Zimní stadion
Bruslení veřejnosti o vánočních prázdninách
Aktuality

Úspěšní kroměřížští odchovanci Dluhoš s Gajarským aneb Cesta do Ameriky!

6. 2. 2018

V Americe je blaze! Amerika je špičkový sport, světový hokej, Amerika je pro ty "vyvolené" továrnou na úspěch! A my úspěšnými býti chceme - jsme reprezentanty České republiky! Co na tom, že náležíme k "osmnáctce" - jednou "zestárneme" do seniorských ostruh, jednou se (a bohdá brzy!) potkáme Někteří (!) s Voráčkem a Hertlem, umeteme uličku Pastrňákovi!

Kroměřížský hokej opět zadul z plných plic a rezonuje z lůna své všednodenní práce (skoro bezejmenných) trenérů do Valhally českého národního sportu, hokejové reprezentace. Do Spojených států, konkrétně do Plymouthu, letí dálková linka se dvěma již tradičními jmény. Na Turnaj pěti zemí (konaný od 13. 2. do 16. 2.) jde přes sousední Zlín a Brno cenná zásilka z hokejové dílny HK Kroměříž. Nominaci na prestižní turnaj si vybojovali obránce Jan Dluhoš a útočník Adam Gajarský.

V uplynulých dvou letech mají oba zmínění borci na kontě řadu hodnotných "čárek a milníků" spojených s českým hokejovým lvem, s národním dresem. Jsou stálicemi reprezentace už od věku staršího dorostu. Dnes již načítají první zkušenosti se seniorským hokejem, většinou v přípravných kláních. Ano, tady se připravuje, "peče" budoucnost českého hokeje! Na turné ve Frisku (USA, Texas) a v Kanadě, nebo na cestě k fešáckému stříbru na Memoriálu Ivana Hlinky. Toto vše naši "vyslanci" absolvovali v rozměru půldruhé sezony!

Takže přejeme našim klukům, Adamu Gajarskému (HC Kometa Brno) a Janu Dluhošovi (Aukro Berani Zlín), vstřebat nové důležité zkušenosti na vrcholném pódiu juniorského hokeje! Vstřelit si pěknou branku, nebo jí precizně zabránit, a hlavně pomoci nároďáku, s nímž jsou za ta léta už spjati. Přejeme si jako nic, co bychom v jejich souvislosti mohli - aby do roka a do dne pronikli do kádru svých seniorských týmů pro extraligu... Přejeme jim ladné provedení dalšího skoku v kariéře! Nejtěžší možné boje (které slibuje právě turnaj v USA) jsou k tomu kamenem pevných, bytelných základů.

17. 12. 2018 Bruslení veřejnosti o vánočních prázdninách 14. 12. 2018 Vánoční turnaj Kroměříž Cup 2018! Zase je tu – poprvé s pěti národy! 30. 11. 2018 Sportovní zařízení města (SZMK) přidala bruslení veřejnosti 28. 11. 2018 Za moře letíme s Honzou Dluhošem! Bude hrát i o největší šampionát juniorů 14. 11. 2018 Reprezentovat hokej Zlínského kraje jede i Tomáš Macek! Do Hodonína 13. 11. 2018 Mirek a Marek jedou reprezentovat. Holinka a Šišák oblečou hokejové barvy kraje 5. 11. 2018 Email srbského dorostence Vuka Saviče jeho hokejové Kroměříži 30. 10. 2018 Pejcha a Šišák a Holinka jedou na hokejový zápas krajské reprezentace 29. 10. 2018 Comeback je tady! Hokejista Dluhoš jede s reprezentací do Finska! 25. 10. 2018 Prázdninové bruslení veřejnosti
archiv aktualit

© 2013–2018 SZMK, p. o.

design: Karel Mazoch
realizace: Studio propagačních řešení