SZMK investují do Tělocvičny Slavia nové vybavení a technologie

Tělocvična Slavia je celoročně využívána dětmi a mladými sportovci. Sportovní zařízení města Kroměříže /SZMK/ každoročně vynakládají nemalé prostředky, aby podpořila přínos nových atrakcí, sportovního vybavení a technologií, k rentabilitě, modernosti a aktivnímu využití mladými sportovci.

Největšími novinkami tohoto roku je doplnění oblíbené lezecké stěny pro děti, speciální odpružená palubovka s novou žíněnkou tatami a moderní multifunkční LED obrazovka.

TJ Slavia prostřednictvím oddílu basketbalu poslala SZMK žádost o novou časomíru, a ta ji následně prosadila do rozpočtu města Kroměříže na rok 2017. Tato žádost obsahovala základní časomíru v hodnotě 270 000 Kč, která je už technologicky zastaralá. Proto jsme se, po zralé úvaze, rozhodli investovat do nejmodernější technologie LED obrazovek, která je sice o 160 000 Kč dražší, ale nabízí nejvyšší kvalitu a maximální užitek pro všechny sporty v Tělocvičně Slavia. Bude sloužit také hostům v hlavním sále, jako jsou box, tanec a různé kroužky z Kroměříže, které najdou na Slavii své zázemí.

Tělocvična má reálný výhled, že příplatkem, který garantuje kvalitu "21. století", progresivní grafiku mnoha dat a informací, ideální přenos a televizní obraz – dosáhne nejen spokojenosti publika všech sportů, ale dlouhé životnosti celého systému. Budeme i nadále bojovat za modernizaci našich sportovišť.