Fotbalový stadion
Aktuality

Fotbalisty Kroměříže přivítá Vysočina (SFK Vrchovina)

31. 10. 2018

Fotbalisté Kroměříže mají v nohou dvě náročné domácí bitvy, ale současně pouze dva získané body. Zápas s Uničovem skončil remízou, a tam visela výhra možná "vysoko". Uničov byl opravdu dobrý a dvakrát vedl. To domácí zápas s Velkým Meziříčím sváděl ve 2. poločase k odvážnějším plánům. Hanáci povstali proti plichtě 1:1 a vytvořili si slušné šance, aby rozhodli. Koncovka však nebyla ideální a Horáci z Vel-Mezu chtěný bod uhráli.

Nyní potká naše sešívané další rival z opačného konce Moravy, z Vysočiny. Hanáci musejí zabojovat, po dvou remízách je ohrožena jejich druhá příčka v tabulce. Jedou do Nového Města na Moravě a sok má jméno příznačné – SFK Vrchovina. Je oživením letošní Moravskoslezské fotbalové ligy (MSFL), pere se se soutěží s fotbalovým řízem a nasazením.

Hanácká Slavia hraje v Novém Městě na Moravě až v neděli 4. 11. Od 14:00.

Na další víkend pak znovu zve na domácí stadion. Fanouškům se před očima rozvine klání s houževnatým Rýmařovem. Výkop je v sobotu 10. 11. ve 14:00. Páteční domácí zápasy jsou už prý na podzim 2018 minulostí.

Věnujme ještě pár čísel k poslednímu utkání (k remíze s Velkým Meziříčím). Bohužel nemáme komentář trenéra Červenky.

SK Hanácká Slavia Kroměříž – FC Velké Meziříčí 1:1 (1:1)

Branky:
33. Motal Lukáš (pen.) – 26. Demeter Robin (pen.)

SK HS Kroměříž:
Kofroň – Matoušek, Dvořák (76. Kovář), Hloch, Jeleček – Motal, Cupák – Mlýnek V. (80. Šmerda), Okleštěk, Hirsch (66. Mlýnek M.) – Silný
Připraveni Floder – Berčík, Mlčoch, Vyhlíd
Trenér: Bronislav Červenka

20. 4. 2019 III. fotbalová liga má nového lídra... Kluky z Obvodové, naše Hanáky! 17. 4. 2019 Velká forma i na Velký pátek? Hanáci mohou do čela MSFL, případně, už v Hodoníně 15. 4. 2019 Lídr ligy na kolenou! Fotbalisté mají formu porvat se o 1. příčku. Tady je Haná, poznalo Brno 10. 4. 2019 Lišíme se od Líšně šesti body! Fotbalová Kroměříž uvidí boj o čelo! 8. 4. 2019 Kroměříž má drtivé 1. poločasy! V derby to poznal i domácí Hulín 3. 4. 2019 Derby Hulín – Kroměříž! U sousedů, v sobotu! 1. 4. 2019 Fotbalisté Hanácké Slavie vyrovnali klubový rekord! 6:0 za 28 minut! 1. 4. 2019 Otevřeno občerstvení u vedlejších hřišť fotbalového stadionu 27. 3. 2019 Fotbalisté hostí posledního. Na jaře nevyhráli! Generálka na derby s Hulínem... 25. 3. 2019 Hanácká Slavia remizovala v Brodě. Po nepolapitelné domácí trefě v závěru