Zimní stadion
Aktuality

Chorál proti Brodu! Mobilizace! Národe věrný Hanákům, doprovoď tým k historické metě!

6. 1. 2017

V sobotu 7. ledna začíná v 17:00 na "zimáku" v Kroměříži zápas, který každý fanda skvělých mužů HK Kroměříž vyhlíží s očekáváním, na který se příznivci prostě těší! V Uherském Brodu přijede soupeř, jakého se laik ani nenadá, ale kovaný fanus cítí mrazení, ví, s kým mají Hanáci co dělat. Pojďme proto vlnou, pojďme jako masa, cpěme se v sobotu na nepochybně velký, výborný zápas, neboť to, co dva pevné hokejové klany chystají, to uvidí aréna v Kroměříži potom snad v březnovém play-off...

My Vás tady nezveme na "nahodilé kroměřížské nadšence", ale na domácí mančaft, jenž až na jediný skutečný výpadek vládne letošní Krajské lize mužů možná nečekaně, ovšem se surovou pádností gólových argumentů, s přetlačením rovnocenných bitev, se sto třinácti napranými góly a tak dále. Doma osm klání za 24 bodů, venku šest výher na devět "ran". První místo v krajském přeboru už řadu kol a skalní (všichni ti báječní svědkové kroměřížského sportu) diváci věří týmu, doufají v ty kluky, že se o přední mety porvou i v březnovém ligovém vrcholu!

A co k Brodu? Nerad bych "hlásal bludy", ale vezmeme-li v potaz poslední tři hokejové roky, je to vyzyvatel, který nás právě v Kroměříži nejvíc ohrozil, prohnal, potrápil, zrentgenoval naši útočnou čaromoc a defenzivní jistotu. Podotýkám (počítal jsem), že od září 2014 odjezdila Kroměříž na svém ledě 35 mistráků, ale jen v šesti bodově tratila. S Ostrohem dva body minus, s Břeclaví minus bodík a porážky s Vel-Mezem, Velkou Bíteší a dvakrát s Brodem. Jinak 29 tříbodových výher z celkové sumy. Poslední tříbodová bilance bude mít v sobotu 7. ledna 364. nebo 365. den! Porazit ještě ten Brod, a přes rok doma pouze vyhráváme!

Brodu máme co vracet, a nemyslím ten zpackaný zápas z podzimu, těch brodských 3:13. Na jaře 2015 otočil v Kroměříži v atypickém play-off na 6:5 a ukončil naši sezonní domácí nadvládu. Na podzim pak v Kroměříži sveřepě dotahoval k těsné porážce 5:6 a toho 9. ledna 2016, tehdy jsme jeho vinou sklonili doma brady dosud naposledy.

Udělejme z mnoha důvodů v Kroměříži ovzduší víry a sepětí, viděného i neviděného přátelství s chlapy, kteří to dělají, a třeba by nemuseli, stále poctivě trénují (i když na extraligu či 1. národní to už nebude), jezdí na venkovní zápasy někdy i ve středu do Břeclavi, odevzdají tam všecko, takže v autobuse jenom šeptají, doma jsou v jedenáct a zrána hurá do práce. Já se jich neptám, proč to dělají, to je totiž vidět! Navzájem jsou propojeni veselou a pevnou partou, ale hokej berou pořád vážně, je to jejich úděl, věrná láska, je to jejich kumšt. Tož se pojďte v sobotu podívat!

15. 4. 2020 Město začalo opravovat technologii chlazení na zimním stadionu 31. 3. 2020 Město opraví technologii chlazení na zimním stadionu 18. 3. 2020 Mobilní kluziště na Hanáckém náměstí přilákalo tisíce bruslařů 11. 3. 2020 Z důvodu mimořádného nařízení je do odvolání zrušena školka bruslení 11. 3. 2020 Hokejová utkání mládeže i hobby-ligy zrušeny! 9. 3. 2020 11 týdnů s mobilním kluzištěm je minulostí. Děkujeme 8. 3. 2020 Mobilní kluziště na Hanáckém náměstí – do neděle 8. 3. 3. 3. 2020 Kroměřížská jména patřila k nejlepším v Extralize juniorů 2. 3. 2020 Bruslení veřejnosti na zimním stadionu a na Hanáckém náměstí 26. 2. 2020 Naše malá stvoření, zkuste si dnes bruslení!
archiv aktualit

© 2013–2020 SZMK, p. o.

design: Karel Mazoch
realizace: Studio propagačních řešení
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací OK, rozumím