Zimní stadion
Aktuality

Honza Dluhoš pojede s reprezentací U18 na Turnaj pěti zemí do Finska

6. 11. 2017

Talentovaný a pracovitý obránce Jan Dluhoš, dnes junior zlínských Beranů, je jedním z nejlepších hráčů, jež vychovala hokejová Kroměříž. Dostal zde ty správné základy a hodně času od našich trenérů, kteří v něm poznali nevšední talent. Ten je ve spojení s mentální připraveností kombinací prostě ideální!

S Honzou už léta počítají kouči a sestavovatelé národních juniorských týmů. A tak prošel "šestnáctkou" a "sedmnáctkou", aby před letními měsíci dokonale zapadl do reprezentace do 18 let. Ihned s ní sklidil životní úspěch, alespoň v dresu se lvíčky a orlicemi! Pomohl České republice ke stříbrné medaili na Memoriálu Ivana Hlinky. Se skalpem Ameriky, s udoláním ruské sborné, s hrdým vztyčením českého praporu v tuhé konkurenci světové hokejové elity.

Honza vystupuje ze zadních pozic klubu Aukro Berani Zlín a opakovaně skóruje v Extralize juniorů. Objevil se a zkoušel střeleckou mušku i v přípravných kláních mužského celku krajského velkoklubu. Všechno, v co věří, všechno, v co u něj věříme, má Honza Dluhoš před sebou! Bude potřebovat v příštích letech pevné zdraví a přívětivé, věrné štěstí. Ale na všem, co už dokázal, ve všem, kam se posunul, je jeho podíl, jeho pracovitost a hokejová touha na prvním místě...

Turnaj pěti zemí se ve finské Hämeenlinně koná od 8. do 12. 11. Češi se utkají postupně s týmy Finska, Švédska, Švýcarska a USA.

Mezi náhradníky na reprezentační akci se opět ocitá útočný tahoun juniorské Komety Brno Adam Gajarský. Další odchovanec HK Kroměříž a další stálice tří národních výběrů České republiky. Je nás víc, "komu to hlava nebere", ale nepochybujeme, že se vše srovná a Adam se vrátí na místa, která hokejově vlastně neopustil!

14. 11. 2018 Reprezentovat hokej Zlínského kraje jede i Tomáš Macek! Do Hodonína 13. 11. 2018 Mirek a Marek jedou reprezentovat. Holinka a Šišák oblečou hokejové barvy kraje 5. 11. 2018 Email srbského dorostence Vuka Saviče jeho hokejové Kroměříži 30. 10. 2018 Pejcha a Šišák a Holinka jedou na hokejový zápas krajské reprezentace 29. 10. 2018 Comeback je tady! Hokejista Dluhoš jede s reprezentací do Finska! 25. 10. 2018 Prázdninové bruslení veřejnosti 19. 10. 2018 Hokejové naděje Macek, Havlík, Svoboda, Večerka a Skácel jedou reprezentovat! 23. 9. 2018 Kroměřížský zimák hostí už v úterý reprezentační soustředění brankářů 22. 9. 2018 Kroměřížský stadion hostil už počtvrté Týden hokeje 21. 9. 2018 Český hokej píše do Kroměříže! Reprezentace žen U16 povolala Nikolu Rožnovjákovou
archiv aktualit

© 2013–2018 SZMK, p. o.

design: Karel Mazoch
realizace: Studio propagačních řešení