Basket – áčko hostí v play-off 2. ligy od 10:00 Žabovřesky
Aktuality

Historická výhra a poté porážka basketbalové Slavie v Brně

22. 10. 2018

Basketbalové mužské "áčko" zažilo náročný týden, kdy po středečním poháru čekala Slavii další kola 2. ligy.

V sobotu byl soupeř již dobře známý z předešlých ročníků OP Jižní Moravy, navíc i ze středečního pohárového utkání. Slavie nikdy nedokázala na hřišti Černých Polí zvítězit, což bylo pro hosty silně motivující. Zlomit tyto statistiky! První poločas byl velmi vyrovnaný a skromnější na body. Ve druhém poločase se začala dařit Slavii presinková obrana, která soupeře rozložila. Kroměříž si tak došla pro první vítězství na hřišti Černých Polí a pro třetí vítězství v 2. lize.

V neděli nastoupila Slavie proti týmu SK Žabovřesky. Soupeř byl před dnešním utkáním bez výhry, a tak bylo od začátku utkání vidět, že si Žabovřesky potřebují "spravit chuť". Bohužel se jim dařila střelba, obrana i protiútoky. Na druhou stranu, Slavie pokulhávala ve střelbě a neproměnila spoustu jednoduchých střel. V poločase byl tedy stav 47:30 pro Brno. Druhý poločas přes bojovnost Slavie již zlom nepřinesl, což přineslo první letošní prohru Kroměříže.

Víkendové výsledky: Slovan Černá Pole – TJ Slavia Kroměříž 60:80, SK Žabovřesky – TJ Slavia Kroměříž 82:65

Na další utkání se můžete těšit ve středu 31. 10., kdy v rámci 4. kola Českého poháru přivítáme v 19:00 prvoligové Šlapanice! Tohle fakt nepropásněte - budou to slavnost, pocta a ztělesněné díky kroměřížské košíkové!

25. 3. 2024 S basketbalem držme basu, dal nám sebe, dal nám hlasů 21. 3. 2024 Odpadá páteční lezení v hale Slavia 21. 3. 2024 Fandi naší mládeži ve finiši soutěží... 19. 3. 2024 Basketbalová Kroměříž skončila po základní části druhé ligy na 3. místě! 19. 3. 2024 Vítězné zápasy basketbalových Sršňů – U10 v Olomouci 18. 3. 2024 Český pohár v judu, Ostrava 16., 17. března 2024 15. 3. 2024 Basketbalový tým starších žáků Kroměříže porazil Vlky ze Žďáru 13. 3. 2024 22. 6. 2024 – Den basketbalu! 8. 3. 2024 Domácí víkendové zápasy v košíkové 8. 3. 2024 Kroměřížské basketbalisty v duelu s Karvinou srážely zbytečné fauly