Zimní stadion
Aktuality

Loučení mladšího dorostu s domácí sezonou! Dnes od 17:30 hostí Uherský Ostroh

23. 3. 2017

Hanáci se i v oblačném počasí sluní, a budou slunit, na stříbrné výspě Ligy mladšího dorostu. Jakmile zaostříte aktuální tabulku (před posledními dvěma koly), napadne Vás, že ta brněnská Technika ještě své zlato a extraligu jisté nemá, ale my víme, co mají Brňané za mančaft, víme, "vo co v lize gou"!!! Je to trochu laškování s čísly, ale především "bezstarostné bilancování" jedné skvělé sezony!

Pochvalně hovoří o našem mladším dorostu jeho věrní fanoušci, co s ním obrazili za góly a za bodíky dálnici a jiné komunikace, řešíce, která cesta do Hodonína je o 25 minut rychlejší... Uznáním vůči Kroměříži nešetří hlava Zlínského krajského svazu Tomáš Jankovič a čerstvá je poklona jihomoravského ústředí.

Mladší dorost Hanáků odmakal hlavní část sezony s příkladnou poctivostí, dílek po dílku budoval svou vnitřní sílu, stále se zlepšoval jako Němci na fotbalových šampionátech a elegantně prokmitl do finálové skupiny. Tam si počínal a počíná přímo nádherně! Bezvadná parta kluků (a často i dvou slečen) se dokáže na ledě vydovádět a dokonale realizovat a my přejeme několika hráčům, kteří zvažují cestu dál a odpich výše, aby jejich volba byla šťastná, a až se zas vrátí na svůj "rodný zimák", aby se řeč stočila k jejich novým úspěchům.

Dnešním protivníkem Hanáků bude od 17:30 Hokej Uherský Ostroh. V základní ligové soutěži nám příliš neseděl, ale krátce před nadstavbou jsme si jeli do Ostrohu pro tetelivý triumf. Dočkali se!

Ve finálové skupině se našim barvám daří snad až nevídaně na venkovních hřištích. Ke dvěma bodům z Místku a velkému výkonu z Brna (žel bez bodu) jsme hned čtyři spanilé jízdy zakončili třemi body, výraznými výhrami. Osobně mi "vyhovují" i domácí statistiky... Dvakrát nás neminula penaltová smůla (doma s Černými Vlky a Technikou), jinak se už zaváhání nekonají... Místek "zničíme" 5:0 ve druhé třetině a vítězíme 6:1. S Orlovou to otočíme na 5:2 a s Opavou nám stačí pohodlně výhra 3:1 k potvrzení ligového stříbra. A konečně oslabený Hodonín vyprášíme 8:1.

Nabádám vás, lidičky, přijďte se dnes s dorostenci zdarma rozloučit! Ta parta si to zaslouží, pro nás, co ji "trochu" známe, je mladší dorost srdeční záležitost.

15. 4. 2020 Město začalo opravovat technologii chlazení na zimním stadionu 31. 3. 2020 Město opraví technologii chlazení na zimním stadionu 18. 3. 2020 Mobilní kluziště na Hanáckém náměstí přilákalo tisíce bruslařů 11. 3. 2020 Z důvodu mimořádného nařízení je do odvolání zrušena školka bruslení 11. 3. 2020 Hokejová utkání mládeže i hobby-ligy zrušeny! 9. 3. 2020 11 týdnů s mobilním kluzištěm je minulostí. Děkujeme 8. 3. 2020 Mobilní kluziště na Hanáckém náměstí – do neděle 8. 3. 3. 3. 2020 Kroměřížská jména patřila k nejlepším v Extralize juniorů 2. 3. 2020 Bruslení veřejnosti na zimním stadionu a na Hanáckém náměstí 26. 2. 2020 Naše malá stvoření, zkuste si dnes bruslení!
archiv aktualit

© 2013–2020 SZMK, p. o.

design: Karel Mazoch
realizace: Studio propagačních řešení
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací OK, rozumím