V 9:00 otevírá koupaliště brány veřejnosti! Počasí Bajdě přeje...

Koupaliště Bajda zve všechny místní i přespolní, všechny, kdo jen trochu mohou, za letními radovánkami! Dnes (ve čtvrtek 1. června) začíná letní sezona. Voda už jen čeká na první "šplouchance a vlnobití", nějaké ty atrakce taky máme a počasí nám dneska vyneslo hodně dobrou kartu...

Už poránu se blíží ručička teploměru dvacítce, a ta bude už před polednem minulostí... Na odpoledne slibuje v Kroměříži předpověď polojasno se sedmadvaceti stupni. Voda ve velkém bazénu se už prohřála na 24°C! V červnu se koupeme na Bajdě od 9:00 do 19:00.

Koupaliště nabízí velký bazén padesátimetrový, dále dětský bazén a dětské brouzdaliště. Služby koupaliště jsou doplněny o trampolínu, ping-pong, posilovací hřiště, dětský park se skluzavkou a průlezkami, o omalovánky pod slunečníkem či knihovničku s knihami a časopisy. V širším areálu Bajdy je možnost zahrát si tenis, volejbal a nohejbal.

Připomínáme ceník lístků:
Celodenní vstup stojí dospělého 50 Kč a mládež do 15-ti let, seniory a majitele průkazu ZTP 25 Kč. Děti do 6-ti let mají vstup na koupaliště zdarma.

Časová sleva přichází se 16. hodinou, kdy platí dospělí za lístek 30 Kč, zatímco mládež do 15-ti let, senioři a lidé s průkazem ZTP 15 Kč.

Přímo na Bajdě se prodávají i permanentky, a to jak na 10 vstupů, tak na 20 jednotek. Vstup je celodenní.
Ceník permanentek je ZDE.

Sledujte i naši webkameru! ZDE.