Zimní stadion
Aktuality

Dluhoš s Gajarským vůbec nevybalují! Hrají neustále, nyní podruhé míří za oceán

13. 10. 2016

Poptávka hokejové reprezentace ("sedmnáctky") České republiky po zápasových příspěvcích kroměřížských odchovanců je vidět. Neopadá, ba naopak dostává ty správné barvy, nabírá hokejovou sílu a radost. Ale Jan Dluhoš a Adam Gajarský vědí velmi dobře, že vše se děje vždy jen po zásluze a žádný osobní a kolektivní úspěch nepřijde na první zavolání... Musí se pracovat, a soustavně a zas a zase.

Každé uznání (jakým je teď velký turnaj s "nároďákem" v Kanadě) se rodí pouze z krůpějí a louží potu, z neustále vkládané píle a hlavy plné hokeje! Každá nominace do českých barev je bonus, perla, hokejová pochodeň!

Obránce HC PSG Zlín Jan Dluhoš a útočník brněnské Komety Adam Gajarský jsou opět pozváni na turnaj, kterého se účastní česká hokejová reprezentace do 17-ti let. A jedná se o významný podnik – od léta letí hokejisté už podruhé za oceán. V americkém Friscu (na předměstí Dallasu) byli v létě na Turnaji pěti zemí stříbrní a na konci října cestují do Kanady!

Po přípravném kempu české party se koná v kanadském Sault Ste. Marie (stát Ontario) od 30. října do 5. listopadu prestižní turnaj World Under-17 Hockey Challenge! Naši se v základní skupině turnaje potkají s týmy USA, Canada Black a Canada White. Před tím je v přípravě prověří tradičně výborní hráči Suomi, Finsko.

Blahopřejeme – píšu to za dlouhou řadu lidiček tu v Kroměříži – Honzovi a Adamovi k nespornému úspěchu! Každý by chtěl do Kanady, ukázat to nejlepší, obnažit své hokejové srdce právě v "kolébce této krásné hry"... Navštívit s pukem na holi "posvátnou alej javorových listů" a bít se za svou čest a vlajku, slyšet v uších cinkat nejkrásnější tóny české hymny! Tisíce mil na západ...

Obrázek 1 – útočník Adam Gajarský

Obrázek 2 – obránce Jan Dluhoš

20. 5. 2019 Zubr, Beran, Býk i Medvěd... Kroměřížský odchovanec Sirota studuje a hraje velký hokej v USA 13. 5. 2019 Kroměřížský hokej nevymře ani po přeslici! Na ostrý zářez našich holek navazuje Verča Urbánková 6. 5. 2019 Kroměřížská stopa na mistrovství světa. Chytil je stálicí nároďáku už v 19 letech 26. 4. 2019 Kroměříž má přislíbenou dotaci na opravu chlazení na zimním stadionu 10. 4. 2019 Chytil je 9. Čechem v NHL, doufá ve dvojku... Ve svůj druhý šampionát! 2. 4. 2019 Kapitán národního týmu z Kroměříže... Honza Dluhoš nominován – pojede? 29. 3. 2019 Hobby soutěž KHL dospěla k medailím, k poháru... Ve velkou rozlučku s ledem a hokejem, se sezonou! 27. 3. 2019 Hokejový klub Kroměříž s poděkováním oznamuje, že... 22. 3. 2019 Půjdete v sobotu na hokej, na třeťáky? Za odměnu za sezonu hostí turnaj – prvotřídní soupeře! 18. 3. 2019 Poslední bruslení veřejnosti v sezoně!
archiv aktualit

© 2013–2019 SZMK, p. o.

design: Karel Mazoch
realizace: Studio propagačních řešení