Zimní stadion
Bruslení veřejnosti na zimním stadionu a na Hanáckém náměstí
Aktuality

Hlavní kemp P. N. Hockey v úderných kombinacích probudil zimní stadion

23. 7. 2017

Je to tady, vražte do dlaní rukavice, uzlujte brusle a chopte se hokejek, všichni mladí hráči, svěží talenty mnoha mládežnických klubů! Ať jste z kteréhokoli koutu hokejové mapy, nalezli jste svou účastí na úspěšném projektu Ing. Pavla Neumana P.N. Hockey pevný led pod nohama, využití svých ambic, elánu a hladu po hokeji! Chcete se stále zlepšovat a "děláte na sobě" již řadu sezon a hlavní kemp, který se po roce znovu koná v Kroměříži, vám poslal adresnou přihrávku. Potěžkáte ji na čepeli, neboť víte, že odborná a intenzivní příprava je jízdou kupředu. Chcete být, kluci (i dívky), mezi mantinely, máte tu hru hodně rádi.

Hlavní kemp je rozdělen na dvě skupiny hráčů podle jejich roku narození. Ve dnech 15. až 18. 7. dostávají zabrat hráči ročníků 1999 až 2005. Od 20. do 23. července potom poběží hlavní kemp pro ročníky 2005 až 2008.

Kempy P.N. Hockey se řídí moderní hokejovou metodikou. Výuka je zaměřena na konkrétní věci. Na hlavním kempu trénují hráči na ledě čtyřikrát denně. Nechybí suchá příprava nebo žádoucí příprava teoretická (video). Speciální tréninkový program je ušitý na míru brankářům.

Hokejová výuka je komplexní a týká se většiny hráčských dovedností a herních situací. Na zimním stadionu v Kroměříži uvidíme od víkendu 15./16. 7. trénink techniky bruslení, silově-obratnostního bruslení, trénink vedení kotouče, kličkování a krytí kotouče, trénink koordinace a agility, posilování herního intelektu, obranných dovedností, herních situací jeden na jednoho, trénink hry na malém prostoru.

Tak třeba v sobotu se hokejisté mistrně proplétali slalomovými kužely, ale zápěstím prohazovali kotouč překážkami i na minimalizovaném prostoru. S grácií předváděli technickou vehemenci, aby narazili poté na gólmana, jenž jim puky sesbírá jak velký koumes pod maskou. Následovala mini-utkání tříčlenných formací, která doslova nadchla energií, vůlí do hry vloženou. A že už toho v sobotu večer měli borci "plné šlajfky"!

V neděli opět makaly starší i mladší skupinky našich talentů. Ledová plocha se rozdělila cca do šesti stanovišť, intenzita tréninkové hodiny byla opět příkladná. Tady máme trénink brankáře, jehož testuje sám jeden z trenérů. Zleva pilují hokejisté vedení puku při couvání, dále objíždění překážek, střelbu a dorážku. A naši braši si to dokonale užijí a na dorážku v intervalu tří čtyř vteřin gólman často nestačí.

Také v dalším dílci kluziště se cizeluje střelba, tentokrát na plachtu zavěšenou v bráně, s pár volnými štěrbinami. Na druhé straně plochy se trénuje střelba po přihrávkách nebo střelba z místa od kruhu. Středním pásmem se míhají mladí kolegové v kombinacích rychlých, krátkých přihrávek. A to žádá dobrou práci, chirurgickou přesnost!

Kroměříž pořádá hlavní kemp P.N. Hockey druhým rokem v řadě a je jenom ráda. Jde o hokejovou, jde o společenskou událost z více důvodů. Jméno Pavla Neumana znají nadějní hokejisté z velké části Moravy, jako třeba na Slovensku. V Kroměříži na sobě pracuje i spousta kluků z Přerova, kam Ing. Neuman přešel jako trenér (šéftrenér mládeže) před rokem. A v neposlední řadě na jeho kempu vidíme i několik reprezentantů České republiky!

Podrobný časový plán pro hlavní kemp P.N. Hockey najdete na webu SZMK, pod fotkou zimního stadionu a zde umístěným rozpisem.
ZDE

19. 2. 2020 Hanácké náměstí a hokejový klub nabízí dětem výuku základů bruslení 14. 2. 2020 Na krajský kemp s Netopilem, Mackem, se Strakou 3. 2. 2020 Bruslení veřejnosti na zimním stadionu a na Hanáckém náměstí 31. 1. 2020 Talentem je Marek Šišák! V hledáčku repre U16, zatím náhradníkem 29. 1. 2020 Zlínský kraj podpoří v Uničově kroměřížský brankář Kobliha! 28. 1. 2020 Hanácké náměstí a hokejový klub nabízí dětem výuku základů bruslení 25. 1. 2020 HK Kroměříž pozval děti a rodiče na Týden hokeje 22. 1. 2020 Přijďte v sobotu 25. 1. v 8:30 na zimní stadion v Kroměříži na akci Týden hokeje 16. 1. 2020 Malkič je v desítce evropského draftu! O Vánocích trénoval brankářské hvězdičky Kroměříže... 14. 1. 2020 Je to černé na bílém! Ale zítřek Šišáka a Holinky se vyjasnil, je olympijský
archiv aktualit

© 2013–2020 SZMK, p. o.

design: Karel Mazoch
realizace: Studio propagačních řešení
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací OK, rozumím