Zimní stadion
Bruslení veřejnosti o vánočních prázdninách
Aktuality

Eliška Vozdecká pozvána do Finska! Český tým do 18-ti let se naučil jména našich dorostenek

6. 10. 2016

Hokej hrají obě pohlaví, to je snad každému jasné, a dobrá práce, kázeň a motivace, správné odborné vedení bez "ofrků" a úliteb, vše pomáhá taky mnoha dívenkám a velkým slečnám u nás v HK Kroměříž! Máme hokejistky vzrůstem ještě malé, které ale berou hokej tak vážně a opravdově, jako urostlí mladíci. Má-li hokej tři třetiny, pak dvě z nich pokryje jedno správně tikající hokejové srdce!

A tak nám dvě talentované hráčky dospěly až do dorostu, a protože to jsou jména, která vším tím kumštem, vztahem ke hře a sladěním se s partou kamarádů, patří k našim zápasovým víkendům jako kotouč mezi tyčky, tak navíc doufáme, že se ve "vysoké" kategorii dorostu dočkáme i nové dívčí generace.

Ta jména zní jako zákon, jsou neodmyslitelně spjata s HK Kroměříž. Šárka Zemanová a Eliška Vozdecká, Eliška Vozdecká a Šárka Zemanová. Pronikají přitom dále než do Prostějova, do Brna, do Rožnova nebo Hodonína – naučili se je v Praze, počítá s nimi ve svých reprezentačních pozvánkách ČSLH, Český svaz ledního hokeje. Šárka Zemanová je podruhé v měsíci mezi náhradnicemi velké akce "nároďáku". Nedávno pro turnaj v Německu, nyní pro Turnaj 4 zemí ve Finsku.

Finské Kourtane nabízí turnaj, jenž bude vrcholem reprezentačního týdne. V pondělí a v úterý se na kempu ve Slaném usilovně trénovalo, včera proběhl letecký přesun. V neděli 9. 10. celý ten skvělý "repre-týden" skončí.

Elišku Vozdeckou opět neminula pozvánka přímo na turnaj, nabídka místa v sestavě. A pochlubme se svým hokejovým klubem, svým hokejovým městem! Schválně jsem nalezl SEDM extraligových klubů, současných či minulých, které "zásobují" národní tým... Oceláři Třinec, PSG Zlín, Dukla Jihlava, Vajgar Jindřichův Hradec, Kladno, Plzeň, Bílí Tygři Liberec.

"Zřejmě dobrý oddíl – jako HK Kroměříž."

17. 12. 2018 Bruslení veřejnosti o vánočních prázdninách 14. 12. 2018 Vánoční turnaj Kroměříž Cup 2018! Zase je tu – poprvé s pěti národy! 30. 11. 2018 Sportovní zařízení města (SZMK) přidala bruslení veřejnosti 28. 11. 2018 Za moře letíme s Honzou Dluhošem! Bude hrát i o největší šampionát juniorů 14. 11. 2018 Reprezentovat hokej Zlínského kraje jede i Tomáš Macek! Do Hodonína 13. 11. 2018 Mirek a Marek jedou reprezentovat. Holinka a Šišák oblečou hokejové barvy kraje 5. 11. 2018 Email srbského dorostence Vuka Saviče jeho hokejové Kroměříži 30. 10. 2018 Pejcha a Šišák a Holinka jedou na hokejový zápas krajské reprezentace 29. 10. 2018 Comeback je tady! Hokejista Dluhoš jede s reprezentací do Finska! 25. 10. 2018 Prázdninové bruslení veřejnosti
archiv aktualit

© 2013–2018 SZMK, p. o.

design: Karel Mazoch
realizace: Studio propagačních řešení