Tělocvična Slavia
Aktuality

Historická výhra a poté porážka basketbalové Slavie v Brně

22. 10. 2018

Basketbalové mužské "áčko" zažilo náročný týden, kdy po středečním poháru čekala Slavii další kola 2. ligy.

V sobotu byl soupeř již dobře známý z předešlých ročníků OP Jižní Moravy, navíc i ze středečního pohárového utkání. Slavie nikdy nedokázala na hřišti Černých Polí zvítězit, což bylo pro hosty silně motivující. Zlomit tyto statistiky! První poločas byl velmi vyrovnaný a skromnější na body. Ve druhém poločase se začala dařit Slavii presinková obrana, která soupeře rozložila. Kroměříž si tak došla pro první vítězství na hřišti Černých Polí a pro třetí vítězství v 2. lize.

V neděli nastoupila Slavie proti týmu SK Žabovřesky. Soupeř byl před dnešním utkáním bez výhry, a tak bylo od začátku utkání vidět, že si Žabovřesky potřebují "spravit chuť". Bohužel se jim dařila střelba, obrana i protiútoky. Na druhou stranu, Slavie pokulhávala ve střelbě a neproměnila spoustu jednoduchých střel. V poločase byl tedy stav 47:30 pro Brno. Druhý poločas přes bojovnost Slavie již zlom nepřinesl, což přineslo první letošní prohru Kroměříže.

Víkendové výsledky: Slovan Černá Pole – TJ Slavia Kroměříž 60:80, SK Žabovřesky – TJ Slavia Kroměříž 82:65

Na další utkání se můžete těšit ve středu 31. 10., kdy v rámci 4. kola Českého poháru přivítáme v 19:00 prvoligové Šlapanice! Tohle fakt nepropásněte - budou to slavnost, pocta a ztělesněné díky kroměřížské košíkové!

25. 5. 2019 Karate, Euro Cup 2019: Z rakouského Zell am See přivezli I. a I. Laštůvkovi dvě medaile 24. 5. 2019 Kroměřížské karate se 13 medailemi! Z Poháru Talentů a Krajského Poháru 20. 5. 2019 Kroměřížská Velká cena udělila domácímu judu 16 medailí! 20. 5. 2019 19. 5. – společný trénink judistů Kroměříže a ruské Kazaně. S trenéry Igorem a Danilem Asceulovy 16. 5. 2019 Sportovní, dětské odpoledne! Tělocvična Slavia pozvala děti dvou oddílů 14. 5. 2019 Nábory do přípravky basketbalu! 13. 5. 2019 17. Velká cena Kroměříže! Judisté změří síly mezi mládeží 8. 5. 2019 Z Draků se stal nový basketbalový tým Slavie Kroměříž 3. 5. 2019 Seznamte se s naším judem – jeho formou, jeho dubnem! 30. 4. 2019 Naděje našeho karate, moravský vyslanec Adam Raušer vydřel a uhájil cenný bronz na Grand Prix Žilina