Zimní stadion
Bruslení veřejnosti na zimním stadionu a na Hanáckém náměstí
Aktuality

V neděli 2. 4. končí hokejová a bruslařská sezona na zimním stadionu...

30. 3. 2017

Led vydržel v Kroměříži úctyhodných devět měsíců. Začalo to krásné období kempy P.N. Hockey Pavla Neumana a přes poctivou, pravidelnou práci a množství podstoupených bitev osmi celků HK Kroměříž vyvrcholilo i příjemnou kořistí úspěchů!

S postupujícím časem doslova uhranuly rodiče a jiné příznivce výkony a hmatatelná zlepšení, pokrok našich třeťáků a čtvrťáků. Bylo velkou radostí prožívat jejich výhry a soudržnost i zarputilost.

Žákovské týmy prošly ročníkem dosti náročným, přesto obsazená umístění (6. příčka starších žáků a 9. mladších žáků) nejsou vůbec neúspěchem! Starším žákům žel "ublížilo" pár zbytečných ztrát, protože nejednou naopak "létali po ledě" a potěšili vysokou kvalitou... Na mladší žáky připadla snad nejtěžší role, učinit největší posun, nejvíce se učit... Trenér Luboš Murín mi zkraje září říkal, že "u mladších žáků je hromada práce, práce jako na kostele"! Z tohoto pohledu je 15 výher v sezoně solidním výsledkem. Zadarmo kluci nic nedostali!

Největší výsledkové haló a výkonnostní odpich učinil mladší dorost. Jeho stříbrné medaile jsou zasloužené a slavná Technika Brno (s širším, "v něčem lepším" kádrem) se musela festovně otáčet, aby odrazila atak Hanáků, touhu po "jackpotu", touhu extraligovou!

Starší dorost se líbil, že se popral s úzkým, velmi úzkým kádrem deseti jedenácti borců a že ve své ligové premiéře dohmátl na 5. místo. Podotýkám, že výborným finišem – družstvo rozhodně mělo morálku a překonalo původní předpoklady. Jsem názoru, že snahy a sama práce staršího dorostu nebyly doceněny! Mimo to se několik těchto dorostenců objevilo v kádru mužského "áčka"!

O mužích toho bylo napsáno nejvíc... Sezonu měli do Silvestra fenomenální, od ledna přišly porážky. Skutečné hokejové vzkříšení ale předvedli v play-off, kde ve dvou duelech "vyprášili kožich ostrožský". Potom ještě ve třetím semifinále v Boskovicích sahali po prodloužení a postupu do finále! Boskovice nakonec celou Krajskou ligu mužů vyhrají...
Více k mužům Kroměříže nabízíme ZDE.

Děkujeme všem hráčům všech našich týmů a přejeme jim spokojené, zasloužené hokejové léto... Rozhodně se na ně těšíme už v červenci na novém kroměřížském ledě!

19. 2. 2020 Hanácké náměstí a hokejový klub nabízí dětem výuku základů bruslení 14. 2. 2020 Na krajský kemp s Netopilem, Mackem, se Strakou 3. 2. 2020 Bruslení veřejnosti na zimním stadionu a na Hanáckém náměstí 31. 1. 2020 Talentem je Marek Šišák! V hledáčku repre U16, zatím náhradníkem 29. 1. 2020 Zlínský kraj podpoří v Uničově kroměřížský brankář Kobliha! 28. 1. 2020 Hanácké náměstí a hokejový klub nabízí dětem výuku základů bruslení 25. 1. 2020 HK Kroměříž pozval děti a rodiče na Týden hokeje 22. 1. 2020 Přijďte v sobotu 25. 1. v 8:30 na zimní stadion v Kroměříži na akci Týden hokeje 16. 1. 2020 Malkič je v desítce evropského draftu! O Vánocích trénoval brankářské hvězdičky Kroměříže... 14. 1. 2020 Je to černé na bílém! Ale zítřek Šišáka a Holinky se vyjasnil, je olympijský
archiv aktualit

© 2013–2020 SZMK, p. o.

design: Karel Mazoch
realizace: Studio propagačních řešení
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací OK, rozumím