Už v sobotu 12. 8. první bruslení veřejnosti na zimním stadionu!

V Kroměříži je nový led už několik týdnů a Sportovní zařízení města Kroměříže ráda informují širokou veřejnost, že má nyní příležitost strávit i dvě dlouhé hodiny při pohodovém srpnovém bruslení. Letní veřejné bruslení bývá atrakcí především pro kluky a holky. Není neobvyklé – panuje-li horké počasí –, že naši mladiství bruslaři "poletují po ledě" jen v tričku nebo v bermudech! Prostě, jako Jágr na Floridě – jedinečné bruslení!

Čas, jenž v sobotu 12. srpna nabízíme, je interval 14:30 – 16:30.

Připomínáme ceník lístků, který se již léta nemění. Dospělí a mládež nad 15 let bruslí za 30 Kč, mládež do 15 let a důchodci a majitelé průkazu ZTP mají vstup za 20 Kč. Děti do šesti let chodí bruslit za 10 Kč. Zdůrazňujeme, že lístek na bruslení není "hodinový", nýbrž zahrnuje celou frekvenci bruslení, jeden kompletní vstup.

Pokud by rodič s dětmi chtěl pro ratolest využít Rodinného pasu, může. Dítě do 15 let jde zdarma, rodič (případně velká ratolest od 15 let) platí zlevněné vstupné 20 Kč. Rodinný pas je určen pro rodičovský doprovod, nikoliv pro jiné příbuzenstvo.

Sportovní zařízení města (SZMK) poskytují lidem možnost koupě permanentek. Jsou na deset či dvacet vstupů. Prodávají se v kanceláři SZMK v 1. patře krytého bazénu. Jsou "přenosné" mezi třemi sportovišti v Kroměříži. Jedna a táž permanentka slouží jak pro veřejné bruslení a pro plavání veřejnosti, tak v letních měsících pro koupání na Bajdě. Ceník permanentek je ZDE.