Sklouzněte se do prázdnin na nejdelší vodní skluzavce! Je to bájo, nebo žůžo? To nám poví děti

Parádní začátek prázdnin, oslava vysvědčení, "dvouměsíční opušťák" ze školních lavic, a zábava? Zábava se chystá jedinečná, odvaz v jednom tahu, svištění vzdušnými víry, které zašpuntují dětské slechy...

Tím vším může být akce "Sklouzni se do prázdnin". Možnost užít si nejdelší nafukovací skluzavku v Evropě dostanou po velikém úspěchu „skluzavkového turné 2016“ také Kroměřížané! Kdy? V pátek, kluci naši, naše děvčata, v pátek – označte si Svůj den – v pátek 30. června! Vyzvedni si známek sloupce – slav to "vízo" na skluzavce! Prázdniny jsou jenom jednou – do skluzavky hybaj sednout! Kdo usedne do žlabu, pozná bezva zábavu...

V pátek 30. června bude v Obvodové ulici umístěna nafukovací až 300 metrů dlouhá vodní skluzavka a pro všechny zúčastněné je připraven také doprovodný program a soutěže o zajímavé ceny. Po registraci a zaplacení vstupného se mohou milovníci zábavy a vodních hrátek klouzat po celou dobu provozu, tedy od 12:00 do 17:00 hodin.

Co si přinést s sebou?

Každý účastník startuje pouze na vlastní zodpovědnost. S sebou je dobré si přinést plavky nebo jiné vhodné oblečení, ručník, nafukovací kruhy, vodní pistole a jiné předměty určené pro hrátky ve vodě.

Kde se můžu registrovat?

Registrovat se můžete ZDE, kde jsou k dispozici i podrobné informace, nebo ve stánku u vstupu v den konání akce. Vstupné je 250 Kč při platbě předem a 300 Kč na místě.

Zdroj: web Městského úřadu Kroměříž
Zdroj: web Rádia Kroměříž