Rekreační sport pořádá v sobotu 3. června 6. ročník sportovního dne pro děti

Klub Rekreačního sportu Slavia chystá pro všechny své členy (pro děti a dospělý doprovod) sportovní odpoledne. Už tradičně se koná při příležitosti Mezinárodního dne dětí. Pro letošek začínáme v sobotu 3. června v 15:30 hodin. Dětská slavnost proběhne na hřišti za Tělocvičnou Slavia.

Pro naše malé sportovce je připravena nejen oblíbená lanová dráha, ale celá řada drobných i větších radostí, které jim den jejich svátku učiní nádherným. Postará se o ně mimo rodičů či prarodičů jejich oddíl, celá ta parta dospělých vychovatelů a kamarádů. Rekreační sport Slavia se těší velikému zájmu dětí a rodičů a věnuje se dnes už dvěma stům kluků a dívek. Dětský den patří k největším svátkům, jaké během roku děti čekají. Tudíž pro ně vymyslíme četná překvapení a opředeme jejich líčka kvetoucími úsměvy.

V sobotu 3. června bude za Tělocvičnou Slavia všechno už jen čekat na malé a na ty velké. O občerstvení je rovněž postaráno! V nabídce jsou limonády, pivo, kafe, co je libo. Ten si dá klobásku, ten něco sladkého – věříme, že každý bude spokojen. Největší štěstí a nejkrásnější vzpruha, to je ten čas, který trávíme s dětmi!