Už je to tady – léto plné vody! Koupaliště Bajda otevírá ve čtvrtek 1. června!

Milovníci letního koupání se už 1. června dočkají zahájení letní sezony. Koupaliště Bajda je připraveno celé tři měsíce sloužit jako letní forma odpočinku, nabízet až do konce letních prázdnin pohodu a oddych u vody. Dospělým i dětem, prostě všem! Pokud počasí nezpůsobí výjimku, čekejte červnovou otevírací dobu od 9:00 do 19:00.

Voda na Bajdě má v pondělí ráno už 20 stupňů, ale jistě poroste. Jinak na koupališti pro rok 2017 změny nečekejte. Připraveny jsou trampolína (s naším dozorem), slunečník s omalovánkami pro děti, knihovnička s knížkami a časopisy, ping-pongový stůl, posilovací hřiště i dětský park se skluzavkou a průlezkami.

Ke službám patří uzamknutí cenných věcí bez poplatku ("záklopka" za 10 Kč je vratná) a příležitost za 30 Kč si půjčit lehátko (vratná záloha dělá 50 Kč).

Připomínáme ceník lístků:
Celodenní vstup stojí dospělého 50 Kč a mládež do 15-ti let, seniory a majitele průkazu ZTP 25 Kč. Děti do 6-ti let mají vstup na koupaliště zdarma.

Časová sleva přichází se 16. hodinou, kdy platí dospělí za lístek 30 Kč, zatímco mládež do 15-ti let, senioři a lidé s průkazem ZTP 15 Kč.

Přímo na Bajdě se prodávají i permanentky, a to jak na 10 vstupů, tak na 20 jednotek. Vstup je celodenní.
Ceník permanentek je ZDE.