Trio hokejových odchovanců zaměřeno reprezentační dvacítkou!

Český svaz ledního hokeje (ČSLH) nelení a začíná budovat "nároďák" do dvaceti let už v čase "předletního a letního horka". Co nás, v Kroměříži, těší, povznáší, je fakt, že jsou v hledáčku nejsledovanější juniorské reprezentace hned 3 jména spojená s hokejovou Kroměříží! Filip Chytil, Adam Gajarský i Honza Dluhoš jsou ve zkušenostech mládežnických týmů zapsáni znamenitě a jistě i do budoucna budou posilami.

Filip Chytil začne nový ročník po sezoně, která vzhledem k jeho věku znamenala "téměř vrchol". Zahrál si zápasy v zámořské NHL, vynikal na farmě Rangers v Hartfordu a sezonu úspěchu vyšperkoval účastí na dvou světových šampionátech! V září mu bude teprve 19 let, takže pokud je v Česku, může být oporou české dvacítky!

Adam Gajarský a Honza Dluhoš patřili minulý rok pevně do kádru národní osmnáctky. Sezonu začali stříbrem na Memoriálu Ivana Hlinky, ale zatímco ji Adam dokončil na mistrovství světa U18, Honza tolik štěstí neměl a ze soupisky jej škrtlo zranění. Nyní obě kroměřížská jména (Gajarský je už kmenovým hráčem Komety – Dluhoš zlínských Beranů) oslovilo vedení dvacítky a zařadilo je mezi náhradníky letního soustředění v Rakousku.

Soustředění se uskuteční od 12. do 17. června v Salzburgu.