Zimní stadion
Bruslení veřejnosti na zimním stadionu a na Hanáckém náměstí
Aktuality

Rodilý Hanák Honza Dluhoš si při 2. zápase v kategorii mužů připsal 1. vítězství

25. 8. 2017

S Honzou Dluhošem se jedním slovem "počítá"! Již déle než dva roky bývá nominován k utkáním českých juniorských reprezentací a v novodobé etapě dvou týdnů je vybírán do elitní společnosti zlínských mužů.

Ve věku 17 let nejsou ostré testy mezi muži, pravda, zcela ojedinělé, ovšem je třaskavinou pro slechy fandů a odborníků včleňovat se mezi muže hrající ne krajský přebor, ne WSM ligu, ale doplnit kádr týmu, jenž bude už za měsíc stoupat či držet pozice v soutěži nejvyšší, v mužské extralize!

Honza Dluhoš ve své mladistvé kariéře vlastně jen stoupá. Má někde ve své pěkné vitríně upomínku na mistrovské tituly v Lize mladších i v Lize starších žáků. Se svou "hokejovou sudičkou", "rodným" HK Kroměříž, se rozloučil v ročníku 2014/15 stříbrnou medailí v Lize mladšího dorostu. Tak jako byl tehdy nerozborný mistrovský Šumperk, tak už tehdy Honza udivoval nezvyklým přehledem, poctivým přístupem a talentem, který lze obdivovat, nebo závidět. Třetí možnost není.

Mám na Honzu nádherné, velice příjemné vzpomínky. Je to absolutně skromný kluk a "sakra dobrý" hráč. Ve své rozlučkové sezoně nasázel z hloubi obrany hattrick Karviné už v 1. třetině a v řadě zápasů strhával spoluhráče, jimž zůstal kamarádem. Jaký byl povahou v patnácti, takový je dnes v národním dresu "osmnáctky", kde desítky zřejmých českých nadějí usilují o účast na jarním mistrovství světa!

Nabízíme tímto odkaz na první Honzovo vítězství v utěšené společnosti mužů Zlína! Může tam v příštích měsících třeba i naskočit do extraligy, může hokejově růst vedle fantastického Filipa Chytila! Hokejová Kroměříž se z "paklíku svých odchovanců" má kým pochlubit! Juniorským reprezentacím sune jen esa. "Dvacítce" Filipa Chytila a Jakuba Sirotu a "osmnáctce" Adama Gajarského a Jana Dluhoše. Máme velkou šanci (vyhnou-li se zranění či černé zvěsti) obsadit v sezoně 2017/18 těmito čtyřmi jmény dva turnaje mistrovství světa!
Reportáž ze zápasu Zlína ZDE.

23. 2. 2020 Bruslení veřejnosti na zimním stadionu a na Hanáckém náměstí 19. 2. 2020 Hanácké náměstí a hokejový klub nabízí dětem výuku základů bruslení 14. 2. 2020 Na krajský kemp s Netopilem, Mackem, se Strakou 31. 1. 2020 Talentem je Marek Šišák! V hledáčku repre U16, zatím náhradníkem 29. 1. 2020 Zlínský kraj podpoří v Uničově kroměřížský brankář Kobliha! 28. 1. 2020 Hanácké náměstí a hokejový klub nabízí dětem výuku základů bruslení 25. 1. 2020 HK Kroměříž pozval děti a rodiče na Týden hokeje 22. 1. 2020 Přijďte v sobotu 25. 1. v 8:30 na zimní stadion v Kroměříži na akci Týden hokeje 16. 1. 2020 Malkič je v desítce evropského draftu! O Vánocích trénoval brankářské hvězdičky Kroměříže... 14. 1. 2020 Je to černé na bílém! Ale zítřek Šišáka a Holinky se vyjasnil, je olympijský
archiv aktualit

© 2013–2020 SZMK, p. o.

design: Karel Mazoch
realizace: Studio propagačních řešení
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací OK, rozumím