dvoře sešli zaměstnanci úřadu, kterým starosta a místostarostové popřáli pěkné svátky. Pak už se otevřela brána a Advent na radnici se rozjel naplno. Navazuje na akci rozsvícení vánočního stromu, který Velké náměstí krášlí od minulé středy, a na mikulášský jarmark, jenž na náměstí trval do neděle. Advent na radnici potrvá až do 22. prosince.

Nabídne zmíněné sportovní aktivity, které ještě zpestří ve čtvrtky 14. i 21. prosince výuka bruslení, obratnosti a střelby na branku. Ve čtvrtek 21. prosince od 15:00 do 17:00 dorazí i bývalý zlínský hokejista, mistr světa a hráč NHL Petr Čajánek. Chystá se i jeho autogramiáda. Na bruslařské ploše si lidé budou moci vyzkoušet i curling.

Na nádvoří radnice a Klubu Starý pivovar (s vchodem z Prusinovského ulice) návštěvníci najdou prodejní stánky s punčem a dalšími nápoji i rozličnými pochutinami. Budou si moci koupit adventní hrníčky, vychutnat si posezení s červenými dekami a hořícími svíčkami, hudební i divadelní vystoupení a filmová promítání. Stánky se budou obměňovat, týká se to občerstvení i drobných dárků.

Ve čtvrtek 14. prosince bude navíc pokřtěna nová turistická známka Kroměříže. Připravena je také adventní losovačka, každý den tři lidé vyhrají drobné dárky k Vánocům. Dospělí i děti se mohou zapojit do dílniček a workshopů, kde si lidé budou vyrábět svícny, věnečky, dárkové tašky i loutky. Dílničky jsou jako jediné zpoplatněné, jinak je vstup na Advent na radnici zdarma. Radniční dvůr bude otevřený denně od 10:00 do 19:00. Přehled adventních a vánočních akcí v Kroměříži je ZDE.

Jako zdroj posloužil oficiální web Městského úřadu Kroměříž.

19. 2. 2020 Hanácké náměstí a hokejový klub nabízí dětem výuku základů bruslení 14. 2. 2020 Na krajský kemp s Netopilem, Mackem, se Strakou 3. 2. 2020 Bruslení veřejnosti na zimním stadionu a na Hanáckém náměstí 31. 1. 2020 Talentem je Marek Šišák! V hledáčku repre U16, zatím náhradníkem 29. 1. 2020 Zlínský kraj podpoří v Uničově kroměřížský brankář Kobliha! 28. 1. 2020 Hanácké náměstí a hokejový klub nabízí dětem výuku základů bruslení 25. 1. 2020 HK Kroměříž pozval děti a rodiče na Týden hokeje 22. 1. 2020 Přijďte v sobotu 25. 1. v 8:30 na zimní stadion v Kroměříži na akci Týden hokeje 16. 1. 2020 Malkič je v desítce evropského draftu! O Vánocích trénoval brankářské hvězdičky Kroměříže... 14. 1. 2020 Je to černé na bílém! Ale zítřek Šišáka a Holinky se vyjasnil, je olympijský
archiv aktualit

© 2013–2020 SZMK, p. o.

design: Karel Mazoch
realizace: Studio propagačních řešení
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací OK, rozumím