Aktuality

SZMK chystá Den dětí už na víkend, na sobotu! Pionýrská louka připraví eldorádo jinochům a malým slečnám

26. 5. 2017

Sportovní zařízení města Kroměříže (SZMK) zbystří vždycky, když je na dohled Mezinárodní den dětí. Připadá, pravda, na čtvrtek, ale my víme, že je to den trochu neschůdný. A tož, přátelé, jak se nám klube k slunečnímu svitu a teplu předpověď počasí, nabízí SZMK oslavy Dne dětí naší drobotině už v sobotu 27. května na Pionýrské louce. Od 10:00 do 17:00! Chceme uspořádat klukům a holkám sedm hodin zábavy a naložit jim plno dojmů, zážitků a radosti!

Dětem patří po zásluze naše starostlivost, k nim prchají naše upřímné, vlídné myšlenky, to nejlepší z nás dospělých. Ono už jim připraví něco "mňam a extra" sami rodiče a prarodiče... Ale nemůže zůstat stranou ani kroměřížská sportovní organizace a hned čtyři "báječní hokejisté"! Navléknou dětem nit soutěživosti, povedou je sladkou cestou dětské pýchy a letní formou, s míčkem, dobrou radou a povzbuzováním nabídnou ušlechtilou náruč suché verze ledního hokeje.

Na účastníky je připraveno široké spektrum zábavy a báječných lákadel. Nechte se překvapit, jaké atrakce čekají, jsme si jisti, že se ti malí nudit nebudou, že se rozpohybují jako dlouho ne, nebudou vědět kam s očima a budou jen chvilku váhat, o co dobrého mamku nebo dědečka poprosí.

O zvelebení Dětského dne se zaslouží čtyři hokejoví trenéři. Jiří Osina, Luboš Murín, Martin Setinský a Patrik Táborský jsou velcí sportovci a k dětem mají tak blízko, jako do gólových šancí na ledě. Třeba Patrik Táborský hrál ještě před rokem za dorost Kroměříže a dnes už je koučem těch nejmenších, hokejové přípravky. Cítí totiž stejně jako jiní v kroměřížském hokeji a Sportovních zařízeních města, že bez dětí, bez těch "ulítaných prcků", nemá žádný sport budoucnost.

Děti se mohou přijít podívat a vyzkoušet si činnosti, které jsou s hokejem úzce spjaty. Nabízíme hodně pomůcek. Každý si může vyzkoušet střelbu na branku, proběhnout se s míčkem, projít nějakou překážkovou dráhu. Za šikovnost na děti bude čekat sladká odměna.

19. 12. 2018 Krásné Vánoce a šťastný, dobrý rok 2019! 11. 12. 2018 Advent na radnici začal, láká na punč i na dobrou zábavu 6. 12. 2018 Čertovský běh v Kroměříži! Už 15. prosince! 30. 11. 2018 Advent na radnici zavede návštěvníky do Doby ledové i do Betléma 10. 9. 2018 Přehlídku sportovních oddílů si nenechalo ujít zhruba 500 dětí 7. 9. 2018 ZŠ Oskol vládne v tělocviku opět české republice! počtvrté za sebou! 7. 9. 2018 Kroměřížské sportovní oddíly se představí na Velkém náměstí 5. 9. 2018 Sportovní dopoledne 8. září představí na velkém náměstí i hokej 27. 8. 2018 V pátek 14. září večerní cyklojízda městem! 23. 8. 2018 Reakce na článek vydaný dne 21. 8. v Týdeníku Kroměřížska
archiv aktualit

© 2013–2018 SZMK, p. o.

design: Karel Mazoch
realizace: Studio propagačních řešení