Aktuality

Už za měsíc je v Kroměříži Vybarvený běh 2017! Za účasti Lenny, Xindla X a Ladislava Hampla

10. 5. 2017

Druhý ročník Vybarveného běhu, který se uskuteční 10. června, je už za dveřmi. Organizátoři postupně odkrývají známé tváře a představují nabitý program.

Běh odstartuje herec Ladislav Hampl!

Pamatovat si ho můžete například z retro-seriálu Vyprávěj či filmu Bolero a Duše jako kaviár. Nezapomenutelná je ovšem jeho role věčně zhuleného Jarmila v geniálním projektu Okresní přebor. Herec bude mít důležitý úkol – odstartuje samotný Vybarvený běh, a protože má ze seriálu Okresní přebor ještě stále fyzičku, sám také poběží.

Známé osobnosti rozproudí Velké náměstí...

Vybarveným běžcům na Velkém náměstí zazpívají Xindl X, Lenny, Los Perdidos i nadějní kroměřížští rodáci DneskaNe. Ti jako první rozezpívají a roztančí ve 13:30 Velké náměstí. Na 14:30 hodin je připraven koncert zpěvačky Lenny a v 17 hodin to rozjedou se vší parádou a energií holešovští Los Perdidos. Na večerní 20. hodinu je naplánováno vystoupení Xindla X. V průběhu dne se můžete také těšit na bubenickou show skupiny Tambores ze Slovenska!

Svůj stánek zde bude mít i Rádio Kroměříž. Sdělit své zážitky budete moct živě do studia!

Dále jsou připraveny nejrůznější činnosti a workshopy, vystoupení mažoretek, jezdců na in-line bruslích, taneční čísla v podání členů souborů a klubů i závody na koloběžkách. Se svým stánkem i programem se představí taky Rádio Kroměříž. Vaše pocity a zážitky budeme vysílat z místa živě do studia.

Ještě stále je šance registrovat se!!!

Počet registrovaných se před časem přehoupl přes tisícovku, takže zájemci, kteří se ještě nepřihlásili a nezaplatili startovné, mají nejvyšší čas tak učinit ZDE. Start běhu je naplánovaný na 11:30 hodin na Velkém náměstí, od 9. hodiny bude možné vyzvednout si startovací balíček. V případě volných míst bude stále šance zaregistrovat se. Po běhu se budou odměňovat nejoriginálnější běžci, připraveno je také losování ze startovních čísel se zajímavými dárky.

16. 5. 2020 Sportovní fanoušci, ale nejen ti, mohou pomoci nemocnici! 14. 5. 2020 Kroměřížské dopravní hřiště zahajuje provoz 22. 4. 2020 Cyklistům usnadní cestování v Kroměříži změny dopravního značení 14. 4. 2020 Desinfekce pro občany města! Dnes a zítra na radnici 14. 4. 2020 Sběrný dvůr na Zacharu je ode dneška v provozu podle běžné otevírací doby 9. 4. 2020 Město dodá desinfekci do místních částí, rozdávat ji bude i veřejnosti 7. 4. 2020 Radnice na dva dny v týdnu otevře sběrný dvůr na sídlišti Zachar 6. 4. 2020 Nabídka pomoci v nouzovém času 5. 4. 2020 Nemáte roušku? Radnice i vám otevře okýnko v Kovářské... 3. 4. 2020 Město bude desinfikovat zastávky MHD a některá sportoviště a dětská hřiště
archiv aktualit

© 2013–2020 SZMK, p. o.

design: Karel Mazoch
realizace: Studio propagačních řešení
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací OK, rozumím