Teplé počasí to nevzdalo, lidé stále hojně navštěvují Bajdu...

Také Kroměřížsko má za sebou nejteplejší týden v roce, kdy se rtuť teploměru vychýlila až nad 35°C... Z tohoto pohledu se mírně ochladilo, ale přesto naše koupaliště vítá četné návštěvníky. Znovu se nám oteplí a Bajda chce přispět k tomu, aby lidé z koupaliště odcházeli spokojeni.

Teplota vody ve velkém bazénu činí v úterý 8. srpna 24°C. Venkovní teplota se v úterý vyšplhá až ke 27 stupňům. Už před polednem nám dopřála 23°C. Ve středu se ještě oteplí, měla by "padnout" i tropická třicítka. Snímek z webkamery koupaliště je z úterního dopoledne...

Bajda se nachází pod scenérií kroměřížského zámku a gotické dominanty svatomořické, aby k areálu tenisových dvorců přimkla právě prostor koupaliště. Rozsáhlá travnatá plocha ke slunění, velký a malý bazén, několik rekreačních zpestření pro veřejnost... Všeho, co jen Bajda skýtá, můžete ještě letos užít do sytosti! O velkých prázdninách se tady dá oddat pohybu a odpočinku od 9:00 do 20:00.

Celodenní vstup stojí dospělého 50 Kč a mládež do 15-ti let, seniory a majitele průkazu ZTP 25 Kč. Děti do 6-ti let mají vstup na koupaliště zdarma.

Časová sleva přichází se 16. hodinou, kdy platí dospělí za lístek 30 Kč, zatímco mládež do 15-ti let, senioři a lidé s průkazem ZTP 15 Kč.

Přímo na Bajdě se prodávají i permanentky SZMK – na 10 nebo 20 celodenních vstupů. Ceník permanentek je ZDE.