Koupaliště Bajda
Vstup do areálu končí hodinu před koncem provozní doby.
Aktuality

Na pátek 26. 8. chystáme slibované letní kino s večerním koupáním

24. 8. 2016

Takový tahák – pro živoucí, žhavé mládí, pro zkušené labužníky, milovníky vody, pro nás pro všechny – to nám Kroměříž dlouho nenabídla... Spolupráce kroměřížského Domu kultury a Sportovních zařízení města Kroměříže připraví v pátek 26. 8. na koupališti Bajda letní kino – projekci filmu "Rychle a zběsile 7" a během ní i večerní koupání. Technika pro promítání nemá zádrhel a voda bude skutečným lákadlem. Romantika, klídek, osvěžení, inspirace...

Letní kino na Bajdě mělo zhlédnout oko Kroměřížských už toho pochmurného, pošmourného 5. srpna – nestalo se, ale vstřícný "kulturák" se za přispění Sportovních zařízení města (SZMK) nevzdal a organizuje a po třech týdnech ladí detaily pro parádní, věřte, že špičkovou, očekávanou akci!

Film se přenese na plátno ve 20:30 hod. a poběží 140 minut. V době jeho trvání jsou k dispozici bazény – sledování filmu i samo koupání je zdarma! Zajištěno bude pochopitelně občerstvení a udržení pořádku na koupališti.

Účastníci večerního koupání si mohou vzít do vody koupací a plavecké doplňky, jako jsou kruhy, "nadnášedla", lehátka...

Film "Rychle a zběsile 7" nabízíme jako už sedmý díl úspěšného titulu. Hrdinové této akční série zmákli prožít (a přežít) neuvěřitelné věci, teď však narazí na nepřítele, vedle něhož všichni jejich dosavadní soupeři připomínají bandu dětí z mateřské školky.

Deckard Shaw (Jason Statham), živý stroj na zabíjení, který vycvičila elitní vojenská jednotka, se rozhodne pomstít svého bratra Owena a zabít celou partu i všechny jejich blízké. Bez ohledu na to, jak rychlí či zběsilí budou.

Příspěvková organizace SZMK a Dům kultury Kroměříž přejí všem hostům "Letního kina na Bajdě" báječnou zábavu. Krásný večer u správného filmu a ve vodním ráji, hýčkáni bezstarostným odpočinkem!

18. 7. 2019 Bufety, občerstvení v areálu koupaliště nejsou v kompetenci SZMK. Od pondělí jsou zavřené a lidé... 14. 7. 2019 V neděli se koupaliště Bajda neotevře! A to až do večera 13. 7. 2019 V sobotu bude koupaliště Bajda zavřeno. Neděli pak upřesníme... 12. 7. 2019 Koupaliště Bajda bylo zavřeno již v pátek dopoledne. Těžko se dnes něco změní... 11. 7. 2019 Tenisový turnaj staršího žactva – Kroměříž Cup 2019. Od 13. do 15. července! 8. 7. 2019 Vodní válec (aquazorbing) opraven 4. 7. 2019 Víkend bude o den delší. Osvěžit vás může Bajda... 2. 7. 2019 Aquazorbing na Bajdě je mimo provoz 2. 7. 2019 V úterý (dnes) otevírá koupaliště Bajda už v 9 hodin 27. 6. 2019 Upozorňujeme návštěvníky koupaliště Bajda, že vstup do areálu končí hodinu před koncem provozní doby.
archiv aktualit

© 2013–2019 SZMK, p. o.

design: Karel Mazoch
realizace: Studio propagačních řešení