Začíná léto – podle kalendáře i počasí... Pojďme na Bajdu!

S radostí všem připomínám nabídku kroměřížského koupaliště Bajda, zvláště v těchto dnech vstřícnou, milou, aktuální... Také naše město v srdci Hané bylo opředeno slunečními paprsky a provoněno horkem končícího června. Čekejme teploty vzduchu takřka perfektní! V úterý už dopoledne překročí teploměr dvacítku, aby dnes vyšplhal až na 30°C! Také zítra nás počasí pozve k vodě svými šestadvaceti stupni... No a ve čtvrtek 22. června se nám tady opět přihlásí tropická třicítka!

Teplota vody ve velkém bazénu už stoupla na 22°C (zejména v sobotu byla děsná zima). Ale i voda se bude oteplovat! "Předpověď nás prostě začala mít ráda."

Na Bajdu Vás zveme za koupáním, je to přece potěšení dospělých a hlavně dětí. Máme dva bazény a brouzdaliště, ale rovněž vícero doplňkových atrakcí, snad příjemných.

Pro děti jsou připraveny trampolína, slunečník s omalovánkami nebo dětský park se skluzavkou a průlezkami. Velkým i menším slouží knihovnička s knížkami a časopisy a stůl na ping-pong. A nechybí ani posilovací hřiště.

Ke službám patří uzamknutí cenných věcí bez poplatku – "záklopka" za 10 Kč je vratná. Za 30 Kč si na Bajdě půjčíte lehátko – vratná záloha dělá 50 Kč.

Ceník lístků se léta nezměnil –
Celodenní vstup stojí dospělého 50 Kč a mládež do 15-ti let, seniory a majitele průkazu ZTP 25 Kč. Děti do 6-ti let mají vstup na koupaliště zdarma.

Časová sleva přichází se 16. hodinou, kdy platí dospělí za lístek 30 Kč, zatímco mládež do 15-ti let, senioři a lidé s průkazem ZTP 15 Kč.

Přímo na Bajdě se prodávají i permanentky SZMK – na 10 nebo 20 celodenních vstupů.
Ceník permanentek je ZDE.