Zimní stadion
Bruslení veřejnosti na zimním stadionu a na Hanáckém náměstí
Aktuality

První trefa v NHL podepsaná Chytilem!

31. 3. 2018

Filda Chytil, doposud největší objev z početné a úspěchem sycené líhně HK Kroměříž, se zastřeluje na elitních kluzištích nejslavnější a "charizmatické", proslulé NHL! Dostal zatím šanci pouze v nemnoha duelech, měsíce se tužil, pracoval na svých přednostech a předpokladech na farmě New York Rangers v Hartfordu, stále byl znát a gólově vidět. A bude vidět, pro dnešek i pro přespříště bude vidět! V Madison Square Garden, Mekce hokeje, tenisu a basketbalu, Filip střílí ostrými! V noci rozsvítil světlo za gólmanem Tampa Bay Lightning, které muže v masce vybídlo smutně kotouč z klece čapnout a přenechat Filipovi jako další velký suvenýr na proudu se vzmáhající mladé kariéry!

Gratulujeme tu v Kroměříži sborově a celým pyšným srdcem Filipových fandů. Přidávají se místní lidé z rodných Pravčic, dme se a plesá krajský Zlín, jenž posunul Filipa v sedmnácti do mužského hokeje. Ozývají se fanoušci napříč Českou republikou, kteří si většinou Chytilovo jméno odnesli už z "juniorských plenek". Ne, Filda si svou fazónu drží dlouhá léta a na klikaté cestě od hokejových žáčků se nikdy nezastavil!

Když jsme u těch branek – Filip má v osmnácti skutečně vše před sebou... V šestnácti skóroval na Memoriálu Ivana Hlinky (přispěl ke zlatu "osmnáctky"), v sedmnácti si připisuje góly v dresu mužů Zlína a je "v řádu prvních jmen" vybrán Jezdci z New Yorku do NHL. V osmnácti střílí přesně na mistrovství světa dvacetiletých a dnes v noci zvedl svou průlomovou trefou slavný palác velkých jmen, zápasů a výher – Madison Square Garden!

Osmnáctiletému Chytilovi stačilo na úvodní gól v nejslavnější soutěži světa pouhých pět utkání. V hodně divokém zápase s Tampou se forward z Kroměříže dočkal v deváté minutě třetí třetiny, když byl nejrychleji u kotouče, který se od zadního mantinelu rychle odrazil zpátky před branku, kde už číhal účastník juniorského šampionátu z přelomu roku, který puk dorážel do odkryté branky.

"Kaňkou velikého večera" byl jenom konečný výsledek. Rangers s Tampou prohráli 3:7.

14. 2. 2020 Na krajský kemp s Netopilem, Mackem, se Strakou 4. 2. 2020 Hanácké náměstí a hokejový klub nabízí dětem výuku základů bruslení 3. 2. 2020 Bruslení veřejnosti na zimním stadionu a na Hanáckém náměstí 31. 1. 2020 Talentem je Marek Šišák! V hledáčku repre U16, zatím náhradníkem 29. 1. 2020 Zlínský kraj podpoří v Uničově kroměřížský brankář Kobliha! 28. 1. 2020 Hanácké náměstí a hokejový klub nabízí dětem výuku základů bruslení 25. 1. 2020 HK Kroměříž pozval děti a rodiče na Týden hokeje 22. 1. 2020 Přijďte v sobotu 25. 1. v 8:30 na zimní stadion v Kroměříži na akci Týden hokeje 16. 1. 2020 Malkič je v desítce evropského draftu! O Vánocích trénoval brankářské hvězdičky Kroměříže... 14. 1. 2020 Je to černé na bílém! Ale zítřek Šišáka a Holinky se vyjasnil, je olympijský
archiv aktualit

© 2013–2020 SZMK, p. o.

design: Karel Mazoch
realizace: Studio propagačních řešení
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací OK, rozumím