Zimní stadion
Aktuality

Eliška Vozdecká pozvána do Finska! Český tým do 18-ti let se naučil jména našich dorostenek

6. 10. 2016

Hokej hrají obě pohlaví, to je snad každému jasné, a dobrá práce, kázeň a motivace, správné odborné vedení bez "ofrků" a úliteb, vše pomáhá taky mnoha dívenkám a velkým slečnám u nás v HK Kroměříž! Máme hokejistky vzrůstem ještě malé, které ale berou hokej tak vážně a opravdově, jako urostlí mladíci. Má-li hokej tři třetiny, pak dvě z nich pokryje jedno správně tikající hokejové srdce!

A tak nám dvě talentované hráčky dospěly až do dorostu, a protože to jsou jména, která vším tím kumštem, vztahem ke hře a sladěním se s partou kamarádů, patří k našim zápasovým víkendům jako kotouč mezi tyčky, tak navíc doufáme, že se ve "vysoké" kategorii dorostu dočkáme i nové dívčí generace.

Ta jména zní jako zákon, jsou neodmyslitelně spjata s HK Kroměříž. Šárka Zemanová a Eliška Vozdecká, Eliška Vozdecká a Šárka Zemanová. Pronikají přitom dále než do Prostějova, do Brna, do Rožnova nebo Hodonína – naučili se je v Praze, počítá s nimi ve svých reprezentačních pozvánkách ČSLH, Český svaz ledního hokeje. Šárka Zemanová je podruhé v měsíci mezi náhradnicemi velké akce "nároďáku". Nedávno pro turnaj v Německu, nyní pro Turnaj 4 zemí ve Finsku.

Finské Kourtane nabízí turnaj, jenž bude vrcholem reprezentačního týdne. V pondělí a v úterý se na kempu ve Slaném usilovně trénovalo, včera proběhl letecký přesun. V neděli 9. 10. celý ten skvělý "repre-týden" skončí.

Elišku Vozdeckou opět neminula pozvánka přímo na turnaj, nabídka místa v sestavě. A pochlubme se svým hokejovým klubem, svým hokejovým městem! Schválně jsem nalezl SEDM extraligových klubů, současných či minulých, které "zásobují" národní tým... Oceláři Třinec, PSG Zlín, Dukla Jihlava, Vajgar Jindřichův Hradec, Kladno, Plzeň, Bílí Tygři Liberec.

"Zřejmě dobrý oddíl – jako HK Kroměříž."

20. 5. 2019 Zubr, Beran, Býk i Medvěd... Kroměřížský odchovanec Sirota studuje a hraje velký hokej v USA 13. 5. 2019 Kroměřížský hokej nevymře ani po přeslici! Na ostrý zářez našich holek navazuje Verča Urbánková 6. 5. 2019 Kroměřížská stopa na mistrovství světa. Chytil je stálicí nároďáku už v 19 letech 26. 4. 2019 Kroměříž má přislíbenou dotaci na opravu chlazení na zimním stadionu 10. 4. 2019 Chytil je 9. Čechem v NHL, doufá ve dvojku... Ve svůj druhý šampionát! 2. 4. 2019 Kapitán národního týmu z Kroměříže... Honza Dluhoš nominován – pojede? 29. 3. 2019 Hobby soutěž KHL dospěla k medailím, k poháru... Ve velkou rozlučku s ledem a hokejem, se sezonou! 27. 3. 2019 Hokejový klub Kroměříž s poděkováním oznamuje, že... 22. 3. 2019 Půjdete v sobotu na hokej, na třeťáky? Za odměnu za sezonu hostí turnaj – prvotřídní soupeře! 18. 3. 2019 Poslední bruslení veřejnosti v sezoně!
archiv aktualit

© 2013–2019 SZMK, p. o.

design: Karel Mazoch
realizace: Studio propagačních řešení