V pátek uvidí fotbalová Kroměříž další z ligových šlágrů...

Moravskoslezská fotbalová liga (MSFL) pokračuje v jarní části sezony a na Hanáckou Slavii čeká už sedmý duel. Po dvou utržených remízách chtějí Hanáci bez skrupulí zvítězit. Lehké to nebude – Líšeňští se cítí. Věříme ale, že čtvrtá Líšeň naše třetí Hanáky nezaskočí – cíl máme jediný – všechny tři body.

Kroměříž hraje s Líšní v pátek 4. května od 17:30. Srdečně zveme své příznivce! Podpořte sešívané v domácí bitvě o důležité body! Uděláme všechno pro to, abyste odcházeli spokojeni.

Hanácká Slavia nasbírala dosud na jaře 3 výhry a 3 remízy. To znamená, že neprohrála... Zároveň to ovšem značí, že se doma nevyhnula dvěma plichtám (s Vyškovem a Petřkovicemi) a že zvítězila pouze nad Brodem. Za druhou výhrou chceme unikat, rýsovat uličky a střílet už tento pátek!

Komentář k poslednímu ligovému duelu, v Hodoníně...

FK Hodonín – SK Hanácká Slavia Kroměříž 0:0

SK Hanácká Slavia Kroměříž:
Kofroň – Šmerda (80. Neubert), Matoušek, Hloch, Jeleček – Cupák, Motal – Krhut (65. Stratil), Sedláček, Blanař (72. Berčík) – Kovář. Připraven Rotrekl, Vyhlíd
Trenéři: Jaroslav Baďura, Ivo Světlík, David Klimek

Komentář Ivo Světlíka:
"Věděli jsme, že Hodonín je doma nepříjemný, boduje naplno. Znali jsme také výsledek Prostějova ve Val-Mezu. Nechtěli jsme si ho nechat utéct. Z tohoto pohledu jsem velmi zklamaný. Nerozhodný výsledek je sice spravedlivý, ale pro nás ztrátou."

Vstupenky na mistrovská utkání MSFL:

Dospělí muži – 40 Kč
Důchodci a ženy – 20 Kč
Mládež od 16 do 18 let – 20 Kč
Mládež do 15 let – zdarma