Plavecký bazén
29. 2. – 8. 3.
Plavání, pára a sauna o jarních prázdninách
Aktuality

PŘEBOR KROMĚŘÍŽSKA V PLAVÁNÍ O PUTOVNÍ POHÁR SZMK

17. 6. 2015

Sportovní zařízení města Kroměříže uspořádala v úterý 16.června na zdejším plaveckém bazénu
již 2. ročník plaveckých závodů žáků 1. stupně základních škol.
Konal se 2. ročník přeboru Kroměřížska v plavání o putovní pohár SZMK...

Účast dětí byla znamenitá a soutěžili žáci z celkem sedmi základních škol -
ze ZŠ Slovan, ZŠ Oskol, ZŠ Zachar, ZŠ U Sýpek a ZŠ Komenského (všechno kroměřížské ZŠ),
dále pak děti ze škol v Litenčicích a v Kojetíně.

Atmosféra závodů byla vynikající, děti zápolily s obrovskou chutí, ale i s kázní či respektem k soutěži.
Pořadatelům nezištně pomáhaly i starší žákyně ze ZŠ Oskol, kterým ještě dodatečně chceme poděkovat!

A nyní už očekávaná LISTINA VÍTĚZŮ 2. ROČNÍKU PLAVECKÉHO PŘEBORU O PUTOVNÍ POHÁR SZMK...
Díky ale patří všem aktérům vydařeného plaveckého dopoledne, všem!

1. třída, dívky - 25 m volný způsob
1. místo - HELA ŠAMÁNKOVÁ (ZŠ Slovan)
2. místo - MICHALA HÝŽOVÁ (ZŠ Slovan)

1. třída, chlapci - 25 m volný způsob
1. místo - TADEÁŠ VĚTROVEC (ZŠ Slovan)
2. místo - RICHARD KYTLICA (ZŠ Slovan)
3. místo - ONDŘEJ VÁVRA (ZŠ Zachar)

2. třída, dívky - 25 m volný způsob
1. TEREZA KALINOVÁ (ZŠ Slovan)
2. BEÁTA ÚLEHLOVÁ (ZŠ Slovan)
3. NATÁLIE TUČAPCOVÁ (ZŠ U Sýpek)

2. třída, chlapci - 25 m volný způsob
1. NIKOLAS BEDNÁŘ (ZŠ Slovan)
2. MICHAEL HRABČÍK (ZŠ Kojetín)
3. DALIBOR BERKA (ZŠ Zachar)

3. třída, dívky - 25 m prsa
1. MAGDALÉNA KUDELOVÁ (ZŠ Slovan)
2. LUCIE MELICHÁRKOVÁ (ZŠ Slovan)
3. EVŽÉNIE ČERMÁKOVÁ (ZŠ Oskol)

3. třída, chlapci - 25 m prsa
1. TOMÁŠ FRKAL (ZŠ Slovan)
2. LUKÁŠ BANĎOUCH (ZŠ Slovan)
3. FILIP ŠULÉŘ (ZŠ Oskol)

4. třída, dívky - 50 m prsa
1. ANNA BUDÍNOVÁ (ZŠ U Sýpek)
2. NIKOLA ZBOŘILOVÁ (ZŠ Oskol)
3. MARKÉTA PLACHÁ (ZŠ Slovan)

4. třída, chlapci - 50 m prsa
1. TOMÁŠ ŘIHÁK (ZŠ Oskol)
2. JAKUB KŘEMEČEK (ZŠ Slovan)
3. MARIAN MELICHÁREK (ZŠ Oskol)

5. třída, dívky - 50 m volný způsob
1. BEATA POLÁCHOVÁ (ZŠ Slovan)
2. ADÉLA KREJČIŘÍKOVÁ (ZŠ Litenčice)
3. TEODORA KARASOVÁ (ZŠ Komenského)

5. třída, chlapci - 50 m volný způsob
1. JAN KRÁSNÝ (ZŠ Slovan)
2. MARTIN MIKULICA (ZŠ Slovan)
3. RICHARD ČERMÁK (ZŠ Zachar)

Jednotlivé školy spolu soutěžily VE ŠTAFETÁCH. Štafetový závod 1. tříd vyhrála ZŠ Slovan.
Štafeta 2. tříd připadla opět Základní škole Slovan. Za ní se umístily ZŠ Zachar a ZŠ Kojetín.
Mezi 3. třídami vítězí ZŠ Slovan před ZŠ Oskol a Základní školou Komenského.
Štafety čtvrťáků opanovala ZŠ Oskol. Na medailové příčky ji doprovodily druhá ZŠ U Sýpek a třetí ZŠ Slovan.
Štafetový závod pátých tříd přidělil zlato ZŠ Slovan, stříbro ZŠ Zachar a bronz ZŠ Komenského.

Výsledky a časy na stopkách přibývaly, body pro družstva se sčítaly, aby daly
KONEČNÉ POŘADÍ ŠKOL V REGIONU KROMĚŘÍŽSKA, tedy DRŽITELE PUTOVNÍHO POHÁRU SZMK ZA ROK 2015...
BRONZOVÝ TÝM podle celkových bodů složila Základní škola Oskol a STŘÍBRNÝ Základní škola Zachar.
PUTOVNÍ POHÁR za 2. ročník PLAVECKÉHO PŘEBORU připadl ZÁKLADNÍ ŠKOLE SLOVAN,
mimochodem obhájci prvenství (trofeje) z loňské premiéry dětských plavců...

14. 2. 2020 Plavání zdarma pro pojištěnce RBP 12. 2. 2020 Plavání veřejnosti, pára a sauna o jarních prázdninách 8. 2. 2020 Plavání s Českou průmyslovou zdravotní pojišťovnou (ČPZP) 31. 1. 2020 Plavecký bazén o pololetních prázdninách 20. 1. 2020 Šatny pro děti na bazénu jsou komfortnější a barevnější 16. 1. 2020 Prodloužena platnost Rodinných pasů! 6. 12. 2019 Plavání veřejnosti, pára a sauna o vánočních prázdninách 6. 12. 2019 Rodinné pasy akceptujeme na sportovištích pouze do 31. 12. 2019 29. 11. 2019 Zatím poslední plavání zdarma pro pojištěnce RBP 22. 11. 2019 Plavání zdarma pro pojištěnce RBP
archiv aktualit

© 2013–2020 SZMK, p. o.

design: Karel Mazoch
realizace: Studio propagačních řešení
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací OK, rozumím