Tělocvična Slavia pořádá dne 10. února boxerský galaprogram

Příznivci dechberoucí podívané, fandové prvotřídního boxu! Zbystřete své smysly, probuďte svou připravenost... V sobotu 10. 2. se v Tělocvičně Slavia rozpoutají vyhecovaná a krásná rohovnická klání, napínavá až do posledního rozuzlení.

Boxerský den dává záruku kvality a nevšedních zážitků. Kdo trošku rozumí boxu, ten ví, že půjde pro Kroměřížsko o událost nejen lákavou, nýbrž zcela mimořádnou!

Na akci se prostřednictvím tělocvičny a všeho nutného zázemí podílejí také Sportovní zařízení města Kroměříže (SZMK). Organizátorem je Boxing club Kroměříž. Boxerský "gala-den" má v Kroměříži počátkem února již letitou tradici. Kdo byl některého z předešlých rohovnických svátků účasten, ten ví, že to zase bude stát za to, že je nabíledni mířit 10. února na Slavii!

Celá boxerská show začíná oblastní ligou už v 10:30. Představí se naše (blízké i vzdálenější) mladé naděje, zabojují před vděčným publikem boxerští nováčci. Velký galavečer začíná potom v 17:00. Půjde o dramatické, tuhé duely první boxerské ligy. O něco, nač naše Kroměříž rok čekala!

Vstupné je vypsáno jen na hlavní program a činí 100 Kč.