Vzpomínkové video na hokejový Challenger Cup, ročníků 2004/05 a 2006

Pro víkend od 6. do 8. dubna, pro kvalitní obsazení žákovskými celky čtyř zemí uspořádala hokejová Kroměříž turnaj, který se setkal s povděkem a ohlasem. Účastnili se jej hráči ročníků 2004/05 a 2006, tedy starší a mladší žáci. Fanoušci a rodičové viděli družstva HK Olimpija Ljublaň, KHL Záhřeb, MHKM Ružomberok, HK Ďáblíci Nový Jičín a HK Kroměříž. Všechny kluby postavily týmy pro obě kategorie.

Turnaj nabídl poutavé a cenné bitvy, motivoval mladé hokejisty k nejvyššímu úsilí a výkonu. Domácí fandy potěšily pozitivní prvky a dovednosti, dobrá práce našich starších žáků. Na medaili to nestačilo, ale zápas "o 3. místo, nebo o průnik do finále" nevisel ve vzduchoprázdnu – byli jsme mu blízko!

Mladším žákům se Challenger Cup povedl bezvadně. Borci ustáli i vyrovnané, rovnocenné souboje, ve kterých záleželo na maličkostech. Do finále pronikli přes "rozřazovací duel", drama s penaltovou tajenkou. A ve finále ukázali týmovou sílu a nepoddajnost. Nový Jičín udolali (1:0), jako by v srdcích a hlavách měli jen myšlenku "na pohár". Zvedli pohár nad hlavu a nedali mu, aby se z Kroměříže "odstěhoval"!

Video najdete na adrese https://www.youtube.com/watch?v=4ypXp7uvTeA&feature=youtu.be a ZDE.