Zimní stadion
Bruslení veřejnosti na zimním stadionu a na Hanáckém náměstí
Aktuality

Úspěšní kroměřížští odchovanci Dluhoš s Gajarským aneb Cesta do Ameriky!

6. 2. 2018

V Americe je blaze! Amerika je špičkový sport, světový hokej, Amerika je pro ty "vyvolené" továrnou na úspěch! A my úspěšnými býti chceme - jsme reprezentanty České republiky! Co na tom, že náležíme k "osmnáctce" - jednou "zestárneme" do seniorských ostruh, jednou se (a bohdá brzy!) potkáme Někteří (!) s Voráčkem a Hertlem, umeteme uličku Pastrňákovi!

Kroměřížský hokej opět zadul z plných plic a rezonuje z lůna své všednodenní práce (skoro bezejmenných) trenérů do Valhally českého národního sportu, hokejové reprezentace. Do Spojených států, konkrétně do Plymouthu, letí dálková linka se dvěma již tradičními jmény. Na Turnaj pěti zemí (konaný od 13. 2. do 16. 2.) jde přes sousední Zlín a Brno cenná zásilka z hokejové dílny HK Kroměříž. Nominaci na prestižní turnaj si vybojovali obránce Jan Dluhoš a útočník Adam Gajarský.

V uplynulých dvou letech mají oba zmínění borci na kontě řadu hodnotných "čárek a milníků" spojených s českým hokejovým lvem, s národním dresem. Jsou stálicemi reprezentace už od věku staršího dorostu. Dnes již načítají první zkušenosti se seniorským hokejem, většinou v přípravných kláních. Ano, tady se připravuje, "peče" budoucnost českého hokeje! Na turné ve Frisku (USA, Texas) a v Kanadě, nebo na cestě k fešáckému stříbru na Memoriálu Ivana Hlinky. Toto vše naši "vyslanci" absolvovali v rozměru půldruhé sezony!

Takže přejeme našim klukům, Adamu Gajarskému (HC Kometa Brno) a Janu Dluhošovi (Aukro Berani Zlín), vstřebat nové důležité zkušenosti na vrcholném pódiu juniorského hokeje! Vstřelit si pěknou branku, nebo jí precizně zabránit, a hlavně pomoci nároďáku, s nímž jsou za ta léta už spjati. Přejeme si jako nic, co bychom v jejich souvislosti mohli - aby do roka a do dne pronikli do kádru svých seniorských týmů pro extraligu... Přejeme jim ladné provedení dalšího skoku v kariéře! Nejtěžší možné boje (které slibuje právě turnaj v USA) jsou k tomu kamenem pevných, bytelných základů.

19. 2. 2020 Hanácké náměstí a hokejový klub nabízí dětem výuku základů bruslení 14. 2. 2020 Na krajský kemp s Netopilem, Mackem, se Strakou 3. 2. 2020 Bruslení veřejnosti na zimním stadionu a na Hanáckém náměstí 31. 1. 2020 Talentem je Marek Šišák! V hledáčku repre U16, zatím náhradníkem 29. 1. 2020 Zlínský kraj podpoří v Uničově kroměřížský brankář Kobliha! 28. 1. 2020 Hanácké náměstí a hokejový klub nabízí dětem výuku základů bruslení 25. 1. 2020 HK Kroměříž pozval děti a rodiče na Týden hokeje 22. 1. 2020 Přijďte v sobotu 25. 1. v 8:30 na zimní stadion v Kroměříži na akci Týden hokeje 16. 1. 2020 Malkič je v desítce evropského draftu! O Vánocích trénoval brankářské hvězdičky Kroměříže... 14. 1. 2020 Je to černé na bílém! Ale zítřek Šišáka a Holinky se vyjasnil, je olympijský
archiv aktualit

© 2013–2020 SZMK, p. o.

design: Karel Mazoch
realizace: Studio propagačních řešení
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací OK, rozumím