V úterý 21. 6. o deváté ráno – koupaliště Bajda opět otevřeno!

V úterý 21. června bude veřejnosti znovu zpřístupněno koupaliště Bajda. Předpověď počasí slibuje na příští dny velký nárůst teplot a značný příliv slunečních paprsků.

V úterý po ránu má voda na Bajdě 22°C a teplota vzduchu stoupá od 17°C výše. Odpoledne se Kroměříž prohřeje až na 25 stupňů.

Areál koupaliště nabízí rozsáhlé travnaté plochy k opalování a odpočinku, bazén velký, který má 50 metrů, bazén malý a dětské brouzdaliště. Ke službám patří úschova jízdních kol, uzamknutí cenných věcí bez poplatku ("záklopka" za 10 Kč je vratná), příležitost za 30 Kč si půjčit lehátko (vratná záloha 50 Kč) a některá zpestření slunných dní přímo pro děti.

Samozřejmostí je park průlezek, dále dětské hřiště a populární trampolíny. Dozor je u nich zajištěn. Oblíbený je už třetím rokem stůl pod slunečníkem, který zve ty menší z nás k pastelkám a omalovánkám.

Bajda může návštěvníkům ukrátit čas příjemnou knihou a zajímavým časopisem z knihovny koupaliště. I Vy sami můžete přinést druhým něco ke čtení... Bajda nabízí svým hostům rovněž stolní tenis nebo posilovací stroje.

Vstupné na Bajdu činí 50 Kč pro dospělého (30 Kč po 16. hodině) a pro mládež do 15-ti let, majitele průkazu ZTP a seniory 30 Kč (15 Kč po 16. hodině). Děti do šesti let mají vstup na koupaliště zdarma.