V pátek 1. 6. v 9:00 začíná na koupališti Bajda nová sezona

Letní koupání na Bajdě zahajuje už zítra, v pátek 1. června. Voda ve velkém bazénu se nám při přípravách koupaliště hezky prohřála, dnes má 24°C, ne-li víc. Počasí na pátek předpokládá v Kroměříži až 31°C. Věřme, že nebude pršet...

Všechny cenové a časové relace na koupališti zůstávají na starých číslech. Platí nadále i pravidlo, že návštěvníci mohou "na koupáku pobýt" do koncové hodiny (v červnu do 19:00 a v červenci a srpnu do 20:00), ale noví již nebudou vpouštěni dovnitř poslední hodinu provozu.

Neomezí-li nám koupání a opalování nepřízeň počasí, bude v sezoně otevřeno takto...
červen – od 9:00 do 19:00
červenec – od 9:00 do 20:00
srpen – od 9:00 do 20:00

Vstupné
Dospělí mají celodenní vstup za 50 Kč a vstup po 16. hodině za 30 Kč.
Mládež do 15 let, důchodci a majitelé průkazu ZTP se koupou za 25 Kč. Pokud přijdou po 16. hodině, tak platí 15 Kč.
Děti do 6 let mají vstup na koupaliště zdarma.

Na koupališti budou opět prodávány i permanentky SZMK – pro tři kroměřížská sportoviště. Také uplatnění rodinných pasů kopíruje rok 2017. Děti zdarma. Doprovod rodiče za 35 Kč (celodenně) nebo za 20 Kč (po 16. hodině).

Nutnou službou lidem jsou ochranné skříňky (uzamykatelné vložením vratné desetikoruny). Půjčit si můžete za 30 Kč lehátko (záloha 50 Kč je opět vratná) nebo pálky/míčky na ping-pong. Posilovací stroje jsou k dispozici zdarma.

Myslíme i na děti. Pro kluky a holky je zde dětské hřiště, připraveny budou pastelky a omalovánky pod slunečníkem. Pro nás všechny se pak chystá knihovnička s knihami a časopisy.

Kroměřížské koupaliště se upřímně těší na své návštěvníky. Na lidičky všeho věku, a nejenom na "Kroměřížáky". Rádi vyhovíme i turistům – horké, suché léto žádá osvěžení. Vynasnažíme se svými službami, svou pozorností toto léto lidem maximálně zpříjemnit!