Aktuality

SZMK chystá Den dětí už na víkend, na sobotu! Pionýrská louka připraví eldorádo jinochům a malým slečnám

26. 5. 2017

Sportovní zařízení města Kroměříže (SZMK) zbystří vždycky, když je na dohled Mezinárodní den dětí. Připadá, pravda, na čtvrtek, ale my víme, že je to den trochu neschůdný. A tož, přátelé, jak se nám klube k slunečnímu svitu a teplu předpověď počasí, nabízí SZMK oslavy Dne dětí naší drobotině už v sobotu 27. května na Pionýrské louce. Od 10:00 do 17:00! Chceme uspořádat klukům a holkám sedm hodin zábavy a naložit jim plno dojmů, zážitků a radosti!

Dětem patří po zásluze naše starostlivost, k nim prchají naše upřímné, vlídné myšlenky, to nejlepší z nás dospělých. Ono už jim připraví něco "mňam a extra" sami rodiče a prarodiče... Ale nemůže zůstat stranou ani kroměřížská sportovní organizace a hned čtyři "báječní hokejisté"! Navléknou dětem nit soutěživosti, povedou je sladkou cestou dětské pýchy a letní formou, s míčkem, dobrou radou a povzbuzováním nabídnou ušlechtilou náruč suché verze ledního hokeje.

Na účastníky je připraveno široké spektrum zábavy a báječných lákadel. Nechte se překvapit, jaké atrakce čekají, jsme si jisti, že se ti malí nudit nebudou, že se rozpohybují jako dlouho ne, nebudou vědět kam s očima a budou jen chvilku váhat, o co dobrého mamku nebo dědečka poprosí.

O zvelebení Dětského dne se zaslouží čtyři hokejoví trenéři. Jiří Osina, Luboš Murín, Martin Setinský a Patrik Táborský jsou velcí sportovci a k dětem mají tak blízko, jako do gólových šancí na ledě. Třeba Patrik Táborský hrál ještě před rokem za dorost Kroměříže a dnes už je koučem těch nejmenších, hokejové přípravky. Cítí totiž stejně jako jiní v kroměřížském hokeji a Sportovních zařízeních města, že bez dětí, bez těch "ulítaných prcků", nemá žádný sport budoucnost.

Děti se mohou přijít podívat a vyzkoušet si činnosti, které jsou s hokejem úzce spjaty. Nabízíme hodně pomůcek. Každý si může vyzkoušet střelbu na branku, proběhnout se s míčkem, projít nějakou překážkovou dráhu. Za šikovnost na děti bude čekat sladká odměna.

16. 5. 2020 Sportovní fanoušci, ale nejen ti, mohou pomoci nemocnici! 14. 5. 2020 Kroměřížské dopravní hřiště zahajuje provoz 22. 4. 2020 Cyklistům usnadní cestování v Kroměříži změny dopravního značení 14. 4. 2020 Desinfekce pro občany města! Dnes a zítra na radnici 14. 4. 2020 Sběrný dvůr na Zacharu je ode dneška v provozu podle běžné otevírací doby 9. 4. 2020 Město dodá desinfekci do místních částí, rozdávat ji bude i veřejnosti 7. 4. 2020 Radnice na dva dny v týdnu otevře sběrný dvůr na sídlišti Zachar 6. 4. 2020 Nabídka pomoci v nouzovém času 5. 4. 2020 Nemáte roušku? Radnice i vám otevře okýnko v Kovářské... 3. 4. 2020 Město bude desinfikovat zastávky MHD a některá sportoviště a dětská hřiště
archiv aktualit

© 2013–2020 SZMK, p. o.

design: Karel Mazoch
realizace: Studio propagačních řešení
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací OK, rozumím